Gangy BLM požadují, aby se bílí lidé vzdali svých domovů

Gangy BLM požadují, aby se bílí lidé vzdali svých domovů

Video ze Seattlu ukazuje dav agitátorů Black Lives Matter obtěžujících majitele domu a požadujících, aby se vzdal svého majetku za účelem napravení rasismu.

Klip ukazuje muže, který si vybírá jeden z domů a přednáší těm, kdo v něm žijí, že bydlí historicky v černé čtvrti.Poté obviňuje bílé lidi z nákupu pozemků a domů od černochů za cenu nižší, než je jejich tržní hodnota, a vyhození Afroameričanů.

„Víte, co? Protože to nevíte, teď to kur.. víte, udělejte s tím něco, “dodává s tím, že další protestující odpoví slovy:„ Otevřete svou peněženku! “

Poté obviňuje majitele domů ze spoluúčasti na „rasistické gentrifikaci“ a zároveň požaduje, aby udělali něco pro vyřešení problému.

Maskovaná agitátorka BLM s megafonem poté pokračuje v tirádě.

 

„Dejte nám svůj dům, vraťte černým lidem zpět jejich domovy, sedíte si tam v pohodlí … Žila jsem v této čtvrti a moje rodina byla vytlačena ven a sedíte si tam a dobře se bavíte s ostatními bílými přáteli.“

„Teď to přinášíme k vašim vchodovým dveřím, tak co s tím chcete kur.. dělat?“ ptá se protestujícího, zatímco dav stále obtěžuje majitele domu.

Video končí tím, že majitel domu zjevně zhasíná světla ve snaze zabránit další eskalaci.

Zabavení majetku ve vlastnictví bílých je dlouhodobým cílem hnutí Black Lives Matter.

V roce 2017 vydala vůdkyně BLM Chanelle Helm seznam požadavků. Jedním z nich bylo, že běloši předají svůj majetek černochům, aby dokázali, že nejsou rasisté.

„Bílí [lidé], pokud nemáte žádné potomky, odevzdejte svůj majetek černé nebo hnědé rodině,“ napsala.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*