Globalista papež František rychle buduje vatikánskou armádu

Globalista papež František rychle buduje vatikánskou armádu

Papež František tiše shromažďuje armádu „deset až dvanáct tisíc vysoce vyškolených vojáků“, podle konzervativních odhadů vatikánských pozorovatelů a plánuje využít tyto militanty k tomu, aby pomohli nastartovat Nový světový řád v Evropě.

Vatikánští pozorovatelé, rozrušeni papežovými kroky, začali vtipkovat, že František již není vedoucím církve s vojenskou jednotkou, ale je nyní vedoucím armády s náboženskou paží.

Vatikán má jednu z nejstarších vojenských jednotek na světě, Papežskou švýcarskou gardu, kterou v roce 1506 vytvořil papež Julius II. Obecně v celé historii tato soukromá milice, obývaná bývalými švýcarskými vojáky, fungovala jako osobní stráž pro papeže. Její celkové počty zřídkakdy přesáhly číslo sto.

Pozorovatelé byli nejprve fascinováni a pak rozrušeni, když zjistili, že papež František tato čísla dramaticky zvýšil po převzetí papežství, přičemž jsou tato čísla nyní konzervativně odhadována na „deset až dvanáct tisíc“ elitních válečníků na volné noze pod jeho velením a je údajně naplánován nábor dalších jednotek.Populární názor ve Vatikánu je ten, že papež reaguje na současné války, přírodní katastrofy a hladomory a cítí potřebu zvýšené vojenské přítomnosti více než kterýkoli z jeho předchůdců v dějinách. Když bude Nový světový řád kontrolovat Evropu, bude ve společnosti nutná výrazně zvýšená a vysoce vyškolená vojenská přítomnost.

L’Observatore Romano, oficiální noviny Svaté stolice, uvádí, že „klima pro válku“ se akceleruje „děsivými krizemi“, které v současné době zasahují hlavní hráče Evropské unie a vyhrůžky, že se zhroutí. Za zavřenými dveřmi papež říká, že věří, že nadcházející evropská krize bude svatou válkou a že Vatikán v ní bude hrát určitou roli.

Nedávná návštěva papeže v Jižní a Střední Africe byla částečně náborovou misí, výzva k světovým masám, aby se připojily k Novému světovému řádu. Papež vydal pozvání k okamžité a přímé akci tisíců fyzicky schopných, oddaných mladých mužů a přijal je pro svou věc.

Ve východní Evropě existují podobné náborové jednotky, které plánují v příštích měsících přijmout osoby z Irska a Filipín.

Západní mainstreamová média jsou podivně v klidu, mezitím co papež rychle zvyšuje počet papežských švýcarských jednotek a František zatím ovládá svou armádu tak, jak to považuje za vhodné, bez pomoci Organizace spojených národů nebo některé ze zemí zapojené do syrské války.

Papež František se považuje nad zákonem lidí a v současné době není jasné, zda papežská armáda spadá mimo jurisdikci OSN, nebo zda František je, jak se domnívá, nad jejich zákony.

„Papež František se považuje za papeže pro soudné dny,“ řekl zdroj z Vatikánu pro L’Observatore Romano. (Předchozí papež) „Benedikt XVI byl vyloučen z papežství, aby uvolnil cestu Františkovi, protože František je papežem pro soudný den a soudný den klepe na dveře.“

 

(Yournewswire/ svobodnenoviny.eu)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*