Globalista Soros financoval více než 50 organizací zapojených do protestů proti Trumpovi

Globalista Soros financoval více než 50 organizací zapojených do protestů proti Trumpovi

Vyšetřování pobočky deníku New York Times ukázalo, že miliardář a globalistický finančník George Soros, který nedávno označil Donalda Trumpa za „rádoby diktátora“ během rozhovoru v Davosu a jehož nadace Open Society pracuje na financování a zavádění progresivních činů napříč světem, a je úzce spojena s mnoha barevnými revolucemi, arabským jarem a různými politickými nepokoji po celém světě, byla odhalena, že byla napojena na více než 50 skupin, které organizovaly celosvětový „Pochod žen“, v důsledku kterého vyšly milióny Američanů do ulic po celé zemi.

Na oficiálních stránkách tohoto pochodu stojí: „ My povstaneme společně, abychom si uvědomili, že ochrana nás nejvíce opomíjených je ochrana nás všech.“ Ukázalo se, že mnoho lidí se v této ideologii vzhlédlo, ale důležité je pochopit realitu toho, co se děje na strategické a politické úrovni za těmito politicky nepřirozenými a financovanými akcemi. V žádném případě nechceme odvádět pozornost od oprávněnosti žen účastnit se takových akcí, ale důležitější je si uvědomit, že ženy byly využity jako pěšáci pro větší ideologickou politickou hru, která má mezinárodní podtext mocenské politiky.

Tyto pochody byly do značné míry označovány jako „spontánní“ a „obyčejnými lidmi organizované“ aktivity deníky jako je Guardian a Vox. Nicméně, realita odhalena vyšetřováním sama sebe popisující liberální feministky, Asra Q. Nomani, která píše pro New York Times, ukázala, že po prostudování „financování, politiky a bodů umístěných u asi 403 skupin, které byly „partnery“ tohoto pochodu v rozporu s nadstranickou rétorikou používanou při těchto pochodech, nebyl to ve skutečnosti „ženský pochod“ ale byly to spíše „ženy proti Trumpovi“.

Nomani odhalila, že „Pochody žen“ byly ve skutečnosti organizovány jako politický nástroj, který měl být použit, aby se protlačila progresivní politická agenda proti Donaldu Trumpovi a nejednalo se o spontánní pochod zaujatých Američanů, kteří vyšli do ulic, jak uvádí mainstreamová média.

Dle vyšetřování Nomani:

„Následujíc tok peněz, probírala jsem se dokumenty miliardáře George Sorose a jeho nadace Open Society, protože jsem se divila: Jaká může být souvislost mezi jedním z největších sponzorů Clintonové a Pochodem žen?“

Objevila jsem mnoho.

Podle mých závěrů z vyšetřování, které jsem poskytla portálu GoogleDocs, Soros financoval, nebo měl úzké vztahy alespoň s 56 partnery tohoto pochodu, včetně „klíčového partnera“ Planned Parenthood, který oponuje Trumpově politice proti potratům a National Resource Defense Council,který je proti Trompově environmentální politice. Ostatní Sorosovy vazby na organizace Pochodu žen zahrnují MoveOn.org, National Action Network. Dalšími Sorosovými grandy, kteří jsou „partnery“ tohoto pochodu byli American Civil Liberties Union, Center for Constitutional Rights, Amnesty International a Human Rights Watch.

 

Celý článek v angličtitě na serveru http://www.activistpost.com
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Svoboda a demokracie zrušeny

Svoboda a demokracie zrušeny

Svět se změnil. Pamatujeme dobu, kdy byly Spojené státy považovány za nejstabilnější demokracii, kde si…

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*