Hledám k pronájmu kus Sahary pro stavbu uprchlického tábora.

Hledám k pronájmu kus Sahary pro stavbu uprchlického tábora.

Tak jako se o potřeby a ubytování uprchlíků stará Izrael, tak by se měly chovat všechny státy Evropy.

Na iDnesu vyšel článek „Izrael se s uprchlíky nemazlí, drží je v táboře uprostřed pouště„. Autor hezky popsal situaci v táboře a jako správný sluníčkář nezapomněl přidat pasáž, o tom, jak neudělili azyl jednomu přivandrovalci, jehož žádost o azyl úředníci zamítli s tím, že jeho „snaha vyhnout se povinné doživotní vojenské službě v Eritreji je dezercí a nezakládá nárok na mezinárodní ochranu.“. Ten pak odešel přes Turecko do Rwandy, pak do Ugandy a skončil v v zemi s implantovanou americkou demokracií, kde jej podřízli lidé z Islámského státu, který je de facto dalším amerických demokratizačním produktem. K tomu snad jen to, že Eritrea je silně militarizovaný stát, ale právě vojáci jsou na tom nejlépe ze všech obyvatel a o doživotní vojně jsem neslyšel nic, tedy s výjimkou profesionálních vojáků.

Proč to tady ale všechno vůbec zmiňuji. Někdo tam v diskusi k tomuto článku napsal, že kdyby nás bylo víc, tak bychom se s uprchlíky taky nemazlili. Já se ptám, k čemu víc obyvatel? Izrael má 8 146 300 obyvatel, Česká republika 10 538 275 obyvatel, tak kde je problém?

Zásadní rozdíl je ve vedení státu, nic víc a nic méně. Nejvyšší státní představitelé Izraele, stejně jako náš pan prezident Zeman, totiž slouží svému lidu, zatímco ti naši slouží akorát tak Bruseli, NATO a nadnárodním korporacím.

Navíc vítače, sluníčkáře a podobnou chamraď v Izraeli nikdo neposlouchá, (ne)ziskové organizace pro ochranu uprchlíků tam nedostávají ani vindru a hlavně tam nemají takové zbytečnosti jako je ministr pro diskriminaci většinové společnosti Jiří Dienstbier, ombudsmanka pro ochranu teroristů, zlodějů a podvodníků Anna Šabatová a mnoho dalších parazitů, kteří stát a jeho kasu akorát vysávají.

Co říct na závěr? Snad jenom to, že se vážně zabývám myšlenkou podat asi takovýto inzerát:
Hledám k pronájmu kus Sahary pro stavbu uprchlického tábora. Zn.: Vzdálenost k nejbližší oáze musí být větší, než 250 km.

Věřím, že peněz by se na takové zařízení včetně financování provozu a přepravy imigrantů z Evropy do této ozdravovny sehnalo víc než dost a taky by se na tom rádi podíleli všichni slušní Evropané.

Abych nezapomněl, dovoluji si ještě připojit grafické znázornění toho, co si myslí i o sobotní demonstraci pro podporu premiéra a vítačů islámu v Praze ti, které má ta demonstrace obhajovat:

slunickari hrnek

 

František Chmelař

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Hledám k pronájmu kus Sahary pro stavbu uprchlického tábora.

  • · Edit

    I když mi vadí imperialistická politika Izraele na Blízkém východě, musím na druhou stranu ocenit Izrael a jejich židovské obyvatele za to, že se nenechají svazovat nějakou politickou korektností a neomarxistickou ideologií.
    Izrael se prostě s těmi muslimáky nemazlí. Tam si muslimové ani neškrtnou.
    Kéž by tady v Evropě měli lidé větší odvahu.
    Je třeba tady pro muslimy zavést vojnu tak, jako v Izraeli.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*