Globalizační iniciativa muftího Krganova???

Globalizační iniciativa muftího Krganova???

Člen Občanské komory Ruské federace muftí Albir Krganov připravuje návrh pro Ministerstvo zahraničních věcí RF na vytvoření stálého prostoru pro interreligijní dialog (dále IR dialog) při OSCE (http://www.interfax-religion.ru/?act=news&div=62007).

Co je dnes IR dialog? Je to psychologická a ideologická zbraň k likvidaci křesťanství a k prosazení multikulturalismu NWO. Je to globalizační prostředek ke zničení národní identity i křesťanských kořenů. IR dialog je skrytou diverzní zbraní NWO s cílem globalizace Ruska, tedy v současné době ohrožuje bezpečnost ruského státu. Americké technologie usilují o zavádění antikristovského náboženství New Age, které je výsledkem IR dialogu. Prosazuje ho jak patriarcha Kirill, tak hlavní katolický leader, František Bergoglio. NWO dnes zneužívá náboženské struktury k realizaci svých záměrů státních převratů a nastolení globalizační diktatury.

Navrhuje-li muftí institucionální prostor pro IR dialog, ať klade tento požadavek nejprve ve všech muslimských zemích. Tam se s křesťany žádný dialog nevede, ne tak aby ještě měli navíc privilegia, jako mají muslimové v EU. Koncem minulého roku došlo k leteckému teroristickému útoku na ruské dopravní letadlo nad Egyptem, k sestřelení vojenského letadla nad Tureckem, ke krvavému teroristickému útoku v Paříži a jiných městech. Začátkem tohoto roku došlo k hrubým násilnostem vůči ženám v Kolíně na Rýnem a v jiných německých městech. Místo toho, aby byli potrestáni muslimové, byli trestáni ti, kteří proti zločinům manifestovali. Navíc v Německu hned vyšel zákon zakazující zločiny muslimských imigrantů zveřejňovat, a dokonce je i slovně komentovat. Už za to hrozí trest až do 5 let vězení.

Jaké pokrytectví ze strany muftího Krganova hovořit v této situaci o diskriminaci muslimů v Evropě! Žádáme muftího, ať podá konkrétní statistiku, třeba jen za posledních 30 let:

1) Kolik bylo rituálně zavražděno křesťanů na muslimských územích (tisíce), a kolik muslimů na křesťanských (ani jeden)?

2) Kolik bylo postaveno mešit na křesťanském území (tisíce), a kolik křesťanských chrámů na islámském (ani jeden)?

3) Kolik bylo zbořeno křesťanských chrámů na území islámském (desítky), a kolik mešit na křesťanském území (ani jedna)?

Muslimové jsou aktivními nositeli terorismu. Statistiky dokazují, že v současné migrační vlně přišlo do Evropy více než 4000 vycvičených teroristů.

Muftí správně nazývá IR dialog „měkkou sílou“, protože jde o psychologickou zbraň, která vede k ztrátě pravoslavné identity a zároveň ohrožuje bezpečnost státu! Je absurdní, že se muftí obrací na Organizaci pro bezpečnost a spolupráci v Evropě, a přitom jím prosazovaný IR dialog dnes ohrožuje bezpečnost RF. Je otázkou, komu muftí Krganov slouží. Rusku, anebo NWO? Může tento člověk zastávat vysokou náboženskou funkci, a dokonce i politickou? Za vlastizradu národa je v kritické době nejtěžší trest.

Muftí se odvolává na patriarchu Kirilla a jeho setkání s Františkem Bergogliem. Kirill se s ním setkal bez souhlasu a vědomí Posvátného Synodu. Tedy šlo zde o krok hrubého podvodu a zrady. Na patriarchu Kirilla dopadlo už dříve několikanásobné prokletí za nejtěžší zločin – zradu podstaty evangelia (Gal 1,8-9) a hřích proti Duchu svatému. On už úřad okupuje nezákonně.

Kirill ani František Bergoglio nejsou služebníci Krista, ale manažeři NWO a předchůdci antikrista! Vedou národy i lidstvo do časného i věčného sebezničení. A tento program NWO dnes prosazuje v RF i muftí a politik Albir Krganov.

 

+ Eliáš

Patriarcha Byzantského katolického patriarchátu

+ Metoděj OSBMr                 + Timotej OSBMr

Biskupové sekretáři
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*