Hillary Clintonová tajně prodala nervový plyn teroristům v Sýrii

Hillary Clintonová tajně prodala nervový plyn teroristům v Sýrii

Americký investigativní novinář Seymour Hersh tvrdí, že Hillary Clintonová tajně prodala nervový plyn sarin syrským rebelům, když byla ještě ministryni zahraničí.   

Podle Hershe, Obamova administrativa pomohla schválit převod chemických zbraní z Libye do rukou teroristů působících v Sýrii.

Deník Zero Hedge napsal:

„Podle podmínek této dohody, finance přišly z Turecka, stejně jako ze Saúdské Arábie a Kataru. Zpravodajské agentury CIA a MI6 byly zodpovědné za převoz zbraní z arzenálů Kaddáfího do Sýrie.“

Nicméně, nyní je to poprvé, co Hersh obvinil Hillary Clintonovou s přímého zapojení v tomto „krysím kroku“.

V rozhovoru s deníkem Alternet.org, Hersh byl tázán na tehdejší ministryni zahraničí a na její roli v operaci Benghází, Libyi, kdy americký konzulát shromažďoval zbraně z libyjských zásob a posílel je přes Turecko do Sýrie za účelem zinscenování chemického útoku, ze kterého měl být obviněn Asad, aby se tím ospravedlnila americká invaze do Sýrie, mezitím, co USA napadly Libyi, aby odstranily Kaddáfího.

Hersh uvedl:

„Hillary byla velmi blízká tehdejšímu šéfovi CIA Petraeusovi. Ona nebyla mimo hru. Ona o tom vždy věděla, pokud šlo o tajné operace.“

„Tento velvyslanec, který byl zabit, byl znám jako muž, z toho, co vím, jako někdo, kdo by se nepostavil do cesty CIA“

„Jak jsem již napsal, v den mise se velvyslanec setkal s místním šéfem CIA a námořní společností. On byl jistě zapojen, byl si vědom všeho, co se děje.“

A neexistuje taková možnost, že by někdo v tak citlivé pozici nekomunikoval se svým šéfem, prostřednictvím nějakého kanálu.“
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Hillary Clintonová tajně prodala nervový plyn teroristům v Sýrii

  • NAS, CIA, FBI a jejich odnoze pracuji pro elity. Shromazduji kompromitujici materialy na vsechny, ktere potrebuji odstranit, kompromitovanim, vydiranim. Podileji se na vrazdach a atentatech, utocich pod false flag po celem svete. G.Ford byl jedinym americkym prezidentem, ktery CIA zakazal vrazdit nepratele USA. Do druheho obdobi proto uz nebyl zvolen. Elity se o to postaraly. JFK chtel mimo jine zestatnit FED, zavest dolar podlozeny stribrem a omezit moc CIA. Proto byl zavrazden. A oni to pak hodili na blbce Oswalda. Vysetreni ovlivnovali politici jako bratri Dullesove a zabranili tak nalezt skutecne pachatele – je samotne!

  • Clintoni jsou kriminalni zivly, chranene politickym elitami, ktere v USA i po vitezstvi Trumpa v USA vladnou. Neni to jenom role Clintonove v Lybijske agresi a jeji spolupraci s CIA. V jejich okoli zahadne zemrelo nebo bylo zavrazdeno mnoho lidi, kteri jim mohli byt nebezpecni a dostat je svymi svedectvimi do vezeni na dlouha leta. Pred tim jsou dnes chraneni elitami a styky k mocnym, pry i Trump uklidil Hilary z politiky za slib beztrestnosti.

  • V demokratické společnosti poražený respektuje výsledek voleb a po volbách se nechová, jako kdyby je vyhrál. V USA už demokracie dávno není. Mocní jsou znepokojení, že je nový prezident nechce poslouchat, tak si vymysleli fintu s chemickým útokem, aby byl ochoten válčit. USA jsou nebezpečné pro celý Svět a ten by se proti nim měl spojit.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*