Hamáčkova volební vlastizrada. Zasáhne premiér?

Hamáčkova volební vlastizrada. Zasáhne premiér?

Musíme být schopni a zejména ochotni se bránit proti všem, kteří jednají v neprospěch naší země a našeho národa ! 

Předseda ČSSD a současný ministr vnitra Hamáček vyzývá, aby na kandidátní listiny byli umisťováni cizinci i bez trvalého pobytu v České republice. A bez trvalého pobytu mají prý i právo volit. Toto jsou kroky údajně pronárodní vlády !Proti slušným cizincům, kteří v naší zemi žijí plně v souladu s naší legislativou, osvojili si naše kulturní a morální zvyky a plně se integrovali do naší majoritní společnosti, nikdo nic nenamítá. Tito lidé skutečně mohou znamenat jisté kulturní obohacení, např. při prezentaci svých kulturních zvyků v rámci oslav významných dnů jejich původní vlasti.

U těchto lidí je předpoklad, že naši zemi vnímají jako svůj skutečný nový domov, což by se mělo projevit i tím, že zde mají přiznán trvalý pobyt. Pokud tomu tak je, pak je v pořádku, že zde mohou i volit.

Ale tvrzení, že zde mohou volit a dokonce být voleni cizinci bez trvalého pobytu v naší zemi je naprosto zvrácené. A je mi jedno, kdo nebo co nám toto údajně nařizuje.

Kroky ministra vnitra při prosazování této zrůdnosti jsou skandální a očekával bych, že jej zastaví v tomto počinu premiér.

Kdo z politiků tyto kroky schvaluje, či je není ochoten zastavit ačkoliv může, je vlastizrádce !
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Hamáčkova volební vlastizrada. Zasáhne premiér?

  • Vrahem ČSSD je Sobotka, Hamáček je jen hrobníkem. Jeho zoufalý pokus o oživení mrtvoly je marný. Kolaboraci s Babišem voliči neodpustí.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*