Guvernér Colorada prohlašuje, že by děti měly lhát a nechat se očkovat bez vědomí rodičů

Guvernér Colorada prohlašuje, že by děti měly lhát a nechat se očkovat bez vědomí rodičů

Jared Polis, demokrat z Colorada, nabádal jednotlivce, aby lhali svým rodinným příslušníkům a „soukromě“ si pořídili jednu z kontroverzních vakcín proti COVIDu-19, zatímco se dopustí podvodu, aby na to nepřišli blízcí, kteří mohou být proti vakcínám.

„Manžel, rodič, se kterým žijete a který to nechce dostat, je proti tomu… pořád můžete tu vakcínu dostat soukromě, aniž by váš partner věděl, jestli to udržuje harmonii v rodině a vy se chráníte,“ řekl guvernér Colorada.Demokratický politik byl citován v jiné publikaci, kde se psalo: „Stále se můžete nechat očkovat soukromě, aniž by váš rodič nebo manželka věděli, jestli to udržuje harmonii ve vaší rodině a vy se tím chráníte. Neznamená to, že se o to musíš dělit s těmi, se kterými žiješ.“

Coloradský guvernér sice pevně podporuje paranoidní klam v rámci rodinných jednotek, ale zdá se, že má na mysli děti ve věku alespoň 18 let, neboť na rozdíl od jiných liberálních oblastí Colorado nestanoví výjimky pro nezletilé, aby dostali vakcínu proti COVIDu-19 bez svolení rodiče nebo opatrovníka.

To se stává dětem ve školním věku v San Francisku, kde je dítěti umožněn „souhlas“ s podáním jedné z vakcín COVID-19, pokud rodič nemůže být včas dosažen.

V době tisku jsou navíc vakcíny dostupné pouze pro děti ve věku 12 let a starší, ačkoli vláda nemocnicím nařizuje, aby se připravily na hromadné očkování dětí ve věku od pěti let.

„Velká vláda nemá co dělat s tím, aby našim dětem říkala, aby lhaly rodičům, držely tajemství a dělaly, co se jim řekne,“ napsal konzervativní vědec z Colorado Peak Politics. „Jestli nám nevěříte, zeptejte se katolické církve, jak jim to vyšlo.“
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*