Globalistický rival Le Penové: Nebojte se masové migrace, migranti „obnoví naší společnost“

Globalistický rival Le Penové: Nebojte se masové migrace, migranti „obnoví naší společnost“

V jeho poznámkách, že masová migrace je nevyhnutelná a bude se jen zrychlovat, bývalý investiční bankéř Emmanuel Macron prohlásil, že přistěhovalci jsou kladem pro Francii a že přinesou „čerstvé záblesky tvořivosti a inovací“ pro společnost.

Kandidát establishmentu na prezidentský úřad rovněž prohlásil, že problémy v přistěhovaleckých komunitách nemají nic společného s vlnami masové migrace a jsou jen důsledkem selhání Francie je řádně integrovat. Nadějný kandidát na francouzského prezidenta také vyjádřil svou podporu pro pozitivní diskriminaci v zaměstnání a pro „mísení“ sousedních demografií ve městech.

S připomínkou, že Francie přijala loni menší počet migrantů než ostatní evropské země, Macron uvedl, že „téma migrace by proto nemělo děsit francouzskou populaci“ ve své odpovědi na otázku prezidenta promigrační neziskové organizace NGO Cimade týkající se jeho postoje k otázce migrační politiky.

„Tak proč o tom Francouzi debatují? Protože imigrace je zdrojem jak zmatení, tak nedorozumění. Je to forma úzkosti, nebo jak by řekli někteří autoři, kulturní nejistoty.“

„Ale kořeny takových pocitů leží v otázce integrace, ne na základě imigračních skutečností,“ dodal bývalý investiční bankéř, který imponuje, že masová migrace je „realitou“ pro „všechny dnešní demokracie“.

Macron také zopakoval připomínky, které učinil minulý týden, ve kterých oznámil, že svět vstoupil do éry masové migrace, která bude pro Evropu nevyhnutelná. Macron také uvedl, že velké migrační vlny lidí z třetího světa do Evropy se budou v příštích letech zrychlovat v důsledku „geopolitické nejistoty a klimatické destabilizace.“

„Nesmíme lhát našim spoluobčanům – imigrace není něco, čemu se můžeme vyhnout,“ prohlásil kandidát na prezidentský úřad s tím, že přesun lidí do Francie poskytuje „ekonomické, kulturní a společenské příležitosti.“

„Ve všech teoriích růstu, imigrace je jedním z pozitivních faktorů. Ale pouze za předpokladu, když víte, jak se o to postarat. Když budeme vědět, jak je integrovat a vyškolit, ženy a muži obnoví naší sopečnost, dají nám nový impuls a čerstvé záblesky tvořivosti a inovace,“ uvedl Macron.

Ale Macron také poznamenal, že „integrace je ve Francii stále problém,“ s tím, že země „koncentrovala všechny obtíže, kulturní, ekonomické a sociální, do stejných čtvrtí.“  „My už nemůžeme pustit z hlavy nedůvěru migrantů.“

V myšlence na „silnější regeneraci měst“ pro problémové, migranty ovládané předměstí ve Francii, Macron uvedl, že je nutný rozmanitější „sociální mix“ ve čtvrtích a že je třeba rozdělit problémové studenty mezi širší škálu škol.

„Pozitivní diskriminaci v oblasti zaměstnanosti je třeba podporovat,“ dodal Macron.

„Chci pomoci každému člověku se integrovat a bojovat proti diskriminujícím praktikám ve společnostech.“

Sociolog a spisovatel Mathieu Bock-Côté minulý týden varoval, že Macron ztělesňuje „vše, z čeho se chce Francie vymanit.“

„Nadměrný globalismus a kulturní levičáctví jsou v rozporu s touhami, která pochází z hlubin země,“ napsal Côté pro deník Le Figaro.

Server WikiLeaks odhalil, že Macron loni pracoval na spojenectví s Hillary Clintonovou před její šokující porážkou v amerických prezidentských volbách.

Kandidát globalistů požádal v říjnu o přítomnost prezidentské demokratické kandidátky na soukromé večeři u kulatého stolu  s několika evropskými politiky, podle e-mailu zveřejněném serverem WikiLeaks.

 

(Breitbart/ svobodnenoviny.eu  Emmanuel Macron Foto: Reuters)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Globalistický rival Le Penové: Nebojte se masové migrace, migranti „obnoví naší společnost“

  • Typická ukázka Dunning – Krugerova efektu. Ten chlap je velmi nebezpečný pro Francouze i celou Evropu. Ve své zaslepenosti zatlouká hřebíky. Myslí si že dělá bednu, ale je to rakev….

  • Zásadní omyl všech vítačů je, že si myslí, že je možné Muslilma „integrovat“ do demokracie. Řečeno slovy Erdogana: „Demokracie je autobus, který nás doveze kam potřebujeme a pak z něj zase vystoupíme“. Pro Muslima je demokracie nesmysl. Moc a vládu si může získat silou, třeba zabitím vládce a zaujetím jeho místa. V muslimských zemích nikdy nebyla a nebude demokracie. Vývoz demokracie po vzoru USA je totéž, jako byste rozkopali vosí hnízdo. Efekt je stejný.
    USA jsou na pokraji občanské války a na řešení evropských problémů nebudou mít čas ani prostředky. Jakmile pustí z rukou opratě, chytí je pevně Německo a bude svou čtvrtou říši spravovat dle svého. Je poslední šance z toho nesmyslu vystoupit. Postupně budou volby v evropských zemích a vyhrávat budou lidé se zdravým rozumem. Eurohujeři půjdou od koryta a možná i do vězení za vlastizradu, kterou je například předání armády (zatím její části) k dispozici a pod velení Německa. Doufám, že po volbách bude přijat zákon, že národní legislativa je nadřazená evropské a že budeme postupně omyly politiků napravovat. Pokud ne, zanikne ČR, zanikne český národ a vrátíme se o 300 let zpět. Tím se sice přiblížíme k Muslimům, kteří jsou o 1400 lez pozpátku, ale dobrá vyhlídka to není.

  • Myslím, že migranti , kteří řádí v ulicích a no go zony mluví za vše. Takže tento divnočlověk, který mi připadá falešný a slizký chce ještě s větším gustem, pohřbívat Francii. Takový člověk to nemá asi v hlavě v pořádku. Chtěl by být slavomamem, ale myslím, že špatně skončí. Nejhorší je když debil dostane funkci to pak nadělá nenávratné škody, ale on je vždy na sebe hrdý a myslí si, že spolkl šalamouna, ale v jeho případě je to neléčená diagnoza. Čím to je, že lidstvo blbne ? Asi je to tak naplánované těmi, kterým díky bohatství patří celý západní svět a nyní chtějí zbytek.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*