Halíku – ty neznabohu, za své hříchy se budeš smažit v pekle!

Halíku – ty neznabohu, za své hříchy se budeš smažit v pekle!

Má to ta katolická církev a křesťanská kultura v panu Halíkovi oporu. Kolaborující černoprdelník, zabíječ křesťanství a parazit urážející vlastní národ, ze kterého vzešel. Poskok satanův je to!!!

U katolické církve jsme již za dobu její existence zvyklí na ledacos, ale zarážející je fakt, že pan Halík, coby Čech, má odvahu urážet a napadat Česká národ a prezidenta Zemana v otázce jejich negativního postoje k postupné islamizaci Evropy. Přitom většinový negativní postoj k islámským kolonizátorům je zcela legitimní, snažící se ochránit a zachovat křesťanské tradice, kulturu a národ jako takový.

Prozatím se u nás v ČR situace okolo migrantů nevyhrotila, ale co není, může být. Domnívám se, že je to jen otázkou času, kdy islámští vetřelci nepohrdnou ani ČR. Prozatím nás svým způsobem chrání ten náš Český bordel, mizerné platové podmínky dělníků a špatný sociální systém. Je to sice ostudné, jak to v naší malé zemi vypadá a i když nám to migranti dávají znatelně najevo, tak tento stav nezajímá politiky ani naše vykořisťovatele. Co vy na to pane Halík? Myslíte si, že je křesťanské, aby si s lidmi vládnoucí struktury takto vytírali zadek? Je normální, že lidé umírají u nás hlady a zimou?? K tomuto mlčíte že? Hlavně, že jste se napakovali na zlodějských církevních restitucích, kde jste okradli vědomě celý národ a překroutili dějiny. Dost možná, že ten tučný bakšiš z církevních restitucí má dnes církvím zavřít hubu, aby nevystupovali proti islamizaci. Dává to totiž logiku!! Ony církevní restituce totiž znamenají vyvedení národního majetku církvím, potažmo Vatikánu. Vatikán, jak je známo a ústy kolaborantského papeže potvrzeno, vůbec nebrání islamizaci Evropy. Hubu má zavřenou a taky proč ne – za takové miliardy z kapes poctivých občanů.

Tomá Halík Foto: ČTK
Tomá Halík Foto: ČTK

Proč tedy pane Halíku nepřiznáte jako chlap, oč tady v této hře jde? Český národ není zdaleka tak špatný jako římskokatolická církev, která má na svědomí stovky milionů zabitých či umučených lidí! Spousty nakradeného majetku a jiná svinstva. De facto by katolická církev měla být pro své zločiny postavena mimo zákon a zlikvidována. Katoličtí kněží žehnali Hitlerovým zbraním, hajlovali o sto péro, podíleli se na vyvražďování pravoslavných, podporovali Ustašovce, mlčeli k vyvražďování židů nebo kolaborovali s komunisty. Vaše církev pane Halíku nevěří v BOHA, ale pouze v PROSPĚCH a PENÍZE. KATOLÍCI JSOU HADÍ PLÉMĚ URČENÉ K VYHUBENÍ I S VÁMI PANE HALÍKU.

Neberte si prosím do své špinavé huby Český národ. Ten vám nic neudělal. Ba naopak – po jeho zádech jste vyšplhal na místa, kde jste dnes. Za peníze dělnické třídy jste vystudoval a dnes si dovolíte po těchto lidech plivat? Zlobte se na mě nebo ne, ale to je na kopanec okovanou botou do držky. No a to, že se navážíte do prezidenta Zemana, také riskujete. Zeman se postavil na stranu prostých lidí a to nemůžete vydýchat. Prezident udělal to, co byste měli dělat vy. Zeman by vám měl vy jeden Halíku napráskat svou holí po hrbu, aby se vám ta pokřivená páteř trochu napravila.

Na úplný závěr pane Halíku. Běžte si ty své slinty slintat jinam. Tady v zemi České nikoho s tou svou křivou vírou nezajímáte. No a jste li tak proislámský, tak islámské země čekají – můžete konvertovat. Budete jistě vzorem hodným následování. Většího kozojeba jsem totiž ještě neviděl!

 

 

Oldřich Rambousek

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

 • Pro Štěpána Rychtaříka:

  Toto nejsou žádné nenávistné bláboly, ale prostá fakta.
  Tomáš Halík je jen sprostý zrádce křesťanství a nad tím nemůžeme přivírat oči.
  Pan Halík ve skutečnosti zrádně podporuje islamizaci a likvidaci původně křesťanské Evropy.
  Větší zrada neexistuje.

 • · Edit

  Když tak čtu článek pana Rambouska i komentáře pod ním, říkám si proč je v Čechách tolik hlupáků, a doufám, že to je jen takový klam, ti inteligentnější asi neztárcejí čas čtením ani odpovědmi na podobné nenávistné bláboly, které spíše než cokoliv jiného odrážejí osobní problémy a komplexy pana Rambouska.

  Štěpán Rychtařík

 • Papežský Vatikán už dávno před skoro dva tisíce lety zradil Krista za třicet stříbrných. A dodnes v této zradě pokračuje.

  Římskokatolická církev měla chránit křesťany a Židy a namísto toho je po celá staletí masakrovala – pokračovala a pokračuje v tradici Římské říše, která ve jménu Satana a pohanských démonů masakrovala křesťany a Židy jako klaté. A papežská církev v této misi, vyhladit pravověrné křesťany a Židy pokračuje. Hnus.
  Halík a spol. mají plnou hubu humanity, ale zcela pokrytecky mlčí k muslimským zvěrstvům v západní Evropě – mlčí pokrytecky ke zločinům muslimů na bílých křesťanských lidech, ke znásilňování bílých žen, k okrádání bílých lidí atd.
  Mlčí zcela pokrytecky k pronásledování Židů muslimy – najednou jim osud evropských Židů je lhostejný, i když si budují svou kariéru na holocaustu Židů.
  Mlčí k tomu, že Židé už prchají před muslimským terorem do Izraele, Ruska atd.
  Mlčí k tomu, že bílí lidé prchají před muslimským terorem z měst do menších měst či vesnic – najednou je jim osud jejich věřících lhostejný.
  No, zkrátka hnus.
  Ale boží mlýny melou pomalu, ale jistě. Co člověk zaseje, to také sklidí. A Halík a spol. budou jednou spravedlivě souzeni Bohem. Tam jim jejich světská moc nepomůže.

 • HLAVNÍ KLÍČOVÁ OTÁZKA tedy zní: Proč nás chtějí islamizovat?!

  …protože tohle je dlouhodobý záměr, jak zlikvidovat naši kulturu! A PŘEDEVŠÍM VYCHOVAT POSLUŠNÉ OVČANY…

  …víte že Vatikán sám VYTVOŘIL islám? Tohle je NEJVĚTŠÍ SKANDÁL HISTORIE!

  http://www.ragauian.cz/vznik-islamu-a-tajne-dejiny-krestanstvi-aneb-jak-katolicka-cirkev-zabila-krista-znicila-krestanstvi-a-stvorila-islam/

  http://www.ragauian.cz/vznik-islamu-a-tajne-dejiny-krestanstvi-aneb-jak-vznikl-islam-doopravdy-kdo-stvoril-koran-a-proc-papezsky-vatikan-kamaradi-s-muslimy/

 • Pro všechny co to ještě nepochopili: Vždyť je to přece nad slunce jasné… Halík pracuje pro Vatikán… no a Vatikán se evidentně záměrně snaží islamizovat Evropu.

  JEDINÁ ZBÝVAJÍCÍ OTÁZKA JE: Proč to černokabátníci proboha dělají? PROČ?

  Odpověď je jednoduchá: Vatikán chtěl mít vždycky poslušné stádo (a netají se tím, copak si si černokabátníci dokonce neříkají pastýři?)… a jelikož papeženci ztrácejí moc nad ovečkami, tak si sem pozvali kamarády… protože islám umí vyrábět ovčany ještě daleko lépe… sekání hlav je pravděpodobně působivější než církevní upalování…

  Ve skutečnosti je tím, kdo islámskou invazi do Evropy řídí, Vatikán… který sám původně islám stvořil za účelem ovládnutí Arabů, dobytí Jeruzaléma a likvidace původních, nekatolických, PRAVÝCH KŘESŤANŮ v severní Africe… proto dnes papeženci a mohamedáni tak kamarádí…

  najděte si na Seznamu heslo: vznik islámu a tajné dějiny křesťanství

 • Církev vždy hrabala na úkor věřících. V současné době ale hrabivost dosáhla takové úrovně, že církev o zbytek věřících přijde. Není možné podlehnout mamonu a kázat morálku.

 • Ků-li takovým jako je pan Halík byla husitská revoluce. Udělali jste z českého kazatele milovaného svým národem Jana z Husy kacíře. Nebot‘ kázal o korupci, lichvě, mamonu a obžerství v katolické církvy. Když své kázaní před papežským koncilem neodvolal, musel zemřít strašnou smrtí upalením. Byla to největší zrada/vražda/ českého národa, pak přišla husitská revoluce a smetla vše. Myslí si, že historie se opět opakuje, že katolická církev zase jde proti českému lidu a naopak se ho snaží násilým islamizovat. A nejen čechy, ale celou Evropu v čele s Vámi a papežem Františkem. Tohle už není zrada na jednom národě, to zrada celého křest’anství, to je konec círve jakom takové!!!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*