Geert Wilders: Jedu do Londýna, abych protestoval za Tommyho Robinsona

Geert Wilders: Jedu do Londýna, abych protestoval za Tommyho Robinsona

Příkaz k umlčení médií byl zrušen, ale uvěznění Tommyho Robinsona zůstává skvrnou na pověst Spojeného království. Neodpočineme si, dokud nebude Robinson volný!

Před devíti lety jsem měl „privilegium“ míz zákaz vstoupit do Velké Británie. Přestože jsem vůdce velké demokraticky zvolené politické strany v Nizozemsku, jsem také otevřeným kritikem islámu.

To je důvod, proč jsem na seznamu smrti několika islámských organizací a byl jsem nucen žít pod policejní ochranou nepřetržitě téměř 14 let. A to je také skutečný důvod, proč mě tehdejší britská vláda považovala za nebezpečí pro veřejnou bezpečnost. Elity v celé západní Evropě se obávají hněvu islámu.

Podařilo se mi tento zákaz zrušit u soudu, ale od té doby, řadě dalších islámských kritiků, jako jsou moji odvážní američtí přátelé Robert Spencer a Pamela Gellerová, oba nezdolní obhájci svobody a demokracie, byl také zakázán vstup do Británie.

George Orwell napsal v předmluvě Animal Farm, že „jestliže svoboda vůbec něco znamená, znamená to právo říkat lidem něco, co nechtějí slyšet“. V západní Evropě dnes zbabělé úřady chtějí připravit lidi, jako jsem já, Robert, Pamela a další, o právo říkat našim spoluobčanům „to, co islám nechce, aby slyšeli.“Před 75 lety lidé po celé Evropě tajně poslouchali BBC, aby slyšeli hlas Winstona Churchilla. Jeho hlas byl hlasem svobody, hlas odvážného odporu proti nacistickému totalitarismu. Churchill, mimochodem, neměl žádné iluze o islámu. Řekl, že na světě neexistuje „žádná silnější zpátečnická síla,“ než islám a označil Hitlerovu odpornou antisemitskou knihu Mein Kampf za „nový Korán víry a války“.

Dnes znám britského občana, který je stejně spolehlivý bojovník za svobodu jako Winston Churchill, která má stejný názor na islám a nebojí se to říkat. Jmenuje se Tommy Robinson.

Tommy Robinson byl dne 25. května zatčen před budovou soudu Leeds Crown poté, co použil sociální média k vysílání podrobností o probíhajícím procesu. Byl zatčen, předveden před soudce a do pěti hodit odsouzen. Soudce nařídil médiím, aby o jeho zatčení a uvěznění neinformovaly, a donutil britské publikace, aby o případu vymazaly články.

Taková opatření jsou běžnou praxí v Severní Koreji a Saúdské Arábii. Je smutné vidět, jak se Británie, kolébka západní demokracie a právního státu, rychle stává tyranií.

Po masivních protestech na sociálních sítích, demonstracích ve Whitehallu, právní výzvě dvou vydavatelů a obrovské mezinárodní pozornosti, britské úřady zrušily zákaz pro média. Ale Tommy Robinson zůstal uvězněn, přestože přes půl miliónů lidí podepsalo žádost o jeho propuštění.

Dokonce i ti, kteří Robinsona nehájí, jsou zděšeni pokrytectvím kolem případu. Robinson byl zatčen za „porušení míru“ a odsouzen za „pohrdání soudem“, protože informoval o islámském gangu 29 podezřelých, kteří jsou obviněni z desítek znásilnění, včetně dětí. Případ se podobá dřívějšímu případu v Rotterdamu, kde pákistánské a afghánské gangy zneužily více než 1400 dětí a dívek, ale úřady oběti ignorovaly kvůli tomu, co podivná oficiální zpráva později nazvala „nesprávná politická korektnost“.

Maajid Nawaz, zakladatel think-tanku Quilliam a bývalý člen radikální islámské skupiny Hizb ut-Tahrir, suše komentoval Robinsonovo zatčení a rychlé obvinění: „Jen jsem si přál, aby ty mladé dívky (oběti převážně pákistánsko-muslimských gangů) viděly, aby jim spravedlnost sloužila tak rychle, jak soudce Tommyho Robinsona jednal v tomto případě.“

Autor a bývalý editor deníku Breitbart London Raheem Kassam varoval před „policejním státem“, kterým se Británie rychle stává. „Sázky pro (elitu) jsou poměrně vysoké, ale pro nás nesmazatelné. Nemáme co ztratit. Všechno už od nás vzali. Oni nás zbavili našich práv, zbavili nás naší důstojnosti a zbavili nás našich peněz. Nyní se snaží nám vzít poslední věc, za kterou s nimi musíme bojovat: naše slova, náš projev.“

Tommy Robinson je dělník z dělnické třídy, který se už nemůže dívat, jak je původní populace Anglie utlačována islámem. Islám má ochranu od multikulturalistické politicky korektní islamofilní vládnoucí třídy. Tommy Robinson chce rozbít tabu, které tato třída ukládá společnosti, a za to byl potrestán.

Ale Tommy ztělesňuje naději mnoha lidí, jejichž hlasy nejsou vyslyšeny. Proto jsem s ním. Tommy je hrdina. Je to hanba, že je stále ve vězení. Byl jsem pozván na velkou protestní demonstraci v Londýně a pojedu tam. Osvoboďte Tommyho teď!

 

(Breitbart/ svobodnenoviny.eu  Geert Wilders Foto: Wikipedia)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*