„Hoďte na ně proboha už někdo síť“ !!!!!

„Hoďte na ně proboha už někdo síť“ !!!!!

Na koho? Na předsedu evropské komise Jean-Claude Junckera a bývalého šéfa evropského parlamentu Martina Schulze!!! Nejlépe, když k té dvojici přidáte ještě Angelu Merkelovou a strčíte je všechny tři na doživotí do vypolstrované cely v nějakém dobře střeženém blázinci, z kterého nebudou mít šanci utéct a škodit Evropě!!!

Ptáte se proč? Protože jejich nadutost a tupá bezbřehá arogance, s kterou rozhodují o existenci Evropy a budoucnosti celého světa, je něčím, co nemá v historii obdobu!!! Ještě nikdy v minulosti, si žádný vládce nedovolil plánovaně zničit všechny národní tradice země, které vládl a navíc vědomě připravit úplné a konečné vyhlazení vlastního národa tak, jak to dělá tato trojice a jejich stejně arogantní a ano, nebojím se říci úplně debilní (toto není urážka, nýbrž má laická diagnóza jejich duševního stavu) pomocníci z národních vlád členských zemí EU!!!

Je naprosto neuvěřitelné, co si tato skupina dovoluje, jak obchází všechna pravidla a upravuje podle svých potřeb zákony k tomu, aby se Evropa stala nejdéle do poloviny 21 století druhou Afrikou!!! Nejprve tito lidé otevřeli dveře do Evropy nelegálním imigrantům, o kterých nevěděli vůbec nic, tedy ani jejich jména, ani věk, ani vyznání, natož jejich zdravotní stav a to jaké přinášejí bezpečnostní rizika!!!Po jejich příchodu ve všech zemích, kde jich přijali větší množství, dramaticky stoupl počet krádeží, znásilnění, vražd a teroristických útoků na původní obyvatelstvo!!! Vlády těchto zemí na pokyn papalášů z Bruselu musí tato fakta o imigrantech pečlivě tutlat a ven na veřejnost, se dostane sotva desetina toho, za co jsou tito nově příchozí obyvatelé Evropy zodpovědní!!!

Tohle všechno však nestačí!!!! Merkelová se stále, po tom všem co způsobila hodlá udržet za každou cenu u moci a nějakou omluvu, nebo lítost nad tím, co provedla své zemi, u ní rozhodně neuvidíte!!! Tato šílená žena, díky níž se z Německa stává muslimská země, ve které brzy místo zákonů, bude platit právo šaría naopak hodlá dále pokračovat ve svém pro Německo zničujícím kursu!!!

Martin Schulz zase veřejně vykřikuje, že chce do roku 2025 učinit z EU federaci a komu se to nelíbí, ať táhne!!! Jeho snaha koresponduje se snahou pana Junckera plně legalizovat migraci Afričanů do Evropy a otevřít tak naplno dveře naprostému zničení kulturního dědictví původních Evropanů, kteří mají být zotročeni a asimilováni, dokud se jejich genom a jejich historie úplně nerozředí, nerozpustí a nezmizí v přílivu nově příchozích Afričanů!!!

Pokud se Vám taková budoucnost nelíbí, tak už na ně prosím někdo „hoďte tu síť“!!!
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “„Hoďte na ně proboha už někdo síť“ !!!!!

  • To si tato dvě individua dělají srandu ? Horší je, že další zblblíci je považují za vůdce, tak jako považují za vůdkyni Merkel. Svět se snad zbláznil, kde zůstává zdravý selský rozum ? Za blbost se musí vždy platit a účet zaplatíme všichni a bude to více než drahé. Jedinou nadějí je, že v tomhle blázinci zasáhne nějaká vyšší moc. Teď už mám co jsme chtěli.

  • „Elita“ zdegenerovala. Nikým nevolení a nikým nechtění, draze přeplacení úředníci nám diktují nesmysly. Jsou na tom podobně, jako byli členové ÚV KSČ v roce 1989, kteří ještě těsně před rozpadem režimu snili a řečnili o reformách a mezi lidi ze svých luxusních kanceláří nevycházeli.
    Čím více nám lžou, tím více budeme hledat alternativní zdroje informací. Každý už prokoukl oficiální sdělovací prostředky a ví, že lžou v zájmu těchto pseudoelit. Proto věříme alternativním zdrojům více, než ČT.
    EU je nereformovatelná a je jen otázka času, kdy se rozpadne i formálně (fakticky je již zničená). Nenechme si nalhávat, že se tento stav dá zachránit. Je to stejné, jako když někteří věřili projevu Miloše Jakeše na Červeném Hrádku v roce 1989.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*