„Hoďte mě do vězení“ – Úředníci EU odsoudili na tiskové konferenci covidové pasy a lékařskou tyranii

„Hoďte mě do vězení“ – Úředníci EU odsoudili na tiskové konferenci covidové pasy a lékařskou tyranii

Skupina představitelů Evropské unie se staví proti nucenému očkování a restrikcím COVIDu-19, které na celém kontinentu uplatňuje stále drakoničtější vládnoucí třída.

Poslanci Evropského parlamentu nejméně ze čtyř zemí se spojili, aby vyjádřili rozhodný nesouhlas s porušováním „základních lidských práv“ občanů evropských národů.Pod vedením poslance Evropského parlamentu Cristiana Terheşe z Rumunska přednesla frakce během nedávných tiskových konferencí spalující projevy.

Záběry ze sobotní tiskové konference v Bruselu se staly virálními a nashromáždily stovky tisíc zhlédnutí napříč několika platformami.

 

„Nenechám se zredukovat na pouhé morče tím, že se nechám očkovat experimentálním lékem. A zcela jistě se nenechám očkovat, protože mi to nařizuje moje vláda a slibuje, že na oplátku dostanu svobodu,“ prohlásila německá poslankyně Christine Andersonová.

„Jedno si ujasněme: nikdo mi nedává svobodu, protože jsem svobodný člověk. Vyzývám tedy Evropskou komisi a německou vládu, aby mě uvrhly do vězení. Zavřete mě a zahoďte klíč, je mi to jedno, ale nikdy mě nebudete moci přinutit k očkování, pokud se já, svobodný občan, kterým jsem, rozhodnu, že očkován nebudu.“

Andersonová uzavřela varováním, že zdravotní pasy jsou prvním krokem k „nesnesitelnému čínskému systému sociálních úvěrů“.

Italská europoslankyně Francesca Donatová zopakovala podobné názory a zdůraznila skutečnost, že práva Evropanů jsou drcena povinnými zdravotními pasy na práci, cestování, nakupování a existenci svobodných lidí.

Chorvatský poslanec Ivan Sinčić hájil lékařskou svobodu a tvrdil, že Evropané mají právo zvolit si vlastní terapii, a to i pro COVID-19.

Vyzval také k tomu, aby byly odstraněny finanční sankce uvalené na Evropany, kteří „porušují“ omezení COVIDu, a vráceny peníze všem, kteří byli pokutováni.

„Nepřestanou, přátelé, ale musí být zastaveni. Tohle se samo nezastaví. Rozšíří se to. Přijde to k vašim dveřím. Vydírá váš život, každý kousek vašeho života,“ naléhal Sinčić.

„Vyzývám všechny svobodné občany Evropy, aby se digitálnímu zelenému certifikátu bránili, kde se dá. Bojujte za svá práva.“

Europoslanec Terheş uzavřel konferenci s palčivým odsudkem kolegů úředníků z VŠE, kteří tvrdí, že představují „nejdemokratičtější instituci“ a zároveň zbavují Evropany „základních práv“ a nutí je financovat vlastní lékařské otroctví.

„Otázka, kterou adresuji nejen vám v Parlamentu, ale každému evropskému občanovi, aby se zeptal vašich vlád: Byli jste řádně informováni o tom, co se děje?“ zeptal se Terheş. „Protože jsme na začátku tohoto roku vedli mnoho debat v Parlamentu, kde jsme požadovali plný přístup ke smlouvám podepsaným mezi těmito společnostmi, které vyrábějí vakcíny, a Evropskou unií.“

Terheş držel v ruce silně okopírované kopie zmíněných smluv a pokračoval: „Takže vnucujete evropským občanům lékařský výrobek, aniž by věděli, co je v těchto smlouvách? Nejenže to nevědí oni, ale ani my [europoslanci] to nevíme.“

„Chci vám ukázat některé z těch stránek a vy mi řeknete, jestli je v pořádku, aby evropští občané byli vystaveni takové situaci, kdy nemohou chodit do práce, nemohou chodit do obchodu, nemohou brát děti do školy, nemohou volně cestovat z jedné země do druhé, pokud nejsou očkováni jedním z těchto produktů.“

„Jak řekl bývalý americký prezident: ‚Svoboda je jen jednu generaci od vyhynutí.‘ Žijeme právě v tomto typu času a je naší povinností a výzvou bojovat za svobodu,“ uzavřel Terheş.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “„Hoďte mě do vězení“ – Úředníci EU odsoudili na tiskové konferenci covidové pasy a lékařskou tyranii

  • Prostřednictvím covidového šílenství se jen odčerpávají peníze a testuje se, jak se lidi nechají ovládat, kam až lze zajít.
    Přitom hlavní příčiny nadúmrtí jsou jinde. Především je to stres, který zapříčiní to, že čověk, který se nachladí zpanikaří a má těžký průběh i běžné rýmy. Dále je to skutečnost, že se najednou zavřely ordinace praktických lékařů, zrušila se prevence a nemocnice řešily jen akutní případy a hlavně vyhledávaly covidové pacienty, protože za ty dostanou víc zaplaceno. Když jim někdo zemře na zápal plilc, dostanou méně peněz, než když jde o covid.
    Z covidu se stala tyranská ideologie.
    Zejména starší lidé mají informace jen z televize, kde na ně neustále chrlí jen tu jednu „pravdu“ a oni se díky tomu stále více stresují. Až se k tomu přidá bída a hlad, které nevyhnutelně přijdou díky hlouposti evropských úředníků, bude dílo dokonáno.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*