Gangster, který pózoval s Macronem se vztyčeným prostředníčkem, byl napojen na vůdce kokainového gangu

Gangster, který pózoval s Macronem se vztyčeným prostředníčkem, byl napojen na vůdce kokainového gangu

Kauza s „vztyčeným prostředníčkem“ má nový zvrat poté, co bylo odhaleno, že mladý muž, který pózoval s Emmanuelem Macronem na notoricky známé fotografii v Saint Martin, byl pravděpodobně blízký vůdci ozbrojeného gangu, který kontroluje trh s kokainem.Fotografie Macrona s místními obyvateli v Quartier Orleans koncem září se již stala hitem ve francouzských médiích.  Všechny zraky se však upíraly na francouzského prezidenta se dvěma do půl pasu svlečenými muži.

Jeden z nich přiznal čtyřicetiletému prezidentovi, že má problémy se zákonem a že dokonce strávil nějaký čas ve vězení. Tato skutečnost Macrona vůbec nepřekvapila a řekl mladému muži, aby zanechal svou problémovou minulost za sebou. Reakce prezidenta však vyvolala hněv na sociálních sítích a u řady politiků.

Deník Le Parisien se rozhodl ponořit se poněkud hlouběji do minulosti tohoto muže a odhalil některé nepříjemné detaily. Deník tvrdí, že muž, identifikovaný jako Reaulf Flemming, byl blízký vůdci ozbrojeného gangu, který ovládal trh s kokainem ze sousední Guyany.

Flemming byl zatčen v roce 2015 kvůli podezření z loupeže a byl odsouzen na pět let vězení. Nedávno byl z vězení propuštěn.

Mezitím, druhý muž na fotografii se ukázal jako Flemmingův bratranec. On je ten, kdo vztyčil prostředníček a kvůli němu byla fotografie označena jako záležitost „s prostředníčkem“.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*