Globalisté oživují OPERACI GLADIO C, aby využili výhody Bidenova nelegitimního prezidentství

Globalisté oživují OPERACI GLADIO C, aby využili výhody Bidenova nelegitimního prezidentství

Po celé dekády zuří v celé Americe vysoce nenápadná asymetrická válka, a přesto si to málokdo uvědomuje.

Pokaždé, když v některém z 50 států dojde k hromadné střelbě pod falešnou vlajkou, je třeba předpokládat, že jde o klasickou tajnou operaci Gladio navrženou jako součást propracovaného dlouhodobého psychologického cvičení zaměřeného na americký lid. Tento typ asymetrické války se málokdy pozná podle toho, jaká ve skutečnosti je, protože operace jsou od začátku do konce pečlivě organizovány.

Výslovným cílem globalistické kliky Nového světového řádu je samozřejmě zbavit Američany jejich práva vlastnit střelné zbraně. Demokratická strana, Deep State a celé americké zpravodajské společenství se vzájemně domlouvají na falešném zdůvodnění úplného a urychleného zrušení 2. dodatku.

Ve skutečnosti je to jeden z hlavních důvodů, proč byl podvodník z POTUSu Joe Biden kriminálně dosazen do Bílého domu zahraničními nepřáteli Ameriky – aby nám sebral zbraně.OPERACE GLADIO C

Podrobné prozkoumání všech masových střeleb, k nimž letos došlo, jasně ukazuje rozložení  ve většině z 50 států, což naznačuje, že ti, kdo rozhodují v rámci OPERACE GLADIO C, usilují o maximální pokrytí země.

Na mimořádném počtu masových střeleb je teď obzvlášť podezřelé, jak rovnoměrně jsou rozmístěny po celé zemi (viz mapa níže). Je to, jako by tyto CIA koordinované, FBI utajené, DJ masakry byly rozmístěny ve městech a komunitách, aby měly co největší dopad na místní publikum. Skuteční globalističtí pachatelé, kteří stojí v čele těchto zločinných spiknutí, tímto způsobem připravují potřebnou vlnu lidové poptávky po věčném zrušení druhého dodatku ústavy.

Tímto způsobem jsou skuteční pachatelé v oblasti kontroly zbraní odhodláni mít maximální emocionální dopad na americký lid, aby mohla být drakonická legislativa snáze a rychleji schválena na státní i federální úrovni.

Nepochybně se počet dramatických hromadných střeleb výrazně zvýšil od nezákonné inaugurace volebního zloděje Joea Bidena.

Primárním účelem OPERACE GLADIO C (OGC), jdoucího vpřed, je dostatečně „šokovat a ohromit“ americké občany, aby si zrádní demokraté mohli vyrobit souhlas s účinným vykucháním druhého dodatku. Jen tak nebudou jejich nespočetní komunističtí revolucionáři čelit ozbrojenému a nabitému Vlasteneckému hnutí.

Všimněte si typů míst, kde došlo k největšímu počtu hromadných střeleb pod falešnou vlajkou od roku 2021, stejně jako během desetiletí.

Klíčovým prvkem každé z těchto MCE lokalit je, že jsou zcela ovládány pachateli z OGC. Tímto způsobem může vlastník/provozovatel podniku, místní donucovací orgány a americká zpravodajská komunita okamžitě uzavřít místo činu a kontrolovat tok veškerých informací k veřejnosti. Samozřejmě, že Mockingbird Media CIA zpívá pořád tu samou písničku lží, která je pečlivě nastíněna ještě předtím, než k těmto „masovým vraždám“ vůbec dojde.

Jen málo lidí si uvědomuje, že velká většina těchto masových střeleb pod falešnou vlajkou je nyní zinscenována podobně jako hollywoodská kriminální show. Každá z nich je sice jiná, ale všichni mají na místě přítomné krizové aktéry připravené nepravdivě ověřit události, které se pravděpodobně ani nestaly.

To ovšem neznamená, že figurky MK-Ultra ovládané myslí nejsou používány k mačkání spouště (skutečné pistole) pro speciální efekty. Ale to, co pak následuje, je často spousta choreografovaných dramat, která jsou stejně falešná jako objem falešných zpráv vydávaných stále se objevujícími mainstreamovými médii.

Nakonec, prakticky všechny tyto černé operace OGC jsou hybridní inscenace, které obsahují nějakou realitu a nějaký podvod, které jsou smíchány dohromady a vytvářejí nejemotivnější trauma a dlouhotrvající psychologický otisk. Stejně tak i následné psychologické a krycí operace mají co nejvíce rozptýlit pozornost obyvatelstva a zmást každého, kdo se zabývá vyšetřováním těchto úzkostlivě připravovaných tragických událostí.

Spojené státy americké teprve začaly vidět vládu teroru prostřednictvím masových střeleb a masových bombových útoků. To proto, že jediný způsob, jak globalisty ovládaní demokraté zmáčknou tlačítko horké fáze své dlouho plánované komunistické revoluce, je nejprve neutralizovat každého ozbrojeného Američana.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

I Švýcarsko ruší vakcinační pasy

I Švýcarsko ruší vakcinační pasy

Švýcarský ministr zdravotnictví Alain Berset dal najevo, že kontroverzní využívání certifikačního covidového systému alpským státem…

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*