Hello Czech Republic aneb jak změnit názor dětí

Hello Czech Republic aneb jak změnit názor dětí

Ministerstvo školství údajně posvětilo kampaň, která má radit učitelům na základních školách, jak mluvit o migrační krizi.

Žáci budou prý prostřednictvím filmů, komiksů a mnohých výukových programů a aktivit přesvědčováni k soucitu s takzvanými uprchlíky.

Je důležité upozornit, že postoj české společnosti k migrantům de facto posvětil Úřad Vysokého komisaře OSN pro uprchlíky. Více zde a zde o programu Hello Czech Republic pro učitele.

Já osobně odmítám, aby bylo s dětmi manipulováno. A to v jakémkoli politickém režimu.

Komiks Jednou se zase setkáme, Sanam je součástí kampaně Hello Czech Republic / zdroj foto : iDNES.cz
Komiks Jednou se zase setkáme, Sanam je součástí kampaně Hello Czech Republic / zdroj foto : iDNES.cz

Bohužel dnes se propaganda rozjíždí takzvaně naplno, což de facto vidíme každý den. Ten, kdo dnes poukazuje na logická bezpečnostní rizika spojená s migranty, je některými politiky označen za xenofoba a fašistu.

Vláda České republiky, ale i různé neziskové organizace si uvědomují, že myšlení a názor vetšiny Čechů na takzvané uprchlíky nepředělají. A tím pádem se začínají zaměřovat na děti, což já osobně považuji za ohavnost.

Ale věřím, že mnoho rodičů se nesmíří s tím, že jejich dětem bude utvářen pohled na svět.

 

 

Petr Cvalín

Podobné články

Ochrana společnosti či cenzura

Ochrana společnosti či cenzura

Na začátku článku, kterým bych chtěl alespoň prozatím uzavřít sérií článku věnovaných problematice mediální cenzury…

3 Komentáře “Hello Czech Republic aneb jak změnit názor dětí

  • Opravdu zbývá jen selský rozum a víra že nedopustíme, aby násilí, které na Nás chtějí používat nám tyto devize sebrali. Je to jen na Nás.

  • Místo toho, aby se přistěhovalci přizpůsobili naší kultuře a zvyklostem, se budeme vracet o 1 400 let zpět. Tomu nerozumím. Každý by měl respektovat kulturu a zákony té země, do které vleze. Muslimové také nedovolí nikomu, aby na jejich území zaváděl zvyklosti ze své země. V Indii bych si nedal hovězí, u Muslimů bych si nedal vepřové. Proč se máme přizpůsobovat my, když jsme tu doma a oni sem vlezli a snaží se nám vzít vše, na co si ukážou? Já rozhodně nechci ničím, ani zprostředkovaně, přispívat na dezertéry, kteří měli bránit svou zemi před teroristy a místo toho tam nechali své rodiny a jen jednoduše utekli.

  • Politika je vždycky špína a do školy nepatří. Věřím, že většina učitelů bude hloupá nařízení bojkotovat a panákům z ministerstva vŠechno jen odkýve aby byli spokojení.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*