Homofobní agitátoři brojí proti migrantům. Ti moudří je však vítají

Homofobní agitátoři brojí proti migrantům. Ti moudří je však vítají

Nelekněte se prosím slova homofobní, je zcela normální. Pochází od slova homogenní, tedy stejnorodý nebo také jednolitý. A co vidíme na mnoha záběrech z tohoto „humanitárního toku obohacení“. Jednolitou skupinu mladých mužů…

Ale s tou homofobií by to mohlo být ještě docela zábavné, protože před asi osmi lety jistá herečka Slepičková homofobně napadla tehdejšího prezidenta Klause a vyčtla mu, že místo stejnému pohlaví, což by pro manželství nebylo tak rušivé…

…se věnuje blonďatým vyvinutým letuškám. To samozřejmě dá rozum, protože nevyvinutou letušku by přece nikdo nikdy nezaměstnal.

Ovšem, mnozí zlí jazykové si myslí, že to byla jen taková kouřová clona. Ale já si to nemyslím. Jenom blbec by ale milenku takto předváděl. A to Klaus zcela určitě není.

Zajímavé přitom je, že ačkoli Alternative für Deutschland (AfD) je tou stranou, která stojí na straně německých zákonů a vláda Angely Merkel tou stranou, která je z nedbalosti porušuje, tak optický dojem, který vláda v Berlíně vytváří, je opačný.

Ovšem, nedostatečně. Protože kvalit práce a výkonů působnosti hlavního propagandisty levicové NSDAP, Josepha Goebbelse Angela Merkel ještě zdaleka nedosáhla. Spíš se dá říci, že se v tom plácá jako nudle v bandě.

My starší známe pojem „Stachanovec“. To byl jakýsi, peněz chtivý, sovětský horník, který soustavně překračoval normu v rubání uhlí tak, až se stal pojmem té doby. Ovšem, že by nějaký horník dokázal důl tak „podrubat“, že se zřítil, to tedy těžko.

Co ovšem jde velmi lehce, je přetížit auto, přetížit náklaďák až tak, že zkolabuje. Pár hlupáků nemohlo v srpnu 2014 pochopit, že těžkou kompaktní hmotou, jako je třeba mouka, nelze kamión ruské pomoci na Ukrajinu naložit až po strop, protože by byla asi tak 3xpřetížen a asi by ani nevyjel.

To, co nepochopí pár českých nechápavců je ale jedna věc. Nicméně, to co nepochopila Angela Merkelová, je druhá věc. Že svými „otevřenými dveřmi“ prostě přetížila Německo. Byla zásadně proti jakékoli filtraci těch běženců, nejlépe hned v Řecku.

Byla a možná stále je proti „internačním táborům“, i když to je jediné schůdné řešení celého uprchlického problému. Každý běženec, který dopádluje do Řecka, by měl být „ručobrčo“ umístěn do dobře střeženého hotspotu.

Ale opravdu dobře střeženého a tím pádem, chca, nechca se z toho hotspotu stává internační nebo koncentrační tábor. A samozřejmě, to má velmi neblahý zvuk a proto to Němci nechtějí. Raději se nechají vyžrat, ženy znásilnit a mobily (kromě jiného) ukrást.

Boj proti migraci nemá s nenávistí vůbec co dělat. Je to prostě a jasně boj společenského organismu o přežití. Němci jsou ještě zcela zpitomělí těmi hrůzami, těmi supergulagy a dalšími, co za války napáchali. A proto se neumí bránit.

Neumí se bránit stejně, jako chlapík, který je v podmínce za ublížení na zdraví při rvačce. A tak, při každé další rvačce, u které bude, si bude hrát na Mirka Dušína, aby nešel sedět. Němcům žádné vězení sice nehrozí, ale chovají se přesně tak.

Chovají se jako „vorbestrafter“ neboli již trestaný člověk, který se bojí jít do naprosto oprávněné akce. A přesně to je postoj německé kancléřky, která si raději nechá zničit vlastní zem, než aby jednala v zájmu Německa a v zájmu celé Evropy.

A je pěkné, že Václav Klaus, i když už je trochu ve věku, jel do Německa podpořit AfD, která jako jedna z mála má starost o blaho Německa. Vždy jsem tvrdil, že Václav Klaus má odhad budoucnosti asi tak z 80% přesný a svůj nárok na omyl si vybral při Viktoru Koženém.

V tom jsou si ostatně s Václavem Havlem „prsa“, tedy na stejné úrovni. Ten měl v péči zase Michaela Kocába. A zatímco Kožený mnoha lidem jejich zisky vyplatil, u Kocába se zcela vypařily a nikdo nedostal nic.

Ale, že to byla krásné starosti s tou kuponovou privatizací? Určitě lepší než milióny musulmanů za dveřmi.

 

 

Jiří Hermánek

(Ilustrační obrázek Foto: REUTERS/ Alkis Konstantinidis)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*