Hillary Clintonová prosí Rothschildy o odpuštění v uniklém e-mailu

Hillary Clintonová prosí Rothschildy o odpuštění v uniklém e-mailu

Hillary Clintonová žádala paní Rothschildovou (Lady de Rothschild): „Dejte mi vědět, jaké pokání vám dlužím“ poté, co  požádala Tony Blaira, aby ji doprovázel v úředních záležitostech, které mu bránily v účasti na akci, kterou Rothschild naplánoval ve stejném víkendu.

Ačkoli je vliv peněz v politice dobře znám, mnozí lidé jsou překvapeni, když se dozví, že většina těchto peněz pochází od několika málo jedinců- 1% celé populace.

Tito jedinci tvoří světovou elitu, jejichž ohromné bohatství je často používáno k nákupu „zvýhodnění“ a dokonce nastavují zásady ve vládách po celém světě, nejen ve Spojených státech.

Mnoho z těchto elit získalo jejich bohatství prostřednictvím staletých bankovních dynastií. Nejslavnější z nich je bezesporu rodina Rothschildů, která je celosvětově nejbohatší rodina více než 200 let.

Ve skutečnosti, nejvíce známý Rothschild, Mayer Rothschild Amschel, jednou prohlásil: „Dejte mi kontrolu nad penězi národa a nebude mne zajímat, kdo tvoří jeho zákony.“

Rothschildové a jejich mezinárodní bankovní kartel, „Rothschild & Co“, jsou většinovými vlastníky mnoha korporací, jenž zasahují do téměř všech odvětví.

Rothschildové jsou také spoluvlastníky četných soukromých bank, včetně Mezinárodního měnového fondu, který v podstatě funguje jako globální lichvář, bez vlády nebo mezinárodního dohledu, stejně jako mnohé centrální banky na světě, které jsou soukromými subjekty, navzdory jejich sdružení s federálními vládami.

Mnoho politiků, zejména ti, kteří jsou nejvíce ochotni podřídit se pro bohaté zájmy, udělali svou kariéru uspokojováním rozmarů Rothschildů a dalších podobných rodin.

V dneší americké politice neexistuje lepší příklad tohoto archetypu, než je demokratická prezidentská kandidátka Hillary Clintonová.

Ve skutečnosti, před méně než dvěma měsíci, Clintonová letěla pouhých 30km soukromým letadlem, aby se zúčastnila soukromé sbírky Rothschildů na její počest.

Přesto, toto je jen jedním z příkladů jejího intimního vztahu s bankovní dynastií.

V e-mailech z jejího soukromého serveru zpřístupněných veřejnosti prostřednictvím serveru WiliLeaks, Clintonův vztah s paní Rothschildovou je zřejmý, vzhledem k jejich vzájemné výměně vět jako:

„Ty jsi nejlepší….Sladké sny“, „Zůstávám i nadále tvá loajální obdivná přítelkyně,“ a „ S láskou.“

Je to velice významné, protože soudě podle dalších e-mailů Clintonové, její komunikační styl je téměř vždy odměřený a stručný, nikdy se neblíží přímým prohlášením o náklonnosti, tu lze nalézt pouze v korespondenci s paní Rothschildovou.

Paní Rothschildová se přiženila do rodiny Rothschildů v roce 2000, poté, co byla představena sirem Evelynem de Rothschildem, který sám o sobě vlastní 20 miliard dolarů ( ve skutečnosti se jedná pouze o oficiální číslo, neoficiální bohatství Rothschildů je šokující), na konferenci Bilderberg v roce 1998. Válečný zločinec Henry Kissinger sloužil páru jako „prostředník“.

Přesto, nebláznivější interakce mezi Clintonovou a paní Rothschildovou byla v e-mailu s názvem „Informace pro tebe“ (ID #1606), který byl odeslán v době, kdy byla Clintonová americkou ministryni zahraničí.

V e-mailu, Clintonová říká paní Rothschildové, že se musela zeptat Tonyho Blaira (tehdejšího premiéra Anglie), aby ji doprovodil do Izraele kvůli mírovým jednáním na Blízkém východě, které se v té době konaly.

Blair předtím plánoval strávit víkend v Aspenu, Coloradu, s Rothschildy na neurčité konferenci, ale přijal pozvání Clintonové.

Clintonová poté říká:

„Doufám, že jste to všichni pochopili…Dejte mi vědět, jaké vám dlužím pokání.“

Pro ty, kteří nejsou obeznámeni s tímto slovem, pokání je definováno takto: „Akt sebeponížení nebo oddanosti vykonávané dobrovolně k projevení smutku za hřích nebo jiné provinění.“

Zní to jako něco, co by Hillary Clintonová za normálních okolností řekla?

mail-clintonove

Vzhledem k tomu, že její bývalý osobní strážce kdysi řekl, že by mohla udělat, aby „Richard Nixon vypadal jako Mahatma Gandhi,“ to vypadá pochybně.

Ještě důležitější je, proč by se někdo tak mocný jako americký ministr zahraničí doslova plazil o odpuštění od soukromé osoby?

Tyto okolnosti jsou opravdu bizarní, když zvážíme, že Clintonová nabízí „pokání“ nebo žádá premiéra Anglie, aby odmítl pozvání Rothschildů na „víkendový pobyt za účelem účasti na mírových jednáních vysoce postavených lidí.

Tento e-mail jasně ukazuje, kde je skutečná síly v politice, stejně jako fakt, komu patří pravdivá loajalita Clintonové.

 

(Trueactivist/ svobodnenoviny.eu)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Hillary Clintonová prosí Rothschildy o odpuštění v uniklém e-mailu

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*