Geert Wilders: „Tommy Robinson si nezaslouží vězení, zaslouží si medaili!“

Geert Wilders: „Tommy Robinson si nezaslouží vězení, zaslouží si medaili!“

Geert Wilders, který vede v Nizozemsku Stranu pro svobodu, promluvil na demonstraci „Free Tommy Robinson“ v Londýně videonahrávkou poté, co mu britská vláda zabránila v účasti.   

Holanďan, který osobně vystoupil na červnové demonstraci, se v loňském roce umístil na druhém místě v národních volbách, ale jako prominentní a zběsilý kritik islámu žije již mnoho let pod fatwou (muslimském rozsudku smrti) – a je pod 24hodinovou policejní ochranou.

Britské úřady však nejenže oznámily svým nizozemským protějškům, že Wilderse nebudou chránit, ale také odmítly vydat zbrojní průkazy nizozemské diplomatické policii, a tak mu zabránily podniknout druhou cestu do Británie.

„Paní Mayová mi dnes zabránila (v příjezdu) do Londýna,“ řekl účastníkům demonstrace v předem nahraném sdělení.„Pravděpodobně se jí nelíbil můj poslední projev. Styďte se, paní Mayová.“

 

Wilders také odsoudil britskou premiérku s tím, že není schopna řešit násilné gangy, o kterých Robinson informoval a byl za to uvězněn.

„Vy jste nejednala proti masivnímu znásilňování mladých anglických dívek. Dovolila jste, aby byl Tommy Robinson uvězněn. Vaše vláda zradila naše dcery. Vaše vláda zradila naši důvěru. Vaše vláda zradila lid,“ obvinil premiérku.

„A nejhorší ze všeho, paní Thereso Mayová, vaše vláda zradila Tommyho Robinsona.“

„Moji přátelé, ptám se vás: Je to, jak chcete, aby byla vaše země řízena?“ Zeptal se.

„Tommy Robinson si nezaslouží vězení. Tommy si zaslouží medaili! Dělal, to, co média nedokázala udělat. Udělal to, co měla udělat britská vláda. Odhalil násilníky dětí. Bojoval za naše děti.“

„Ale establishment jej chce umlčet, protože establishment chce umlčet nás všechny!“

Nizozemský poslanec varoval, že „v celé západní Evropě naše vlády mění naše země na země Blízkého východu a Afriky“ a tvrdí, že politické třídy úmyslně „otevřely naše hranice masové imigraci a islamizaci“.

Konečným výsledkem je, že Evropané „ztrácejí naše země, naši kulturu, naši identitu, naši svobodu a naše děti již nejsou v bezpečí.“

„A nyní začali uvězňovat ty, kdo protestuje,“ dodal.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*