Gang, včetně řeckého policisty byl zatčen za poskytování falešných dokladů migrantům

Gang, včetně řeckého policisty byl zatčen za poskytování falešných dokladů migrantům

Řecký policejní důstojník a dva zahraniční žadatelé o azyl z Kamerunu byli zatčeni v Mytilene, Lesvosu. Jsou obviněni z padělání dokladů, jakož i usnadnění přepravy nelegálních migrantů, píše řecký list Protothema.

Jak se ukázalo, oba kamerunští migranti byli zapojeni do gangu, který poskytoval cizincům žádajícím o azyl falešné doklady. Ty pocházely z Atén s cílem usnadnit odjezdy z Lesbosu do jiných oblastí v Řecku nebo v Evropské unii.

Je třeba poznamenat, že policista ve spolupráci s členy gangu usnadnil přepravu cizinců do Atén za poplatek na letišti, kde sloužil.

Zatčení byli vzati na státní zastupitelství. Řecká policie zahájila proti policejnímu důstojníkovi interní vyšetřování.

Případ projednává oddělení bezpečnosti v Mytileně ve spolupráci s ministerstvem vnitra řeckou policií.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Gang, včetně řeckého policisty byl zatčen za poskytování falešných dokladů migrantům

  • No jen do chvíle, než zkorumpovaného úředníka zasáhne nebo jejich děti tolik protěžovaný negr, arab, atd. To se nebude stačit divit, že tomu vlastně sám napomáhal.

  • Imigracni urady si delaji vsude vynosny privatni kseft. Vzpomenme na udelovani viz, ci povoleni k pobytu Vietnamcum za uplatu. Totez se deje ted Ukrajincum, kteri u nas chteji pracovat. Uz jste nekdy slyseli o vysetrovani korupcnich uredniku? Vse se ututla, cimz vznika podezreni, ze se na tom podili i nadrizene organy. Jsme ve sparech mafie, ktera si dela ze statu dojnou kravu za pomoci soudu, policie a uradu. Pri protizakonnem jednani uradu je pri rekursu k nadrizenemu organu toto bezpravi potvrzovano, to jde az k Nejvyssimu soudu v Brne! Moje duvera ve statni organy je dusledkem teto zkusenosti nulova, nikdy bych se nesoudil a krmil zmetky advokaty. Muj advokat mi oznamil, ze urad on zalovat nebude, protoze by uz nedostal zadne zakazky. Soucasny stav soudnictvi, policie a uradu vyhovuje podvodnikum, korupcnikum a smejdum. Obcane bez uplaty nemohou nikdy uspet s opravnenymi zalobami. Nedvim se, ze obcane statni organy, politiky i media nenavidi. Bude to mit dusledky na nasi budoucnost.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*