Ghanský migrant, který znásilnil Němku před zraky jejího přítele, označil svou oběť u soudu za „prostitutku“

Ghanský migrant, který znásilnil Němku před zraky jejího přítele, označil svou oběť u soudu za „prostitutku“

Ghanský migrant, obviněn ze znásilnění německé studentky, zatímco hrozil zabitím jejího přítele, pokud zasáhne, označil svou oběť u soudu za „prostitutku“.        

Identifikován pouze jako Eric X v místních médiích, neúspěšný žadatel o azyl je obviněn ze znásilnění 23leté dívky na louce v blízkosti Bonnu, poté, co rozsekal mačetou jejich stan a požadoval jejich cennosti.

Mladý pár dal muži šest eur a přenosnou sadu reproduktorů předtím, než uslyšel útočníka křičet v angličtině na ženu: „Pojď ven, děvko. Chci s tebou šukat“ a hrozil, že zabije jejího 26letého přítele, pokud se bude pokoušet útoku zabránit.

Odmítajíc radu svých právníků, aby mlčel, Ghaňan se ohradil proti svým obětem – které jsou dle místních médií silně traumatizované – když se objevil u okresního soudu v Bonnu.

„Nechápu, proč bych měl mlčet o případu, o němž nic nevím,“ řekl předtím, než byl usvědčen soudcem Eumannem, že DNA obžalovaného je přesně shodné s tím, které bylo nalezeno u oběti.„Pokud soud říká, že je to moje DNA, pak musím nazvat dívku prostitutkou,“ vykřikl Eric X, píše deník Die Welt.

„Každý, kdo podporuje tuto dívku, která tvrdí, že byla znásilněna, je nejšpinavější muž na zemi,“ dodal.

Soud si také vyslechl Ericovo „dlouhotrvající vyprávění“ o jeho životě v Ghaně, během něhož byl opakovaně napomenut soudcem, aby se „dostal k věci“.

Podle obviněného, jeho otec vlastnil několik kakaových rostlin a byl v africké zemi „jako král“.

„On měl spoustu peněz a byl velmi dobře znám. V Ghaně může mít král tolik žen, kolik chce, pokud se o ně dokáže postarat,“ řekl soudu.

Obviněný byl zatčen krátce po útoku v nedalekém Siegburgu díky náhodnému muži, který jej poznal z kompozitního obrazu násilníka, který byl zveřejněn německou policií.

Později se ukázalo, že Eric X. mohl být deportován již od 17. března, kdy byla zamítnuta jeho žádost o azyl. Pouhých deset dní před útokem byl úřadem informován, že bude čelit deportaci do Itálie, kde poprvé podal žádost o azyl.

 

(Breitbart/ svobodnenoviny.eu Foto: Welt.de)
Loading...

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*