Hazard a udavačství podporované státem – účtenková loterie nás bude stát 80 milionů ročně

Hazard a udavačství podporované státem – účtenková loterie nás bude stát 80 milionů ročně

Vašnostové nahoře se pokrytecky vymezují proti hazardu, zakazují herní automaty… a pak přijdou s ideou za 80 milionů ročně – hazardně-udavačskou srandou podporovanou státem. Seznamte se s účtenkovou loterií!

Velcí kluci v kravatách, kteří vědí, co je pro nás plebs to nejlepší, zakáží herní automaty, brojí proti zahraničním hazardním webům a (snad naoko?) takřka permanentně mobilizují proti hazardu jako takovému (doufaje v plusové body pro své pupky, pardon strany).

A pak přijde soudruh Andrej (a jeho bližní) s myšlenkou, jak lidi motivovat k přebírání EET účtenek a reinkarnovat v českých zemích udavačství – v případě, že spotřebitel účtenku nedostane.

O co jde? Už brzy budete moci zadat každou EET účtenku (její číslo/označení) do systému na internetu, a pak netrpělivě čekat na slosování o milionové ceny. Běžný hazard, loterie, nebo ne? (Hazardní hra je taková hra šancí nebo dovedností, jejíž výsledek závisí výhradně nebo převážně na náhodě, píše například Wikipedie. Nebo se zeptejte pana Horáčka.)

Milí spoluobčané, píše se na oficiálním webu uctenkovaloterie.eu „Slosování účtenkové loterie bude jednou měsíčně, hlavní věcnou výhrou by měl být automobil, peněžní výhry se budou pohybovat u prvních pěti výher mezi 100 000 až milionem korun, další výhry by se měly pohybovat kolem desetitisíců až po nejnižší odměny ve stovkách korun. Celkově by za rok mělo být rozděleno cca 65 milionů korun.“„To už jistě stojí za vyžádání EET dokladu a jeho registraci do loterie,“ chlubí se (Andrej Babiš?) na webu účtenkovky. Je vidět, že se za minulého režimu hodně naučil.

Kromě toho však ještě ročně zaplatí stát zakomplexní provoz 12,4 milionu Kč bez DPH(asi 15 mil. Kč) firmě „Wincor Nixdorf, která zajistí registraci účastníků loterie, registraci a příjem účtenek, losování a výplatu výher a zákaznickou podporu.“

Takže nás ta Andrejova hazardně-udavačská sranda bude stát asi 80 milionů a svádění všech českých občanů k hazardu.

A parádní logo stálo jen 96 800 Kč.

Logo Účtenkovka (Hana Kolbe)
Logo Účtenkovka (Hana Kolbe)

Tomu se říká úspornost, efektivnost, morálka.

Hazardu zdar! A udavačství zvláště!
Loading...

Podobné články

3 Komentáře “Hazard a udavačství podporované státem – účtenková loterie nás bude stát 80 milionů ročně

 • · Edit

  Stát který provozuje a nařizuje hrát jen ty hry které mu sypou. Přitom vyhrát takovou Sportku nebo Euro miliony je tak těžké jako objevit život v kosmu. Tak tento stát vymyslel novou hru kde dokonce slibuje ceny, no jen pitomec by naletěl. Jo budou ty ceny zdaněny, nebo bez daně?

 • · Edit

  Stejně debilní článek od tohoto ekonomického amatéra otiskli i v Pravém prostoru.
  Odpověděl jsem tomu písničkáři v podstatě to stejné, co ALEX.

 • Vzdyt tady pisete nesmysly! Povinnosti prodejce je vydat zakaznikovi uctenku jako vsude v Evrope! Uctenka muze pak skrze EET i vyhrat nejakou castku. To neni hazard! U hazardu doufate na vyhru a investujete penize. Kdyz nevyhrajete, ztracite penize. Tady u EET kupujete zbozi, sluzby. To neni prece hazard vy hlupaku!!! Ta mozna vyhra na zaklade uctenky ma zabranit uniku dani manipucemi pri hlaseni prodeje na urad.
  Patrite k bande demagogu. Oklamat muzete jenom hlupaky, vetsi nez jste vy!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*