Hillary Clintonová: chybějící e-maily a spisy UFO

Hillary Clintonová: chybějící e-maily a spisy UFO

Přiznání Hillary Clintonové na tiskové konferenci 10. března 2015, tedy že používá svůj vlastní (soukromý) e-mailový účet pro úřední záležitosti ministerstva zahraničních věcí, vytvořilo bouři kritiky. Republikánští kritici se ptají, zdali se chybějící e-maily týkají Bengházského incidentu, který zahrnoval smrt zaměstnanců ministerstva zahraničí. Většina hlavního proudu médií pouze spekuluje o obsahu 31830 „osobních“ e-mailů, o nichž Hillary tvrdí, že je zničila, jelikož se netýkaly záležitostí státního oddělení. Na co se ale nikdo neptá je, zdali se chybějící e-maily týkaly odkazů na tajné spisy UFO, ke kterým se Hillary během Clintonovy administrativy pokoušela získat přístup.

Hillary Clintonová diskutuje o UFO s LaurencemRockefellerem 21. srpna 1995 na ranči Teton Více zde: http://www.exopolitika.cz/news/hillary-clintonova-chybejici-e-maily-a-spisy-ufo/
Hillary Clintonová diskutuje o UFO s LaurencemRockefellerem 21. srpna 1995 na ranči Teton

Dříve, v srpnu 1995, Hillary dostala neformální instruktáž od miliardáře a filantropa Laurence Rockefellera o nejlepších dostupných důkazech o UFO. Memorandum od vědeckého poradce prezidenta Clintona, doktora Jacka Gibbonse, ze 4. srpna 1995, potvrdilo, že Clintonovi to samé léto trávili dovolenou s Rockefellerem na jeho ranči Teton ve Wyomingu a diskutovali o UFO:

Pana Rockefellera pravděpodobně uvidíte na dovolené na ranči Teton. Bude s vámi chtít hovořit o svém zájmu o mimosmyslové vnímání, paranormální jevy a UFO.“

Gibbons se v memorandu pokouší odradit Clintonovi od následování Rockefellerovy agendy, sloužící (údajně – pozn. redakce) zveřejnění utajovaných národních bezpečnostních spisů, týkajících se UFO:

On ví, že my se v rámci své reakce na jeho zájem o UFO a lidský potenciál snažíme být užiteční ovšem jsem se netajil svým přesvědčením, že nesmíme být příliš přesměrováni z více pozemských imperativů.“

Dokumenty FOIA (zákon o svobodě informací) potvrzují klíčovou úlohu, jakou Hillary Clintonová zastávala během Clintonovy administrativy co se týče zájmu o UFO.

V dopise z 1. listopadu 1995 pro vědeckého poradce Clintona, doktora Johna Gibbonse (nazývaný i Jack – pozn. redakce), Rockefellerův právník, Henry Diamond, odhalil, že Hillary Clintonová ve skutečnosti pomáhala s navržením dopisu pro prezidenta.

Další dopis pro Gibbonse od samotného Rockefellera, z 5. února 1996, odhaluje, že Úřad pro vědu a technologii udržoval Hillary Clintonovou informovanou o diskusi o UFO. Grant Cameron, kanadský výzkumník UFO, jenž byl odpovědný za podání žádosti o uvolnění Clintonových souborů UFO přes FOIA, potvrdil, že Hillary Clintonová byla klíčovou osobou v Clintonově administrativě, co se týče diskusí o UFO. Napsal: „Hillary ve svých projevech a ve svých prohlášeních k tisku opakovaně mluvila o UFO, pozorování UFO a o pojmu “mimozemská invaze“.“

Je důležité poukázat na to, že jednou z postav zapojených do neúspěšných pokusů Clintonovy administrativy ohledně získaní přístupu k utajovaným spisům UFO, byl John Podesta, který se nakonec stal náčelníkem štábu Billa Clintona. Podesta se později stal spolupředsedou prezidentského přechodného týmu během Obamovy administrativy v 2008/2009 – což je pozice, při níž hrál klíčovou roli v rámci výběru zaměstnanců Bílého domu. Pouze nedávno John Podesta přiznal, že se v roce 2014 podílel na tajném pokusu Obamova Bílého domu získat přístup k tajným spisům UFO od neznámých vládních agentur. Během jeho posledního dne jakožto poradce prezidenta Obamy pro energetiku a životní prostředí Podesta řekl:

mé největší selhání v roce 2014: Opětné nezajištění odhalení spisů UFO.“

Podestovo přiznání vyvolává tři důležité otázky. Zaprvé, v roce 2014 byl proveden nový pokus Bílého domu zajistit zveřejnění tajných spisů UFO, ale byl nakonec neúspěšný. Zadruhé, že tam existovalo dřívejší neúspěšné Podestovo úsilí na dosažení propuštění těchto spisů, jež zahrnovalo roky během administrativy Clintona, Bushe a Obamy. Konečně, že tam existuje neznámá vláda a/nebo korporační entita s oprávněním odepřít zasedajícím prezidentům a jejich štábům přístup k utajovaným spisům UFO. Co se týče tématu Hillařiných 31830 chybějících e-mailů, víme, že Hillary má horlivý zájem o tajné spisy UFO a byla klíčovou postavou při úsilí Clintonovy vlády je mít buď odtajněny anebo zpřístupněny nejvyšším zaměstnancům Bílého domu. Také víme, že i Obamova administrativa byla zapojena do jednoho či více zakrývaných úsilí, jak uvolnit tajné spisy UFO Vyvstává zde důležitá otázka, zdali Clintonová, jako Obamova první ministryně zahraničí, byla nějakým způsobem zapojena do zakrývané snahy mít zpřístupněny spisy UFO, a to pro vysoké představitele Bílého domu. Žel, mainstreamová média se Hillary nevyptávají, zdali se některé z jejích chybějících e-mailů zabývají odkazy na tajné spisy UFO a na úsilí Obamovy administrativy získat k nim přístup.

Možná, že v příštích dvou letech prezidentská kampaň Hillary, spolu s Podestou, který se přestěhoval z Obamova Bílého domu, aby jí pomohl, bude vstřícnější k jejímu zatajenému úsilí získat přístup k utajovaným spisům UFO.

12. března 2015, Michael Salla, Ph.D. – Exopolitical Examiner

 
zdroj : http://www.examiner.com překlad: http://www.exopolitika.cz

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Hillary Clintonová: chybějící e-maily a spisy UFO

  • Utajené spisy UFO sem, utajené spisy UFO tam, není to nic víc, jako mít utajené prdy v gatích. Ani kostlifci US V.I.P. si svuj výsostne zbytečný život neprodlouží, ať delaj co delaj.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*