Hodnota Čechů podle EU

Hodnota Čechů podle EU

Narazil jsem při brouzdání internetem na zajímavý propočet. A protože je opravdu šokující, tak se s Vámi o něj podělím.

Ještě jednou zdůrazním, že nejsem autorem – to je pan František Václav Bezucha. Snad se nebude zlobit, že ho zveřejním:

„Hodnota Čechů podle EU

Podle návrhu Evropské unie se odmítačský stát muže vykoupit z přikázaných kvót na usídlení migrantů zaplacením 250 tisíc euro za každého odmítnutého migranta. V korunách jde o 6,755 milionu korun. Podle vysokých unijních představitelů nejde o pokutu, ale o náklady na jednoho migranta. Jinými slovy, EU si jednoho muslimského migranta cení na 6,755 milionů korun. EU nám za 12 let členství velkoryse poskytla v dotacích celkem čistých 561 miliard korun.
Buďme také velkorysí a ponechme stranou, že bohaté evropské státy za stejnou dobu získali
od nás více než čtyřnásobek této částky na ziscích svých firem. Nuže, na 1 Čecha připadá 56,1 tisíc korun. To je částka, na kterou si EU cení jednoho Čecha. Porovnejme obě částky a zjistíme, že EU si jednoho Čecha cení 120-krát méně než jednoho muslimského migranta.
Nuže, český občane, narozený z českých rodičů, vychovaný v Čechách, pracující v Čechách a dbalý Českých zákonů, postav se před zrcadlo. To co vidíš, má v očích Junckera, Merkelové, Tuska, evropských komisařů a vůbec celé Evropské komise 120-krát nižší hodnotu, než negramotný afgánský nomád, beduínský pastevec koz, či pologramotný syrský zedník. I když postavíš před zrcadlo svou čtyřčlennou rodinu, stále máš ty se svými nejdražšími v očích bruselských úředníku 30-krát nižší hodnotu, než jeden muslimský nomád, pastevec koz, nebo zedník.

Na kolik si ceníš Evropskou unii ty?“

K tomu snad jen drobná poznámka.

Nevím kolik peněz potom unie opravdu vynaloží na každého jednotlivého migranta. Pořád je nám předhazováno, že se velice rychle zařadí do pracovního procesu :), takže to asi příliš mnoho nebude.

Jenže provoz všech začleňovačů určitě není levná záležitost, za jejich oddanost se musí dobře zaplatit. (Nebudou přeci dělat zadarmo, copak je to nějaká charita? Stačí se podívat na již zde několikrát zveřejněná čísla, kolik dostávají dotací a kolik z toho jde na jejich provoz a kolik vlastně zůstává pro ty potřebné.)

Oproti tomu dotace co dostáváme od EU my, se velmi efektivně využívají třeba na cyklostezky – jak jsem se sám přesvědčil se tím zabere 2/3 chodníku, a pokud náhodou jedou dva cyklisti, tak se vesele baví vedle sebe a lidé jen uhýbají až na trávu – po nich pak nejede třeba půl hodiny cyklista ani jeden.

Nebo dotace na golfová hřiště – stejně jako já se již jistě nemůžete dočkat až bude dostavěné nějaké další, abychom si mohli tuto zábavu dopřát…. :).

Celé přerozdělování tímto systémem je naprosto nesmyslné a pokud pak ještě zjistíte na kolik si nás EU cení, tak hořce lituji, že jsme se do tohoto spolku vyděračů přidali.

přeji krásný den
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Hodnota Čechů podle EU

  • Bez jakýchkoliv polemik. Pořád si říkám, že snad už přijde to pitomé ráno a já se z té absurdní a nesmyslné noční můry musím probudit. Je to všechno tak moc postavené na hlavu, že to snad ani nemůže být pravda.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*