HAARP – zařízení na výrobu celosvětových katastrof a kontrolu mysli (video slovenské znění)

HAARP – zařízení na výrobu celosvětových katastrof a kontrolu mysli (video slovenské znění)

Nikola Tesla byl genius, který vytvořil 20 století. Měl napojení na kosmické vědomí a díky tomu dokázal z vesmíru přijímat informace, které jsou běžnému člověku zapovězené. Po jeho smrti v lednu 1943, padla veškerá jeho dokumentace do špatných rukou. Zařízení HAARP, je založeno na principu který objevil. Toto zařízení bylo zdokonaleno a je už nyní používáno jako velice nebezpečná klimaticko-tektonická zbraň.

Japonsko, Čína, Haiti a další místa, byla už tímto zařízením zasažena a přinesli nepředstavitelné ztráty na životech a majetku. Povodně u nás v ČR, také nejsou dílem náhody. Viníci těchto zvěrstev jsou stále na svobodě. Použití tohoto zařízení sleduje politické a vojenské cíle a podle toho je také nasazováno. Chemtrails, které vidíme na obloze skoro každý den, je z velké části děláno právě proto, aby se zvýšila účinnost tohoto zařízení, zvýšením vodivosti ionosféry. Asi není těžké uhodnout, kde se bude toto zařízení v budoucnu používat.

Lidé, probuďte se ze svého snu!! Stojíme na pokraji zničení celé civilizace. Šílenci mají už dávno technické možnosti na zničení celé planety. Jen spolupráce všech lidí může toto zastavit a je v tom třeba skutečně začít společně něco dělat, protože času je málo. Tuto planetu je třeba naplnit láskou a ne válkou a násilím. Je třeba se poučit z minulosti. Osobně věřím, že to společně zvládneme. Pošlete tyto informace dál, ať to každý ví.

http://www.youtube.com/watch?v=o43kQI8EoEA

zdroj : youtube.com

Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

Podvod projektu Apollo

Podvod projektu Apollo

Stejně jako 11.září 2001, ponziho schéma mezinárodního finančního systému ( hlavně rezervní světové měny USD…

Komentář “HAARP – zařízení na výrobu celosvětových katastrof a kontrolu mysli (video slovenské znění)

  • · Edit

    „HAARP – zařízení na výrobu …“ Účet YouTube spojený s tímto videem byl zrušen z důvodu opakovaných oznámení třetích stran ohledně porušování autorských práv.

    Omlouváme se.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*