Hnutí SPD se politického nátlaku nebojí!

Hnutí SPD se politického nátlaku nebojí!

Politické usnesení předsednictva hnutí Svoboda a přímá demokracie – Tomio Okamura (SPD) k aktuální politické situaci.

1. Hnutí SPD považuje požadavek ČSSD na odvolání poslanců SPD z řídících funkcí ve Sněmovně za nehorázné popření principu poměrného zastoupení na základě výsledků voleb. Tyto požadavky budou narůstat v závislosti na ochotě hnutí ANO ustupovat. Pouze politický trouba nevidí cíl těchto požadavků. Je jím faktické ovládnutí a naprostá vydíratelnost hnutí ANO, jako vítěze voleb, poraženou ČSSD. V případě, že hnutí ANO bude s těmito požadavky souhlasit, logicky ztratí jakoukoli důvěru SPD a přestane být pro nás věrohodným politickým partnerem. Hnutí ANO bude plně politicky závislé na ČSSD. ČSSD je součástí politického bloku ODS, TOP 09, KDU-ČSL a STAN. Tento politický blok má na svědomí tunelářské kauzy, ovládání naší země nadnárodními korporacemi, okrádání lidí lichváři, podřízení diktátu EU, podporu vojenských akcí v rozporu s mezinárodním právem a korupci. Fakticky tím budou zmařeny naděje voličů, kteří doufali v zásadní změny v české politice. Bude pokračovat korupce, podřídíme se imigrační politice EU, zůstaneme montovnou s levnou pracovní silou a vzroste nebezpečí zatažení naší země do války. Hnutí SPD se politického nátlaku nebojí. Budeme dál realizovat náš program přímé demokracie, svobody, obhajoby národních zájmů a důstojného života pro slušné lidi.

2. Návrat ostatků kardinála Berana byl připomínkou památky člověka, který ve svém životě čelil německému nacismu i represím komunistické totality. Vždy důsledně hájil národní a křesťanské hodnoty a byl člověkem mimořádné mravní integrity.

3. Hnutí SPD podpořilo návrhy na zvýšení důchodů. Jde o návrhy, které podporují dlouhodobou programovou koncepci našeho hnutí na zvyšování nízkých důchodů. Lidé, kteří celý život pracovali, musí mít zajištěnu důstojnou sociální situaci. Osamocení důchodci dnes čelí nárůstu cen nájmů a potravin. Hnutí SPD bude dál prosazovat důchodovou reformu spojenou se zvýšením nejnižších důchodů. Tato důchodová reforma musí být spojena s koncepční podporou pracujících mladých rodin formou daňových odpočtů a novomanželských půjček. Pouze tak má zajištěnu stabilitu náš průběžný penzijní systém, ve kterém děti platí na důchody svých rodičů.

4. Hnutí SPD plně podporuje kroky vlády Maďarské republiky ve věci omezení působení neziskových organizací s ideologickým a politickým programem, organizovaných sítí miliardáře Sorose. Tyto neomarxistické organizace se také v České republice aktivně snaží uplatňovat – napříč politickým spektrem – novou podobu vedoucí politické síly společnosti, která stojí nad demokratickým výsledkem voleb. Tyto „neziskovky“ vrůstají do státní správy, politických stran, čerpají pro sebe rozpočtové prostředky a snaží se ovládnout média. Jednají v zájmu nadnárodního řízení společnosti a v zájmu potlačování tradičních a národních hodnot zemí. Svou nadvládu nad společností morálně zdůvodňují falešnou záminkou ochranou menšin, stejně jako staří marxisté zdůvodňovali svoje represe ochranou utlačovaných tříd. Hnutí SPD prosazuje přímou demokracii. Přímá demokracie je v naprostém rozporu s představou demokracii nadřazeného řízení společnosti neomarxistickými elitami.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*