George Soros : Brexit bude zvrácen

George Soros : Brexit bude zvrácen

Miliardář a globalista George Soros slíbil britské veřejnosti, že Brexit bude v příštích několika letech zvrácen a naznačil, že hodlá donutit vládu, aby zrušila výsledky referenda o vystoupení z EU.       

Podle Sorose Británie vstupuje do období finančních a společenských nepokojů tak obrovského rozsahu, že zrušení Brexitu bude jedinou životaschopnou možností k nápravě této situace.

„Okamžik pravdy se blíží,“ řekl Soros.

„Skutečností je, že je to záležitost prohry, která škodí jak Británii, tak Evropské unii. Nemůžeme to vrátit zpět, ale lidé mohou změnit svůj názor.“Britský deník Dailymail.co.uk napsal: Britská ekonomika ve výši 2.5 trilionů ukázala od loňského referenda odolnost, přestože libra klesla o 25 centů proti dolaru v několika hodinách bezprostředně po šokujícím výsledku referenda.

Británie se však posunula od roku 2016 na jednu z nejrychleji rostoucích ekonomik v této skupině sedmi předních ekonomických zemí, na nejpomalejší na počátku roku 2017, protože pokles hodnoty libry po referendu o Brexitu posílil inflaci a zasáhl spotřebitelské výdaje.

Kombinace rostoucích cen a zpomalení růstu mezd představuje výzvu pro banku Bank of England a její nejvyšší politické představitele, z nichž tři minulý týden hlasovali pro zvýšení úrokových sazeb, aby odrazili zrychlení inflace.

Soros uvedl, že banka podcenila dopad inflace a nyní to dohání.

„Domácnosti si uvědomily, že jejich životní úroveň klesá a budou muset přizpůsobit své výdajové návyky,“ uvedl Soros.

A ke zhoršení situace, ony si také uvědomí, že se staly nadměrně zadlužené a budou muset své dluhy splatit.“

Británie má méně než dva roky, aby vyjednala podmínky odchodu a koncepci budoucího vztahu předtím, než má Evropskou unii opustit na konci března 2019.

Obě strany potřebují dohodu o udržení obchodu v největším světovém obchodním bloku a pátým největším globálním hospodářstvím.

Soros uvedl, že pokud by premiérka Theresa Mayová chtěla zůstat u moci, měla by změnit svůj přístup a vzít v úvahu mladé lidi, o kterých řekl, že chtějí najít dobře placené zaměstnání.

Ona by měla, řekl Soros, se snažit udržet Británii na jednotném trhu EU, který chtěla Británie opustit.

„Rozvodový proces bude trvat nejméně pět let, než bude ukončen a během této doby proběhnou nové volby,“ řekl Soros.

„Jestli půjde všechno dobře, obě strany se budou chtít znovu oženit, ještě předtím, než se stihnou rozvést,“ uvedl Soros.

(George Soros Foto: AP)        
Loading...

Podobné články

4 Komentáře “George Soros : Brexit bude zvrácen

  • Nejvetsi opruz a pytel penez ze spekulaci je Soros. Je to nejhorsi padouch, jakeho zeme nosi!! Vsude jenom skodi. Patri k Deep State, ma castecne na svedomi podvraty rezimu, mj na Ukrajine ma podil na puci. Jeho NGOs jsou podvratne organizace. Financuje aktivisty a demonstrace k destabilizaci zemi. To je jeho specialita. Zadny zatykac na neho, protoze patri k NWO.

  • Člověk ve svých stařeckých letech je buď moudrý a příjemný anebo pravý opak jako Soros , který je škodolibý a záměrně škodící stařec. Asi tím, že si myslí, že je nesmrtelný tak mu to blbne a ve jménu iluminátských pokynů si myslí, že nepohodlné zničí a připraví svět ku prospěchu NWO a on se zapíše do dějin světa. Myslím, že už se zapsal se svými poskoky, které financuje. Je to více než drzost a hrát si na Boha. Za všechno se platí, nechtěla bych mít jeho účet, který on bude muset zaplatit .

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*