Greta Thunbergová vyzývá vůdce EU, aby odsoudili údajnou „policejní brutalitu“ v USA

Greta Thunbergová vyzývá vůdce EU, aby odsoudili údajnou „policejní brutalitu“ v USA

Dospívající klimatická aktivistka Greta Thunbergová vyzvala vůdce Evropské unie, aby odsoudili „eskalaci policejní brutality“ v USA.

Švédská aktivistka ukázala záběry pořádkové policie v Buffalu, New Yorku, na nichž je zobrazen 75letý muž ležící na zemi během protestů Black Lives Matter, které zveřejnila na Twitteru.Thunbergová na Twitteru napsala:

„Stále čekáme na to, aby EU a jednotlivé demokratické země oficiálně odsoudily policejní brutalitu a útoky na svobodný tisk eskalující v USA. Jak dlouho budeme čekat, dívat se a nic neříkat?“

Starosta Buffala Byron Brown řekl, že muž byl převezen do zdravotního střediska v Erie County ve vážném, ale stabilním stavu. Oba důstojníci byli poté suspendováni.

Není zcela jasné, jaký vliv by mohl mít rozpadající se superstát EU na americkou policii.

Možná se Thunbergová inspirovala příkladem Čínské komunistické strany, která také nyní odmítá umožnit hlavním institucím zaujmout neutrální postoj k sporným politickým otázkám.

Například obrovská hongkongská bankovní společnost HSBC byla nedávno v Číně šikanována, protože veřejně vyjádřila podporu tomu, že si Čína posvítila na svobodu v Hong Kongu.

Thunbergová jde s dobou. V nadcházejícím Novém světovém řádu bude signalizace ctnosti povinná – a kdokoli, kdo nebude souhlasit, bude automaticky označen jako nepřítel.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Greta Thunbergová vyzývá vůdce EU, aby odsoudili údajnou „policejní brutalitu“ v USA

  • Aniž bych chtěl přeceňovat vliv té nemocné dívky, nazval bych to, co se děje Greténismus. Je to směr, ve kterém se hledají témata, která zmanipulují masy. Pak se najdou fondy na financování problémů, které by nebyly, kdyby je Greténi nevyvolali.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*