Hoferové nekončili, revoluce přijde…

Hoferové nekončili, revoluce přijde…

Kdysi jsme nechápali, že lidé kolem Jakeše a spol. nevidí, že to bouchne. A bouchlo.. Dnes, v tomto okamžiku dosud jen dva prototypy havlistických nablbel Dientsbier a Stropnický jásají, že ten zelený stařec zvítězil. K smíchu. Bouchne to.

Nechci to zlehčovat, ale my Češi a nebo spíše jen někteří z nás, ten souboj o rakouského prezidenta vnímal jako jakýsi mač našeho mužstva v hokeji.

Ale dobře. Mnozí z nás chápali, že jde o významný signál. Nejen pro Rakousko, ale pro celou Evropu.  Ten kruh se pomalu uzavírá…   Byly to volby do evropského Parlamentu, kde získaly silné hlasy uskupení kritické k současnému uspořádání Evropské unie. Mainstream to ignoroval.

Potom přicházely jednotlivé volby v národních státech Řecko, Polsko, Portugalsko, Španělsko, ba i regionální volby ve Francii a Německu. Syriza, Kyczynského Právo a spravednost, socialisté v Portugasku, Podemos ve Španělsku, Národní fronta Marine le Pen ve Francii, Alternativa pro Němcko.

Nyní u našeho souseda Rakouska, se kterým jsme v dobrém i zlém spolužili tuším 300 let proběhly volby na prezidenta. Tu svobodu, tu odvahu, ten odpor proti zastaralému, ale hlavně nebezpečnému, kterou představuje dnešní Evropská unie, vyjadřoval onen okopávaný, kulhající, ale zároveň charismatický a moudrý Hofer.

Buďme hrdí na to , že žijeme ve zvláštním a dynamickém prostoru střední Evropy.

Dienstbier a Stropnický šílí radostí, že zvítězil onen zelený stařec….

Asi tak pánové, zřejmě naposled.  Jste cosi, co bylo Jakešovo politbyro…  Váš svět končí.

Odvrhne Merkelovou, Junckera, NATO, smlouvu s Tureckem i Turecko samotné.

Věci směřují ke správnému směru: k míru a rovnováze.

A ten Hofer, na rozdíl od vás, k němu směřoval…

Dnes prohrál o setinky procent.

Nuže, revoluce může začít….
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

 • Vatikán už odložil masku a prozradil se, že je ve skutečnosti podporovatelem tzv. Nového Světového pořádku, NWO » a také tím, kdo hodlá islamizovat Evropu » pod záminkou pseudo-křesťanské humanity …a ZDE MÁTE DŮKAZY:

  http://www.ragauian.cz/je-to-tady-antipapez-frantisek-se-svlekl-a-definitivne-prozradil-jezuitske-zamery-s-lidstvem-je-mozne-aby-papez-lhal-a-porusoval-kristovo-uceni-zname-pravdu/

  Zfalšování Kristova učení i stvoření islámu bylo provedenou stejnou silou za účelem ovládnutí lidského myšlení. Proto dnes Vatikán islamizuje Evropu. Loutkářům je totiž jedno, jak vás budou ovládat. Pochopte prosím, že papeži na Kristově učení nezáleží

  Vatikán je nejen tím, kdo islámskou migrační invazi do Evropy veřejně podporuje, je současně i tím, kdo stvořil islám…hned poté co zlikvidoval původní Kristovo křesťanství. Věděli jste, že Kristovo učení bylo zfalšováno? Věděli jste že Mohamed měl katolického učitele? Věděli jste že islámská džihádistická ideologie je pouze vylepšenou kopií Augustinovské teologie katolického „džihádu“? Přesně té teologie, podle které katolická církev jela v podstatě celý středověk, než byla pod tlakem lidí donucena od ní ustoupit, podobně jako od otroctví a nevolnictví. Jinak by tyto ďábelské praktiky podporovala dodnes…

 • ve skutečnosti je to dlouhodobý plán našich vládnoucích otrokářů… plán islamizovat Evropu… tupým ovcím se lépe vládne… a islám zotročuje duše nejlépe

  Merkelová se nezbláznila ona to soudružka dostala za úkol…

 • nechci nikomu kazit radost, kéž by to byl konec toho socialistického projektu EU… ale ono je to daleko horší…

 • S Habsburky jsme spolužili 500 let a to dobrovolně, kdy je zvolil Český sněm.

  Když roku 1526 v bitvě u Moháče zahynul Ludvík Jagellonský, zůstal český trůn bez panovníka. Vdova po Ludvíku Jagellonském, Marie Habsburská, byla sestrou rakouského arcivévody Ferdinanda Habsburského. Ten měl za manželku Annu Jagellonskou, sestru zesnulého krále. Protože manželství Ludvíka a Marie bylo bezdětné, vznesl Ferdinand na základě předchozích dohod nárok na český a uherský trůn. Zatímco v Uhrách příslušníci vyšší šlechty proti jeho nárokům nic nenamítali, čeští stavové ho odmítli a požadovali volbu nového krále. Nový panovník však musel zaplatit dluh 300 000 zlatých, což vylučovalo všechny tuzemské uchazeče. Když Ferdinand Habsburský nabídl, že zaplatí polovinu dluhu hned a polovinu později, české stavy přesvědčil a byl zvolen českým králem (1526).

  Žili jsme s nimi v prosperitě a spokojenosti. Vrchol byl dosažen za císaře Rudolfa II, kdy se stala Praha hlavním městem císařstvím (1576).

  Součástí dohody mezi Českým sněmem a Habsburky bylo zachování náboženských svobod od papežského Říma, které jsme si vybojovali za husitských válek.

  Problém nastal okolo roku 1621, kdy Španělská větev Habsburků (velmi bohatá z Inckého zlata) pojala spolu s papežem myšlenku, že je v Evropě ty náboženské svobody zarazit. Tehdy se k nám již přidal celý protestantský (Luteránský) sever Evropy. Češi, prakticky první protestanté, byli na ráně jako první. Vše skončilo na Bílé hoře, Šlo prakticky o první významnou bitvu třicetileté války, kterou nakonec protestanti vyhráli, ale s tím, že tam kde je místní šlechtic katolík budou jimi i jeho poddaní. Tam kde je panovník Luterán, budou jimi i jeho poddaní.

  Třicet let v té době však byly dvě generace, tedy Čechy byli násilím rekatolizování což mělo za následek velkou emigraci našich elit (příklad Komenský) a popravu původní, vším lidem uznávané, české šlechty (27 rodů přišlo o svá panství a jejich hlavy padly na Staromáku). Tam jsou kořeny našeho připosranství, švejkování, prvotní nenávist vůči všem Čechům co mluvili německy a podobně (koukněte na Švýcarsko, 4 naprosto odlišné jazyky a jak jsou jednotní – především Švýcaři).

  Je tedy na naší generaci postavit se znovu na vlastní nohy. To ale nesmí velet našemu školství Valachová, ČT nesmí být obsazena havloidy, předseda vlády nemůže být hrbící se úředníček Sobotka s magorem Dinstbierem za zády. Jsou to slouhové amerických oligarchů co nás kolonizují a znovu úspěšně ničí původní hodnoty na kterých byla celá evropská civilizace vybudována (každá fungující civilizace) – ty jsou rodina, výchova potomků, spolupracující sousedé, svéprávný a soudržný národ.

  Podobně se již 15 let daří obnovit přirozený řád v Rusku. Proto je Putin pro USA oligarchy nepřítel číslo jedna. Nelze je pak kolonizovat.

  Sice se blýská na lepší časy i u nás, ale výsledek bitva zatím není vůbec jasný.

 • Je potřeba se urychleně dohodnout v rámci V4 a hromadně opustit EU, které penězi bez hodnoty, vytvořilo dlužníky z Nás všech. Petici pro referendum je potřeba podat vládě ještě před volbami.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*