Geniální! Jak Rusové rozdrtili moskevské vakcinační pasy za pouhé 3 týdny

Geniální! Jak Rusové rozdrtili moskevské vakcinační pasy za pouhé 3 týdny

Přibližně 40 státních zákonodárných sborů nyní následuje vedení guvernéra Rona DeSantise na Floridě a přechází k zákazu vakcinačních pasů. Některé státy a města však již zavádí vakcinační pasy – a vypadá to, že loutkaři, kteří řídí Bidenův režim, se velmi brzy pokusí vnutit federální vakcinační pas. Do roku 2022 musí udržet svou kvadraturu COVID na místě, aby mohli vytáhnout stejné volební vylomeniny jako loni.

Co s tím jako svobodní Američané můžou dělat? No, už máme jeden dobrý příklad, jak občané porážejí vakcinační pasy tyranského starosty – ze všech míst právě v Rusku.

Pravděpodobně jste slyšeli o Excelsior pasu, který je nyní v New Yorku povinný díky Billu DeBlasiovi, starostovi města. Jakmile je člověk očkován, mohou mu být zachována jeho práva vyplývající z HIPAA a jeho ústavně chráněné právo cestovat tím, že dostane do telefonu QR kód. Pokud nemáte QR kód, Bill vás nenechá jít do restaurace nebo dělat spoustu jiných věcí.Starosta Moskevské Rusi, chlapík jménem Sergej Sobjanin, si myslel, že nápad s komoušským QR kódem Billa DeBlasia je jen kachna. Sobjanin proto letos 1. července zavedl povinné pasy s QR kódem pro očkování. Starosta Sobjanin zjevně nekouří tolik trávy jako Bill, takže jeho plán očkovacích pasů byl ve skutečnosti méně restriktivní než ten od DeBlasia.

Například pokud jste již měli koronavirus, jste vůči němu imunní. Máte lepší imunitu než jakákoliv vakcína. Takže moskevští občané, kteří prodělali koronavirus a uzdravili se, mohou získat QR kód stejně jako očkovaný člověk.

Stejně jako v New Yorku se náhle stalo nelegálním, aby špinaví neočkovaní občané druhé třídy chodili na určitá místa. Obyvatelé Moskvy už nesměli jíst v restauracích, nechat se ostříhat, chodit do kina, bydlet v hotelu, cvičit v posilovně, po práci si dát pivo v hospodě nebo si nechat udělat nehty v nehtovém studiu. Pokud neměli QR kód, měli zakázáno účastnit se mnoha aspektů ekonomiky města.

Takhle rozdrtili vakcinační pas starosty Sobjanina – a bylo to docela jednoduché. Obyvatelé Moskvy prostě přestali navštěvovat všechny obchody, které vyžadovaly očkovací pas.

Opravdu krásné na tom bylo, že očkovaní lidé byli solidární s neočkovanými. Ve všech zařízeních, kde se vyžadoval očkovací pas, se obchody chýlily téměř k nule.

Obyvatelé Moskvy si nechali narůst vlasy, nechodili do barů a restaurací, nechodili do kina, nebydleli v hotelích ani nedělali nic jiného, co by vyžadovalo očkovací pas.

Majitelé firem z celého města najednou volali do kanceláře starosty Sobjanina, aby mu to spočítali kvůli vakcinačním pasům. Byli na mizině a byli z toho pekelně naštvaní.

Marina Zemsková, vedoucí regionálního hotelového a restauračního spolku v Rusku, řekla, že vakcinační pas byl pro obchod horší než úplný lockdown. Podotýká, že kdyby došlo k dalšímu uzavření, podniky by alespoň „mohly počítat s nějakými vládními podpůrnými opatřeními“.

V rámci vakcinačního pasového systému neexistuje žádná vládní podpora. Co však elity nedokázaly u obyvatel Moskvy předvídat, bylo to, že se prostě na tomto podvodu vůbec nebudou podílet.

Majitele firmy rozzuřil starosta natolik, že Sobjanin 19. července nečekaně oznámil, že už nikdo nepotřebuje vakcinační pas. Vymyslel si vtipnou výmluvu a tvrdil, že jako důvod pro zrušení pasů s QR kódem se najednou zlepšily počty případů COVID.

Ale všichni znali pravdu. Obyvatelé Moskvy se rozhodli, že jejich lékařské soukromí a právo cestovat je důležitější než to, co jim říkají lidé ve vedení.

Byl to rozsáhlý případ občanské neposlušnosti – a ani nemuseli chodit ven a zapalovat věci při velkém protestu. Jediné, co řekli, bylo: „Každý podnik, který chce ode mě vidět očkovací pas, nedostane nic z mých peněz.“

Takhle se to dělá! Vakcinační pasy jsou nová totalita a nemusíme si je brát. Chcete porazit covidovou tyranii v jejich vlastní hře? Udělejte to jako Rusové.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

I Švýcarsko ruší vakcinační pasy

I Švýcarsko ruší vakcinační pasy

Švýcarský ministr zdravotnictví Alain Berset dal najevo, že kontroverzní využívání certifikačního covidového systému alpským státem…

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*