Hnus, podvod a faleš – 17.11. 1989 není proč slavit!!!

Hnus, podvod a faleš – 17.11. 1989 není proč slavit!!!

Každý rok v tento den, si všichni politici připomínají výročí tzv. „sametové revoluce“ v roce 1989. Pravdou však je, že to nebyla žádná revoluce, nýbrž dohodnuté, špinavé předání moci normalizačními „komunisty“ do rukou západní korporační oligarchie!!! Tento den se vše odehrálo pod přísnou kontrolou západních bezpečnostních služeb a československé státní policie (STB). Nic nebylo ponecháno náhodě, televize najednou mohla beztrestně a bez kontroly hlásat „revoluční myšlenky“ a policie dostala z horních pater naší tehdejší komunistické politické reprezentace pokyn k nesmyslnému zásahu na Národní Třídě.

Nesmyslný a zbytečný byl tento zásah však jen z pohledu laika, který si mohl tehdy ještě myslet, že „komunistům“, šlo o udržení socialistického režimu v zemi! Opak byl však tenkrát pravdou!!! Komunisté a západem léta veřejně a kupodivu téměř beztrestně podporovaní chartisté a disidenti, tehdy potřebovali „upéct“ nějakou událost, která zvedne tenkrát z velké většiny k politickému dění lhostejný lid na nohy a přivede ho do ulic. Proto tehdy dostala policie od „obětního beránka“ Miroslava Štěpána povel vcelku „brutálně“ zasáhnout proti studentům!!! Jediným cílem této akce bylo to, aby příslušník STB Ludvík Zifčák (nebo jakýkoli jiný agent STB) mohl sehrát smrt nikdy neexistujícího studenta Martina Šmída!!!Tato událost tehdy zvedla všechny lidi z gaučů, pracovišť, z hospod a z polí a dovedla je protestovat do Prahy na Václavské náměstí a do mnoha dalších měst po celém Československu!!! Vždyť co je lepší zápalnicí pro sud střelného prachu, než říci, tehdy ještě kulturnímu, slušnému a poctivě pracujícímu lidu, který nebyl zvyklý na každodenní várku násilí, kriminality a brutality, jako je tomu dnes, že policie, která je má chránit, brutálně umlátila k smrti bezbranného studenta jen za to, že se poblouzněný vizí „západní demokracie“ a slibovaného „amerického snu“, rozhodl jít popostrčen profesory, tak jako všichni ostatní studenti, toho dne protestovat proti režimu (který své chyby určitě měl).

Jak je vidět, celá ta sametová revoluce byla předem pečlivě připravena tehdejší a budoucí politickou smetánkou a nejednalo se o nic menšího, než o předání moci a podělení se o peníze z budoucího rozkradení státního majetku, který proběhl bezprostředně poté, na začátku devadesátých let!!! Žádný mrtvý student ve skutečnosti neexistoval, nikdo z tehdejšího vedení KSČ socialismus de facto žádným způsobem nebránil (ani prostřednictvím televize, prohlášení, nebo svoláním komunistů a milicionářů do ulic na vlastní demonstrace na podporu režimu). Jednalo se od začátku o velký, řízený a kontrolovaný podvod na občanech, kterým z tribun tehdejší disidentský lídr a budoucí prezident Václav Havel sliboval západní demokracii, ovšem bez zdražování, nezaměstnanosti, nebo zapojení do vojenského paktu. Jaký to byl všechno nesmysl, doufám už dnes, aspoň někteří lidé chápou!!!

Proč tedy slavit něco, co byl od začátku podvod a podraz na občanech naší země, kterou později ti, co toto divadélko sehráli roztrhli vejpůl, rozkradli, uvrhli do područí Bruselu a nyní se jí chystají zaplavit migranty???!!!
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Svoboda a demokracie zrušeny

Svoboda a demokracie zrušeny

Svět se změnil. Pamatujeme dobu, kdy byly Spojené státy považovány za nejstabilnější demokracii, kde si…

Komentář “Hnus, podvod a faleš – 17.11. 1989 není proč slavit!!!

  • Žádná sametová revoluce, kterou dělali studenti. Vše bylo předem dohodnuté a to mnohem dříve než tento osudný den nastal- Lidi a studenti byli pouze použiti jako zfanatizovaní občané, kteří si myslí, že on i tvoří následnou spravedlivou politiku. Lidé si vesměs mysleli, že činí krok ke spravedlivější politice. Mnozí z těch, kteří v dobré víře cinkali klíči o ně v budoucnu přišli. Tento systém je velmi výhodný pro bezcharakterní štiky, kteří umí zneužít důvěřivce a buď je podvést nebo okrást. Vše co bylo za minulého režimu dobré t.j. školství, zdravotní péče, prakticky nulová nezaměstnanost ,mnozí mladí lidé dostávali byty, nikdo nebyl zadlužen tak jako dnes, neznali jsme exekutory, za lék na recept jsme platili v lékárně symbolicky 1,- Kčs. atd. Sice v jisté době nebyli banány, ale zároveň nebyli bezdomovci jako dnes, kteří se dnes demokraticky mohou rozhodnout pod kterým mostem budou spát Pokud se dnes mladý člověk nenarodil do rodin, která je finančně velmi dobře zabezpečená tak mají mladí lidé smůlu, ale mohou se upsat ďáblu tím, že si vezmou půjčky. Nechtěla bych být dnes mladá. A když si vzpomenu, že ještě donedávna děti, které vyšli z dětských domovů měli dluh za to, že neplatili popelnice a že dnes třetina dětí, která vyjde z dětských domovů zůstane na ulici tak mně to hýbe žlučí. A na nemocné děti , a na jejich nutnou rehabilitaci nebo pomůcky musí jejich rodiče vyloženě žebrat třeba prostřednictvím TV. Podotýkám, že mluvím z osobních prožitků a nikdy jsem nebyla a nejsem členkou žádné politické strany. Naše zem nebyla zadlužena. Komu se tento stav, kdy spousta lidí jsou zadluženi a republika je také strašně zadlužena tak se ptejme komu to slouží a čí je to plán.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*