„George Soros chce svrhnout proti-imigrační vládu na Slovensku“

„George Soros chce svrhnout proti-imigrační vládu na Slovensku“

Maďarský premiér Viktor Orbán prohlásil, že si myslí, že George Soros a jeho organizace se aktivně snaží svrhnout slovenskou vládu premiéra Roberta Fica.            

Slovensko v současné době zažívá krizi po vraždě slovenského novináře Jana Kuciaka a jeho přítelkyně. Kuciak informoval o vlivu italské mafie na předsedu vlády a policie uvedla, že jeho vražda pravděpodobně souvisí s jeho prací.

Maďarský premiér uvedl, že jasně vidí „Sorosovy otisky prstů a jeho organizací“ na slovenské krizi. Orbán uvedl, že nemá pochyby o tom, že „Sorosova síť vynakládá veškeré úsilí, aby sesadila proti-imigrační vlády.“

„Současná slovenská vláda odolává migraci a odmítá přeměnit svou zemi na zemi přistěhovalců,“ uvedl Orbán a dodal, že „Sorosovy organizace útočily a budou i nadále bezohledně útočit na premiéry takových vlád.“

Mluvčí Orbánovy strany Fidesz již dříve uvedl, že „Soros vynakládá miliardy dolarů na to, aby ovlivnil maďarské volby.“

(George Soros Foto: AP)
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “„George Soros chce svrhnout proti-imigrační vládu na Slovensku“

  • Soros, který má neomezeně peněz je služebníkem Rotschildů. On svědomitě plní své úkoly a neustále se vměšuje do politik cizích států s tím, že tyto státy destabilizuje zevnitř. Současně jeho university už vychovávají mladé zblblé lidi, kteří jsou a budou služebníky NWO. Jak je možné, že se vměšuje do vnitřních politik států ? Proč státy mlčí a nechají ho řídit ? Je jasné, že v současné politice na Slovensku je jejím vrchním velitelem a to prostřednictvím vycvičeného Kisky. Zase jeden veleboháč a nikdo neví jak k tomu přišel. Z té práce na pumpě v USA to nemá .Mám dojem, že naše země pokusů destabilizovat vládu nebude ušetřena. Musí se rozbít V4, která dělá potíže v plánu mocných režisérů světa. Je zajímavé, že vyšetřování vraždy drhne a je docela možné, že tito 2 lidé byli obětováni ve jménu destabilizace Slovenska. Kiska a Soros jsou spokojeni jak jim plány vychází. Lidé jsou proti sobě a mládež už šíří svou protinárodní kampaň, neboť oni jsou již definitivně zblblí záměrně šířenými pavědami. .

  • Byla to politicka vrazda, ktera ma lidi vyhnat do ulic a odstranit Fica. Dat tam misto neho loutku, ktera otevre Slovensko migraci. To je motiv tech co najmuli vraha. A ta stopa vede primo k Sorosovi a USA, kteri migraci podporuji, organizuji a financuji.
    Jsem zvedav, koho zavrazdi v Cesku, aby lidi vyhnali do ulic k odstraneni vlady a prezidenta!!!
    Lidi, hraji na nas habadouru, media stale mluvi o italske mafii.
    Neverte tomu! Je to podvod, ktery ma odvest pozornost od pravych vrahu!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*