Genetika Muslimů…

Genetika Muslimů…

Dr. Nicolai Sennels je dánský psycholog, který dělal rozsáhlý výzkum na málo známý  problém v muslimském světě.

Katastrofální výsledky muslimské příbuzenské plemenitby přinesla manželství mezi blízkými sestřenicemi a bratranci. Tato praxe, která byla zakázána v židovsko-křesťanské tradici už od dob Mojžíše,  avšak schválena Muhammadem, probíhá v Muslimském světě již po 50 generací (1400 let).

Praxe příbuzenské plemenitby nikdy nezmizí v muslimském světě, protože Mohamed je konečný příklad a jediná autorita ve všech záležitostech života, včetně manželství.

Masivní inbreeding (pokolení zrozené  z rodičů blízce příbuzných) v muslimské kultuře mohl snadno způsobit prakticky nevratné poškození muslimského genofondu, včetně rozsáhlé škody na jejich inteligenci, duševním a tělesném zdraví. Podle Sennelse, téměř polovina všech muslimů na světě jsou inbrední.                                                Inbred znamená křížení mezi příbuznými jedinci.
V Pákistánu se blíží 70%.

I v Anglii, více než polovina pákistánských přistěhovalců si nese tento problém.

V Dánsku je počet inbredních pákistánských imigrantů kolem 40%.

Čísla jsou stejně zničující v jiných důležitých muslimských zemích:

67% v Saúdské Arábii

64% v Jordánsku a Kuvajtu

63% v Súdánu

60% v Iráku

A 54% ve Spojených arabských emirátech a Kataru
Podle BBC je odůvodněno, že u britské pákistánské rodiny je více než 13x vyšší pravděpodobnost, že děti mají recesivní genetické poruchy. I když Pákistánci mají 3% podíl dětí narozených ve Velké Británii, 33% z nich má genetické vrozené vady.

Riziko toho, co se nazývá autosomatické recesivní poruchy (jako je cystická fibróza a spinální muskulární atrofie) je u Pákistánců 18 krát vyšší. Riziko úmrtí způsobených vrozenými vadami je 10 krát vyšší.

K dalším negativním důsledkům příbuzenské plemenitby patří dvojnásobné riziko mrtvě narozených dětí a o 50% větší pravděpodobnost, že dítě zemře při porodu. (Koho asi budou pozůstalí vinit a žalovat za tato úmrtí?)

Snížená intelektuální kapacita je další zničující důsledek muslimských příbuzenských manželství. Podle Dr. Sennelse výzkum ukazuje, že děti z příbuzenských manželství ztrácejí 10-16 bodů z jejich IQ a že i sociální schopnosti se u nich vyvíjejí mnohem pomaleji.

Riziko vzniku IQ nižší než 70 (hranice normality/debility), oficiální vymezení, aby bylo děcko hodnoceno jako „retardovaný – opožděný“, se zvýší o udivujících 400% u dětí z těchto manželství. Podobné účinky byly pozorovány u Faraonských  dynastií ve starověkém Egyptě a u britské královské rodiny, kde inbreeding byl normou pro delší časové období . (pozn. BMK: a co Habsburkové a jejich rodové melancholie a šílenství?)

V Dánsku, nezápadní přistěhovalci (BMK: velmi korektní termín!) mají více než o 300% vyšší pravděpodobnost selhání v testu inteligence požadovaném pro vstup do dánské armády.
Dr. Sennels říká, že „schopnost používat a produkovat znalosti a abstraktní myšlení je prostě nižší v islámském světě. “ Poukazuje i na to, že arabský svět překládá jen 330 knih každý rok, asi 20% toho, co překládá jen samotné Řecko.

V posledních 1200 letech islámu bylo pouhých 100 000 knih přeloženo do arabštiny, tj. přibližně tolik knih, kolik produkuje Španělsko v jednom jediném roce.

Sedm z deseti Turků (70%) údajně nikdy nečetlo nějakou knihu.

(A těch zbývajících 30% teď pravděpodobně strádá v probíhajících čistkách).
Dr. Sennels upozorňuje na úskalí pro muslimy, kteří se snaží uspět na Západě. „Nižší IQ, spolu s náboženstvím, které nepřipouští kritické myšlení, vytváří téměř nepřekonatelné překážky pro mnoho muslimů a omezují jejich úspěch v naší pokročilé společnosti. „

Pouze devět muslimů v historii získalo Nobelovu cenu. Pět z toho získalo „Nobelovu cenu míru.“

Podle časopisu Nature, všechny muslimské země dohromady produkují pouze 10% světového průměru v počtu vědeckých prací  (na milion obyvatel).

V Dánsku, (Dr. Sennelsově rodné zemi), jsou muslimské děti nadměrně zastoupeny v požadavcích na speciální potřeby. Jedna třetina (33%) rozpočtu na dánské školy je spotřebována požadavky na speciální vzdělávání a 51% až 70% retardovaných dětí s tělesným postižením v Kodani jsou děti imigrantů.

Jejich schopnost učit se je výrazně ovlivněna. Studie ukázala, že 64% dětí školního věku s arabskými rodiči je stále negramotných i po 10 letech strávených v dánském vzdělávacím systému. Přistěhovaleckých dětí, které nedokončí střední školu, je v Dánsku dvakrát větší počet, než dětí zde narozených. Podobně je to s duševním onemocněním.  Čím blíže je krev rodičů příbuzná, tím vyšší je riziko schizofrenie, rovněž tak hrozí klinické šílenství. Více než 40% pacientů na oddělení pro klinicky šílené zločince v Dánsku jsou imigranti.

Dr. Sennels uzavírá:

„Není pochyb o tom, že mezi muslimy široce rozšířena tradice úzce příbuzenských sňatků poškodila jejich genofond. Vzhledem k tomu, že muslimská náboženská víra zakazuje sňatky s nemuslimy a tím brání přidávání čerstvého genetického materiálu do jejich populace, genetické škody na jejich genofondu jsou obrovské. Jejich Prorok před 1400 lety zavedl tuto škodlivou tradici, s přímými i nepřímými společenskými a lidskými důsledky.

Sečteno a podtrženo: Islám není pouhou neškodnou a morálně ekvivalentní alternativou k židovsko-křesťanským tradicím.

Dr. Sennels poukazuje, že první a největší obětí islámu jsou muslimové sami.

Jednoduše,  křesťanský  soucit s muslimy, zdravý selský rozum a touha chránit západní civilizaci před drancováním islámem diktuje rozhodný odpor proti šíření této temné a nebezpečné ideologie, která není jen náboženstvím.

Tuto tvrdou realitu je třeba brát v úvahu při vytváření veřejné politiky zabývající se imigrací z muslimských zemí.

 

Z redakční pošty
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Genetika Muslimů…

  • Toto by si mel kazdy precist. Uz Nemci zjistili, ze jim Turci posilaji nadmerne mnozstvi psychicky postizenych. Po precteni tohoto clanku to tak byt vubec nemuselo.Mezi Muslimy je nadmerne mnozstvi postizenych a blbcu. A tak budou migranti plnit a zatezovat nase socialni zarizeni. Budou pachat psychopaticke zlociny bez trestniho postihu a svym malym IQ nikdy nepochopi, kde se nalezaji, co by meli delat a jsou neschopni se o sebe postarat.. Budou naopak prosazovat zaslepeny Islam, nas nenavidet a pachat na nas nasili. Musime si uvedomit, ze nejenom Islam a jejich ideologie jsou nam nebezpecne. Co je katastrofa, ze oni ani nebudou schopni se asimilovat a pracovat a byt spolecnosti uzitecni. Naopak, budou zatezi spolecnosti, budou nas navic nenavidet za nas humanismus a pomoc, ktere hodnoti jako slabost. Nase zeny, pohybujici se samotne na ulici bez muzskeho doprovodu povazuji za stetky, ke kterym je vse dovoleno. Pohrdaji zaroven nami, ze si tyto zeny neumime ochranit. Dejte jim zeny, rika jeden nemecky politik. Aby se Nemecko uplne znicilo produkovanim debilniho obyvatelstva, ktere si necha vsechno libit. Tak to politici nalinkovali pro nas.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*