Hanba vládě, hanba parlamentu a senátu, hanba všem politikům. Zneuctěný a poplivaný 28. říjen

Hanba vládě, hanba parlamentu a senátu, hanba všem politikům. Zneuctěný a poplivaný 28. říjen

28.říjen-významný a jedinečný den v dějinách Československa. Takto byl vnímán až do letošního roku a bohužel jeho jedinečnost skončila, protože mnozí politici tento den pojali jako politikum a nástroj politického boje.

Jsem znechucen postojem politických samozvaných elit, jsem doslova zhnusen divadlem, které má jediný cíl a tím je zdiskreditování hlavy státu na základě vylhaných informací a snaze o rozdělení národa. Pakliže ty loutky nahoře, jež se nám snaží vládnout významově nechápou odkaz 28. října, tak nemají žádné právo zastávat posty jež zastávají a měli by je dát k dispozici jiným, slušným a vzdělaným lidem. Těm, kterým není lhostejná historie Československa, ale ani budoucnost ČR. Tento svátek není osobním svátkem Zemana nebo Hamáčka, Sobotky, Laudáta, Němcové a dalších. Tento svátek patří republice a národu jako takovým-nikoliv jednotlivcům. Zásadně nepatří těm, kteří na tomto významném dni hodlají sbírat politické body a honit si triko či něco jiného.

Prezident Zeman ve svém postoji nikterak nepochybil a nenechal se vyprovokovat k nepředloženostem. Mnozí poslanci a senátoři na něho přichystali ubohou, špinavou past, stojící na chatrných základech. Je znepokojující, že se vůbec k tomuto postupu snížili. Výrazným způsobem bylo i ukázáno lidu, jaká že je u nás politická kultura. Ano politická kultura je srovnatelná s kulturou ve věznici na Mírově a možná, že je to ještě horší, protože kdyby spoluvězeň provedl ostatním ve věznici takovou kryplovinu, jaké se dopustil Herman, Sobotka, Hamáček a další, pravděpodobně by nedožil rána.

Stále je omílána kauza Brady. Kdo to je??? Osobně se o politické dění velmi zajímám, ale nevšiml jsem si,že by média o tomto člověku někdy psala. Navíc aby byl navržen na vysoké státní vyznamenání by musel pro republiku vykonat cosi vyjímečného a o tom jsem nikde nic neslyšel. Prostě kde se vzal, tu se vzal-strýček Brady se vyskytl.

Co je to za strýce?

Jejich jediné pouto a pojítko je  židovská víra…

Co si myslet o Hermanovi???? Posuď sám…

Jak došlo ke vztahu synovec – strýc?

Jiří se narodil do židovské rodiny Markéty a Karla Bradyových. Měl o tři roky mladší sestru Hanu (1931–1944).

Mgr. Daniel Herman (*28. dubna 1963 České Budějovice) je český politik a laicizovaný [1] katolický kněz,…

Vysvětlí mě někdo, prosím, jak může být Brady strýcem Hermana? „Vážení“ pražští kavárníci a pohunci americké ambasády, hned na začátku je v tom lež jako věž! Pro vás tak příznačná!

Kdo tedy porodil Hermana. Jediná sestra p. Bradyho bohužel zemřela v koncentračním táboře, bylo jí třináct let… Pan Brady se narodil v r. 1928, jeho sestra 1931. Měl p. Brady ještě jednu sestru, která mohla rodit v r. 1963? Kdyby matka p. Bradyho poprvé rodila ve 20ti letech byl by rok jejího narození 1908.
Další, v pořadí druhá sestra nebo bratr by se musel narodit kolem roku 1943 – 44. Kde v té době byli rodiče p. Bradyho, když první dvě děti byly v Terezíně?
Snad by to vysvětlil nějaký genealog.

———————-
[1] Laicizace (v obecném významu znamená zesvětštění) je v církvi propuštění duchovního (kněze nebo jáhna) ze stavu duchovenstva https://cs.wikipedia.org/wiki/Laicizace

Prezident Zeman a jeho prezidentská kancelář nikoho zásadně neobtelefonovává. Veškerá pozvání nebo dekorování vyznamenáním je každému účastníku jednání doručeno zásadně písemnou formou. Jakési telefonování o kterém se hovořilo je lež, která zásadním způsobem odporuje hradnímu protokolu. Dost možná že telefonoval vrátný z Mariánských Lázní nebo stará Blažková, ale z hradu to jistě nebylo. Možná že by bylo dobré, aby BIS zveřejnila záznamy telefonních hovorů z hradu a bylo by jasno. Domnívám se totiž, že je prezident Zeman odposloucháván jako každý druhý. Možná se budete ptát, proč by se nominace a pozvání sdělovaly písemnou formou. Vážení-tyto písemné dokumenty se totiž s postupem času stávají historickými artefakty a jde také o jisté prokázání cti a vážnosti dané osobě,.

Osobně jsem přesvědčen, že aféra Brady vznikla v dílně lidovců a žid Herman nezvládl její prezentaci na veřejnosti. Chápu, že politické strany mají vztek, když ve volbách dostaly od ANO napráskáno, ale zviditelňovat se takto podlým způsobem na účet prezidenta a republiky??? Je také zajímavé, že žid Brady, který přežil koncentrák se hubičkuje s údajným synovcem, který se poplácává po zádech s panem Posseltem-vrchním velitelem Sudetoněmeckého landsmanšaftu. To mu nevadí bratříčkování s mnoha bývalými nacisty??? Tady něco smrdí pane Brady a pane Hermane. Tady někdo lže jako prase. V naší zemi je mnoho těch, kdož přežili koncentrák a nikdy žádné vyznamenání nedostali. Můj děda také přežil 2 roky v koncentráku a neštěkl po něm ani pes. Můj otec se podílel na osvobozování republiky a z války si přinesl 2 vyznamenání, ale po válce po něm neštěkl ani pes. Jenže vážený pane Brady-to byli skromní lidé a mlčeli, protože to co činili, činili pro národ a republiku, stejně jako tisíce ostatních.

V této kauze v žádném případě nešlo o jakousi medaili. Šlo o to, aby byl vytvořen prostor k dehonestaci prezidenta a jeho úřadu a to za jakoukoliv cenu. Tedy i za cenu mystifikace veřejnosti s přispěním pomatených herců. Šlo o to, aby byl navozen stav, kdy by prezident Zeman vzdal svou další kandidaturu na hrad, nebo aby byly jeho šance na zvolení minimalizovány. On totiž nechce podléhat a podlézat Bruselu a Washingtonu, což samozřejmě značně znesnadňuje aplikace multikulturalismu vyvstavší od židovských elit, jejichž hlavním záměrem je, aby skrze migraci rozvrátili Evropské národy, Evropskou kulturu a křesťanskou víru.

Možná by bylo dobré, abychom svátek 28. října zrušili. Nejenom, že z něho bylo vytvořeno politikum, ale byl zneuctěn. Významově je už také mimo, protože jde o den vzniku samostatné ČESKOSLOVENSKÉ REPUBLIKY A TA JIŽ DÁVNO BYLA ZNIČENA. Zničil ji rezavý potkan Havel, Klaus, Mečiar, Ježek, Dlouhý, ale i Sobotka, Mareček Bendů, Kalousek a další zrádci národů ČECHŮ, SLOVÁKŮ A MORAVANŮ. V kalendářích je dokonce uváděna zcela lživá informace o tom, že toto datum je datem vzniku samostatné České republiky.

Závěrem bych rád řekl, že by pan Herman měl vypadnout z politiky. Nikdo mu už nevěří. Chudák Masaryk, Beneš či Štefánik-ti se musejí v hrobě obracet. TA ČESKÁ POLITICKÁ LŮZA DOSLOVA CHČIJE NA JEJICH HROBY.

Stydím se za vládu, parlament, senát, ale i za sebe. Takto daleko jsme to neměli nechat dojít.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Hanba vládě, hanba parlamentu a senátu, hanba všem politikům. Zneuctěný a poplivaný 28. říjen

  • USA končí a havlističtí kolaboranti Washingtonu se s tím nechtějí smířit či jim to stále ještě nedošlo. Ale to je tak vše, co s tím mohou dělat.

  • Po krajských a senátních volbách si řada politiků uvědomila, že se zpět na výsluní demokratickou cestou nemohou dostat. Proto hledají špinavé formy made in USA, aby si zajistili naději, že budou opět mlaskat u koryt. O tom to je.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*