Havlismus otravuje naši českou demokracii.

Havlismus otravuje naši českou demokracii.

Vzpomínám si na Tomáše Klvaňu coby zmocněnce pro výstavbu amerického radaru  za Topolánkovy vlády. To jsem byl poradcem předsedy ČSSD Jiřího Paroubka a spolupodílel se na úspěšném odporu české veřejnosti proti zřízení vojenské základny USA v Brdech, kde měl být americký radar. Samozřejmě lhali a tvrdili, že radar není namířen  proti Rusku, ale proti Severní Koreji či Iránu.

Je charakteristikou americké zahraniční politiky a propagandy, že mají za to, že trvale mohou lhát. Jen stačí, když to zabalí do omáčky boje za svobodu a demokracii.  Přesně takto v těchto intencích vystupoval Klvaňa. Ovšem Američanům nikdo neřekl, že Češi, mizerové jedni, přemýšlejí a jestliže nevěřili jednostranné husákovské televizi, nevěří ani  jednostranné havlistické televizi.

Když jsem tehdy poslouchal  jeho argumenty, myslel jsem si, že snad v této zemi ani nežil. Bláboly.

Dopadlo to – a dnes to oceňme snad ještě více – jak jen nejlépe mohlo : Přes Poslaneckou sněmovnu souhlas s radarem díky ČSSD a jejímu předsedovi  Jiřímu Paroubkovi neprošel.

Dnes bych řekl, že to byl nejúspěšnější počin ČSSD v oblasti zahraniční politiky, kterou pomohla této zemi.

Děsil bych se toho, kdyby nám zde dnes Amíci  pobíhali a Rusové by byli nuceni – chtě nechtě – rádi neradi – mířit svými raketami na naše území.

Proč nás havlismus tolik otravuje?

Havlista je vždy kategoricky  fanaticky prozápadní. Jeho postoj jde ideově a bez zakolísání  vždy souhlasný s postojem USA. Typickým příkladem je  Václav Havel, který podepsal souhlas s válkou v Iráku  na zádech jakéhosi přičinlivého referentíka, a to  bez souhlasu Parlamentu či vlády  a protože to bylo před kamerami vidět, že text ani nečetl. Porušil tím několik ústavních povinností. Ale to správného havlistu nesmí ani na vteřinu zviklat.

Ať byla válka proti Iráku co do důvodu  vylhaná, protože neexistovaly zbraně hromadného ničení, ač byla v hrubém rozporu s mezinárodním právem, protože nebyla odsouhlasena Radou bezpečnosti (a proti bylo nejen Rusko či Čína, ale nesouhlasila s ním i Francie), ač tato válka ve svých důsledcích nejenom že způsobila úmrtí stovek  tisíců nevinných obětí,  ale odstranění Sadáma Hussajna vyvolalo v život dnešní islámský stát, což by za jeho života bylo vyloučeno a v tomto ohledu byla  Hussajnova diktatura pomyslně oázou klidu, míru a harmonie.

Nezávislí politilogové správně říkají : Bez svržení Saddáma Hussajna by nikdy nevznikl „islámský stát“

Havlista samozřejmě s válkou v Iráku souhlasí, i když jsme před islámským státem dnes téměř na kolenou. Rozhodly tak přece USA.

Stejně tak havlista plně souhlasí s humanitárním vyvražďování v Jugoslávii, byla to chyba matek s dětmi, že byly na nesprávném místě. Havlista podporuje vznik teroristického Kosova, jehož představitelé se živili prodejem lidských orgánů a které je dnes zcela rozpadlou zemí a oceňuje, jak se tam Allbrigtová napakovala. Jedním se základních lidských práv je přece podpora kapitalismu a zisk pro ty, kteří to v politice umí.

Václav Havel jasně navrhoval tuto, v přezdívkách nazývanou „ krvavou Mary“ za českou prezidentku.

No nevyšlo to. A podle havlistů škoda.  Jistě bychom měli nyní největší americkou základnu v celé Evropě.

Havlista byl nadšený operací v Libyii, kde byl odstraněn diktátor Kadáfí, který tuším ještě rok předtím byl vítán v zemích EU se všemi poctami, a je pro havlistu drobným detailem, že je dnes  Libye nejrozvrácenější zemí severní Afriky,  odkud na nás přátelsky kývají členové islmského státu, kteří odsekávají hlavičky na březích Středozemního moře dvou desítkám egyptských křesťanských koptů. Že by toto za Kadáfího určitě nebylo, je opět nevýznamné.

SYRIA-CONFLICT

Havlista nenávidí Putinovo Rusko a nenávidí jej za to, že nevyšel tak zdánlivě geniálně promyšlený majdan, který měl ponížit Rusko  a Ukrajinu jako perlu odtrhnout od euroasijského svazu.

Havlista nenávidí Rusko každým dnem více, i když se vlastně velmi daří dohoda Minsk II, protože Rusko, si dovolí být semknuté a podle jednoho amerického politologa v dokonalé kondici jako žádná jiná země světa. Rusko přece dávno mělo být na lopatkách a ono zatím díky trvalým útokům Západu se stalo hlavní oporou všech těch, kteří vidí v USA největšího agresora na světě.

Pan Klvaňa kromě toho, že zřejmě je placen americkými službami a měl by někdo zkoumat, zda se tím nedopouští závažných zločinů proti bezpečnosti této země je navíc vyšším stupněm havlisty : bolševickým havlistou.

Co si lze představit pod pojmem bolševického havlisty?

Ve včerejším obsáhlém rozhovoru pro Parlamentní listy tento docent, nevím čeho uvedl, že ruští propagandisté jako lidé z Protiproudu, Barabanov či Vyvadil, nemají co dělat v ČT, protože šíří ruskou propagandu.

Do kamene vytesat.

To je demokracie havlistů.

Navazují na zcela analogickou praxi předchozích bolševiků, kteří rovněž hájili tézi, že Vítězný únor jednou provždy věci v této zemi rozhodl a jinak tomu nebude. Třídní nepřítel : tehdy Kulak, dnes Vyvadilové, Barabanové či lidé z Protiproudu nemají právo zpochybňovat výsledky vítězného převratu, tehdy komunistického, dnes havlistického.

A teď snad i vážně.

Klvaňa a všichni havlisté tohoto typu  mají vážný problém : ať si říkají co chtějí, jejich úvahy mají podporu jen těch nejreakčnějších sil v zemi, tj. TOP 09, ODS a KDU-ČSL, tedy cca 20 – 25%. Zbytek národa to pravda asi vůbec nečte a když čte, myslí si, že tak hovoří nějaký pomatenec.

Klvaňa nepochybně podvádí své americké zaměstnavatele.

Za ty obrovské peníze, které do něj investují není schopen přesvědčit, kromě již proamericky přesvědčených nikoho. Rozhodně není schopen přesvědčit normálního občana s normálním uvažováním. A tak se chce bránit: chce zakázat jiné názory.

Demokrat každým coulem.

Nicméně jde o pojetí ne americké demokracie – ta je z principu lživá, ale naší normální a poctivé české demokracie.

Nikdy bych se neodvážil říci, že Klvaňa, Fištejn, Romancov či Šafr nemají právo veřejně hlásit své myšlenky, byť z mého pohledu scestné.

Problém havlistů je v tom, že oni upírají toto právo svobody projevu  té většině, ke které se rád řadím.

A to by snad mělo vadit.

Mluvte si, pane Klvaňo, i když jsou to blbinky. Ale nechte mluvit i ty, kteří vám nevěří…

Jestliže freneticky jásáte nad svobodou projevu při diskutabilních výtiscích časopisu Charlie Hebdo, pak snad v České republice, musí mít právo na svobodu projevu i lidé s názory jako mám já, zejména, když přes totálně převažující hlas vašich havlistických kolegů  ve všech médiích  podle průzkumů ČT by by jen 26%  občanů ČR  souhlasilo s dodávkami zbraní do Ukrajiny a dokonce jen 23% občanů ČR by souhlasilo s vojenským zásahem na Ukrajině.

Vaše názory, pane Klvaňo. Osobně si myslím, že jste placený CIA. Jinak si důvody Vaší argumentace logicky neumím představit.

Ale říkejte si, co chcete.

Ale uznávejte tu naši normální a poctivou českou demokracii, která nechce nic víc, ale snad ani nic méně, aby mohli být slyšeny hlasy většiny.

Jasné?

Clear, boy ?

Judr. Jiří Vyvadil

 

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Havlismus otravuje naši českou demokracii.

  • Přečtěte si Havlovy novoroční projevy pěkně za sebou. Havel sám sebe popíral jak se to hodilo jeho chlebodárcům. Byl pouhá loutka a to je z jeho „změn názorů“ zřejmé. Napřed bylo třeba zlikvidovat prosperující zbrojní průmysl – tak byl humanista. Když se to povedlo, začal zdůvodňovat proč musíme do NATO a vymyslel termín „humanitární bombardování“ aby se mohl za humanistu i nadále vydávat …. Takto se obracel ve všech otázkách života, jak mu chlebodárci nařídili. Není třeba hledat argumenty proti Havlovi jinde, než v jeho projevech. Je tam rozporů dost.

  • · Edit

    Havlisté jsou demagogové placeni Američany, je jim jedno co děláme, lid, živnostníci to je fuk. Budou u žlabu, protože mají prachy a podporu. Kalousek propadl ve volbách, ale je nejčastěji v TV, proč tam není Pepek Vyskoč.No protože jej Amíci neznají.Budou v parlamentu, v senátu, EU, prostě všude. Volby nevyjdou jak chtěli,, zrušíme tu stranu, nebo jim dáme trafiky, vždyť mohou volit podle svého svědomí.
    Je to jedno jak dopadnou volby. Havlisté jsou nesmrtelní, tak je postaven svět, dokud Amerika nepadne. I Kartágo padlo.

  • dobrý den přátelé, už jsem tady psal ,že chodím na pravyprostor diskutovat ,dnes tam přišel diskutér nově asi odsud ,říkal si petr a ten jim tam dal ,moc se mi to líbilo jak pravičáky roznes oni samý vošinkton a usa a ten jim dal, nadávali mu do rudochů,bolševi ků,komunistů, nedal se, byl to boj nádherný ,konečně jsme je taky porazili, ty amerikofily ,teda ne já ale petr ,nový diskutér,moc jsem se nasmál ,bylo to lepší než estráda ,zdraví vás váš dědek zavítejte někdy nakouknout ,potřebuji pomoci v diskusích jsem tam na ně sám a štve mě jak jsou hnusní ,ulhaní a že nám čechům nadávají do všelijakého, jako kdyby oni nebyli češi,přiďte někdy vypomoci nebo jen přečíst jak češi mohou vyjadřovat o češích,děkuji vám

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*