Hillary ztrácí glanc. Vřeští jako stará domovnice

Hillary ztrácí glanc. Vřeští jako stará domovnice

Přijde sekretářka ráno do práce, šéf už sedí za svým stolem, a tak začne s úpravou svého zevnějšku. Jako poslední krok jsou vlasy a tak na ně vezme sprej a šéf jí říká: Slečno, a co ozónová díra? Ale tu jsem si už ráno myla žínkou

Tak to byl příklad takového nevinného vtípku a netuším, jaké procento žen by ho s opovržením odsoudilo. Ale asi velmi selektivně, protože si myslím, že často, když jsou „dámy“ samy ve své společnosti, tak jejich vtípky mohou být a také asi jsou daleko drsnější.

Ovšem, říci na kameru, o které ale nevím, že běží a že snímá pouze zvuk nějaké hlášky typu „chytnout ji za prsa a už ho tam má“ nebo podobné ptákoviny. Věci jsou to sice neslušné a nepatří na veřejnost, ale právě proto je muži říkají v soukromí.

A je velmi sprosté, především od toho kameramana, tajně natočit záznam a po 11 letech ho s velkým ziskem znovu prodat, protože ty standardní záběry, na kterých se Donald Trump chová, po vystoupení z autobusu, už zcela určitě dostal zaplacené.

A pak těch asi 15 Trumpem zneužitých žen. Kdyby jen setina z toho byla pravdou, tak už ty dotyčné Donalda Trumpa dávno soudily a asi by také vysoudily. Vysoké odškodné v řádu statisíců až miliónů dolarů. To přece říkával už Klaus: O peníze jde vždy až v první řadě.

Ale, bez ohledu na zdravý rozum, šly Donaldovy akcie prudce dolů. Na Hillary ztrácel snad dokonce 7 procentních bodů. Prostě, katastrofa. Disaster. Ale včera jsem znovu zapnul CNN a již z vážného hlasu komentátora se dalo vyčíst, že se něco děje.

Trump víceméně srovnal skóre s Hillary, které „tak trochu“ podtrhl stoličku FBI. Jednak s dalším přezkumem zcela nezodpovědného a hazardního zacházení se služebními emaily, které jako ministryně zahraničí Hillary provozovalo a jednak kontroverzními milostmi, kterými její manžel hýřil snad víc než náš milovaný guru.

https://www.google.cz/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=bill+clinton+pardons+rich

Takže, jak to vypadá teď?

Polling Data

Polling Data

RCP Average 10/22 – 11/1 47.0 45.3 Clinton +1.7
IBD/TIPP Tracking 10/28 – 11/1 862 LV 3.4 44 44 Tie
Economist/YouGov 10/30 – 11/1 1233 LV 3.2 48 45 Clinton +3
LA Times/USC Tracking 10/26 – 11/1 3004 LV 4.5 42 48 Trump +6
ABC/Wash Post Tracking 10/28 – 10/31 1182 LV 3.0 48 47 Clinton +1
NBC News/SM 10/24 – 10/30 40816 LV 1.0 51 44 Clinton +7
FOX News 10/22 – 10/25 1221 LV 2.5 49 44 Clinton +5

http://www.realclearpolitics.com/epolls/2016/president/us/general_election_trump_vs_clinton-5491.html

A podle mého názoru to, co Hillary včera předvedla na kameru, tedy to, že vřískala a vzteky sípala jako vzteklá domovnice, které někdo zašpinil prádlo, ji nepomůže.

Takže se necháme překvapit. V dostihu o prezidenta USA je sice méně koní než na Velké pardubické, o to šokující ale může být výsledek v cíli.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Hillary ztrácí glanc. Vřeští jako stará domovnice

  • Důkazů o tom, jak USA-CIA skrytě, nepřímo i přímo sponzorují a vyzbrojují teroristy v Sýrii a v Iráku se v poslední době objevuje neuvěřitelné množství… malý výběr zde viz web
    ragauian.cz/rozdel-a-panuj-aneb-jak-pochopit-podstatu-svetoveho-deni-kdo-stvoril-a-podporuje-islamsky-terorismus-mudzahediny-isil-al-kajdu-v-syrii-jinak-take-zvanou-dzabhat-al-nusra-je-to-rusko-nebo-usa/

  • Killary mela nekdy glanc? To nevim, jestli korupce a agresivni niceni cizich zemi s miliony mrtvych je glanc?

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*