Hello Czech Republic aneb jak změnit názor dětí

Hello Czech Republic aneb jak změnit názor dětí

Ministerstvo školství údajně posvětilo kampaň, která má radit učitelům na základních školách, jak mluvit o migrační krizi.

Žáci budou prý prostřednictvím filmů, komiksů a mnohých výukových programů a aktivit přesvědčováni k soucitu s takzvanými uprchlíky.

Je důležité upozornit, že postoj české společnosti k migrantům de facto posvětil Úřad Vysokého komisaře OSN pro uprchlíky. Více zde a zde o programu Hello Czech Republic pro učitele.

Já osobně odmítám, aby bylo s dětmi manipulováno. A to v jakémkoli politickém režimu.

Komiks Jednou se zase setkáme, Sanam je součástí kampaně Hello Czech Republic / zdroj foto : iDNES.cz
Komiks Jednou se zase setkáme, Sanam je součástí kampaně Hello Czech Republic / zdroj foto : iDNES.cz

Bohužel dnes se propaganda rozjíždí takzvaně naplno, což de facto vidíme každý den. Ten, kdo dnes poukazuje na logická bezpečnostní rizika spojená s migranty, je některými politiky označen za xenofoba a fašistu.

Vláda České republiky, ale i různé neziskové organizace si uvědomují, že myšlení a názor vetšiny Čechů na takzvané uprchlíky nepředělají. A tím pádem se začínají zaměřovat na děti, což já osobně považuji za ohavnost.

Ale věřím, že mnoho rodičů se nesmíří s tím, že jejich dětem bude utvářen pohled na svět.

 

 

Petr Cvalín

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Hello Czech Republic aneb jak změnit názor dětí

  • Opravdu zbývá jen selský rozum a víra že nedopustíme, aby násilí, které na Nás chtějí používat nám tyto devize sebrali. Je to jen na Nás.

  • Místo toho, aby se přistěhovalci přizpůsobili naší kultuře a zvyklostem, se budeme vracet o 1 400 let zpět. Tomu nerozumím. Každý by měl respektovat kulturu a zákony té země, do které vleze. Muslimové také nedovolí nikomu, aby na jejich území zaváděl zvyklosti ze své země. V Indii bych si nedal hovězí, u Muslimů bych si nedal vepřové. Proč se máme přizpůsobovat my, když jsme tu doma a oni sem vlezli a snaží se nám vzít vše, na co si ukážou? Já rozhodně nechci ničím, ani zprostředkovaně, přispívat na dezertéry, kteří měli bránit svou zemi před teroristy a místo toho tam nechali své rodiny a jen jednoduše utekli.

  • Politika je vždycky špína a do školy nepatří. Věřím, že většina učitelů bude hloupá nařízení bojkotovat a panákům z ministerstva vŠechno jen odkýve aby byli spokojení.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*