Hillary Clintonová se vrací: „Ráda bych byla příští prezidentkou“

Hillary Clintonová se vrací: „Ráda bych byla příští prezidentkou“

Neúspěšná demokratická kandidátka na americkou prezidentku Hillary Clintonová uvedla během živého natáčení Recode Decode v New Yorku, že by „ráda byla prezidentkou“.   

„Ráda bych byla prezidentkou,“ řekla Clintonová. „Myslím, snad, že když budeme mít v oválné pracovně v roce 2021 demokrata, uděláme tak mnoho práce.“Clintonová uvedla:

Myslím, že jsme zmátli každého na světě, včetně nás samých. Zmátli jsme své přátele i nepřátele. Nemají tušení, za čím Spojené státy stojí, co budeme dělat, co si myslíme, že je důležité. Takže práce by byla práce, na kterou se cítím velmi dobře připravena, byla jsem v Senátu osm let, byla jsem diplomatkou na ministerstvu zahraničí a bude to spousta těžkého odolávání.“

Na otázku, zda by byla součástí těžkého odolávání, Clintonová uvedla: „Nemám tušení. Chystám se, víte, ani o tom nepřemýšlím, dokud nedojde k volbám dne 6. listopadu.“

Ve volbách roku 2016 Clintonová získala pouze 232 volebních hlasů, zatímco Trump získal 306 hlasů.

Trump vyhrál jako republikánský kandidát ve 30 a státech, zatímco Hillary Clintonová vyhrála jako demokratická kandidátka 19 států.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Hillary Clintonová se vrací: „Ráda bych byla příští prezidentkou“

  • Evropa musí obnovit dobré vztahy s Ruskem a Čínou. Pokud tak neučiní, přijde doba, kdy USA Evropu naženou do války proti Rusku.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*