Hnutí SPD nepovažuje maškarádu gay průvodů v Praze za projev svobody. Sexuální orientace je soukromá věc každého občana

Hnutí SPD nepovažuje maškarádu gay průvodů v Praze za projev svobody. Sexuální orientace je soukromá věc každého občana

Usnesení předsednictva hnutí Svoboda a přímá demokracie – Tomio Okamura (SPD) na aktuální politickou situaci.

1. Hnutí SPD považuje za alarmující nárůst nákladů na státní a veřejnou správu. Za posledních pět let, tedy především za vlády ČSSD, ANO a KDU-ČSL, se zvýšil počet státních zaměstnanců o 30 tisíc osob, což zvýšilo nároky na státní rozpočet o 20 miliard korun ročně. Vzniklo minimálně 8 nových státních úřadů. Je to mimo jiné i díky vzrůstající byrokracii Evropské unie, která nás zahlcuje nesmyslnými direktivami. Hnutí SPD trvá na zásadních úsporách při správě státu. Považujeme za nutné okamžité zastavení nárustu počtu úředníků na ministerstvech a v ostatních ústředních orgánech státní správy. Takto ušetřené finanční prostředky následně navrhujeme použít pro navýšení nízkých důchodů, podporu pracujících rodin s dětmi a posílení sociálního zajištění zdravotně postižených občanů. Trvalé navyšování počtu pracovníků ve státní a veřejné správě vytváří umělý nedostatek pracovních sil a falešnou potřebu importu pracovní síly ze zahraničí.2. Hnutí SPD považuje oznámení administrativy USA o nových sankcích proti Rusku, které mají vstoupit v platnost 22. srpna, za účelové a neopodstatněné. Spojené státy k rozhodnutí o odpovědnosti Ruska dospěly s využitím amerického zákona o kontrole a likvidaci chemických a biologických zbraní. O tom, jaké konkrétní důkazy Američany přesvědčily, se v prohlášení nic nepraví. Hnutí SPD je dlouhodobě přesvědčeno v případě použití chemických bojových látek, že jde o řízenou provokaci s cílem poškodit diplomatické vztahy mezi USA, Ruskem a Velkou Británií. Vyvolání obchodní války s Ruskem je v hlubokém rozporu se zájmy České republiky.

3. Na území Izraele bylo od středečního večera vypáleno přes 150 raket z palestinského Pásma Gazy. Izraelské letectvo v reakci na palbu zaútočilo na více než 100 pozic radikálního hnutí Hamás, které v Pásmu Gazy vládne. Hamás v Gaze vládne již více než deset let a vyvolává protiizraelské nepokoje a zneužívá civilistů pro vlastní snahu o narušení hranice. Hamás je teroristickou organizací. Terorismus nepřímo podporuje pomoc Evropské unie, která proudí do pásma Gazy. Současná vyhrocená situace v oblasti může vést k mnohem rozsáhlejší armádní operaci. Násilí se u hranice odehrává již od konce března. Hnutí SPD podporuje jednoznačně mírové řešení, ale plně respektuje právo Izraele na vojenské akce zajišťující jeho bezpečnost.

4. Hnutí SPD považuje za správné rozhodnutí vlády maďarského premiéra Viktora Orbána, která chce ukončit studium sociálních studií v oboru Gender Studies, tedy oboru, který se věnuje uměle vytvářeným problémům mezi muži a ženami. Vláda Viktora Orbána v této souvislosti přijala legislativu, na základě které mají být obory Gender Studies uzavřeny novým studentům. Tato studia ve skutečnosti ničí žebříček hodnot existující v zemích střední Evropy. Hnutí SPD má ve svém programu podporu technického a přírodovědného studia. Podpoříme také nárůst kapacit na lékařských fakultách a přípravu pedagogů. Modely Gender Studies však považujeme za zbytečnou, destruktivní a společensky nebezpečnou formu neomarxistické pavědy.

5. Poslední události v Afghánistánu jednoznačně ukazují na chybnou koncepci snahy o trvalou kontrolu území Afghánistánu vojsky některých zemí NATO. Česká republika musí změnit koncepci armády. Nebezpečí naší zemi nehrozí z Afghánistánu, kde se vede nekonečná válka, ale hrozí z islamizované západní Evropy. Budeme v Poslanecké sněmovně žádat ukončení afghánské mise. Hnutí SPD také prosazuje zákon o všeobecném referendu, který umožní občanům hlasovat i o členství České republiky v mezinárodních organizacích včetně NATO. Česká republika potřebuje systém kolektivní obrany. Je ovšem zásadní, jestli současná podoba NATO odpovídá zájmům České republiky. NATO nechrání Evropu před imigrací a naopak jeho členské země destabilizují svými vojenskými akcemi okolní geopolitický prostor. Hnutí SPD odmítá diktát USA a NATO na prudké navyšování vojenského rozpočtu. Nepotřebujeme expediční zbraňové systémy, ale zbraně na obranu země.

6. Hnutí SPD nepovažuje maškarádu gay průvodů v Praze za projev svobody. Sexuální orientace je soukromá věc každého občana a SPD to plně respektuje. Nepodpoříme právo homosexuálních párů na adopci. Za základ rodiny považujeme tátu, mámu a děti. Tento tradiční formát rodiny si zaslouží veřejnou podporu. Je strašlivé, když veřejnoprávní média zastánce tradiční rodiny označují za extrémisty. Umělá propagace homosexualismu je forma neomarxistické ideologie sloužící k rozkladu rodiny jako základní jednotky společnosti.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*