Game over Evropo – „barevné revoluce“ se blíží

Game over Evropo – „barevné revoluce“ se blíží

Pokaždé, když vidím starého dobrého George Sorose, jak tvrdí něco o demokracii a evropských hodnotách, tak vím, že se něco stane. To samé tvrdil Soros v případě Ukrajiny, když argumentoval, že demokracie je nejdůležitější a teď říká, že evropské hodnoty jsou nejdůležitější, a to je důvod, proč musíme přijmout každým rokem milióny uprchlíků. Jak to skončí? Pravděpodobně jako obvykle: požáry, nepokoje, svržení vlády a celková destabilizace v Evropě, více či méně, jak to nedávno skončilo na Ukrajině. Tentokrát jsou „demokracie“ a evropské hodnoty instalovány v mnohem širším měřítku a prostřednictvím pevně odhodlaných přinesou „barevné revoluce“ z Blízkého východu do srdce umírající Evropy.

Zatím ve všech zemích, kde byly provedeny „barevné revoluce“, šlo jen o svržení vlády pod záminkou zavedení „demokracie“. Tentokrát to bude jiné: islámští fundamentalisté, proudící na starý kontinent svrhnou Evropu ve jménu boje proti „demokracii“. A nikdo se to ani nesnaží skrýt, jen poslouchají, co islamisté otevřeně prohlašují ve svých projevech. Jaký je v tom ve finále rozdíl? Každopádně bude starý řád nahrazen novým. Jen záminka se změní: „demokracie“ bude nahrazena právem šaría.

Foto: Reuters
Foto: Reuters

Tentokrát, sociální inženýrství a la Soros jde mnohem dále. Již nejsou k dispozici žádné lokální státy, kde by se svrhly vlády a instalovaly loutky, jako tomu bylo na Ukrajině. A teď to přijde do celé Evropy, v níž budou budoucí sociální změny instalované za pomocí přicházející vlny uprchlíků.

Takový průběh událostí, eufemisticky řečeno, povede ke zvýšení napětí v Evropě s etnickým, hospodářským a náboženským pozadím. Nicméně, můžeme nějak koexistovat spolu navzájem i navzdory kulturním rozdílům?

Prohlášení imáma Choudaryho nám v této otázce neponechává mnoho iluzí.

Toto byla otázka položená Maciejem Worochem imámu, Anjemu Choudarymu z Velké Británie.

„Je zdržování se daleko od sebe a prohlubování konfliktu jedinou volbou pro naše soužití“?

„Ne, není otázkou, zda vás budeme rušit. Jednou bude právo šaría zavedené v Polsku, protože věříme, že bychom měli odstranit všechny represivní režimy. Pokud bude vládnout někdo jiný, než Alláh, je to forma útlaku. Díky naší politice, bude váš režim odstraněn.“

I když lidé v Evropě stále předpokládají, že mohou něco přijmout nebo ne. Imám se to řekl zcela jasně.

Evropa byla chycena do pasti „evropských hodnot“ a liberální demokracie. Sorosova reakce na plány Orbána byla, že je tento plán „hrozbou pro Evropskou unii v důsledku odmítnutí hodnot, na kterých byla Evropská unie založena a na právech, které by to měly řídit.“

Nicméně, je pilířem Evropy bezmyšlenkovité přijímání všeho a všech, bez ohledu na skutečnou hrozbu přicházející od islámských fundamentalistů, kteří přicházejí do Evropy z Islámského státu?

Liberální a demokratická Evropa, o které Soros hovoří, nemůže říci „ne“ uprchlíkům, protože se jedná o „odmítnutí hodnot na kterých byla EU založena a na právech, které ji upravují.“ Na druhou stranu, každý více chytřejší pozorovatel vidí koláče, které Evropa tak hojně nabízí jako důkladně otrávené. Otrávené díky islámským fundamentalistům, kteří jsou v nich ukryti.

Ačkoli příčina smrti Evropy může být stejné množství koláčů (i bez islámských fundamentalistů) ve formě přistěhovalců. Policie v „No Go“ zónách ve Švédsku vám to potvrdí. Přidejme k tomu nové vlny uprchlíků, vyškolených bojovníky Islámského státu, zřizující své struktury v Evropě a máme obrázek, který byl již před časem popsán Jacques Attalim, poradcem OSN. Evropa bude tak destabilizovaná, „že civilní obyvatelstvo bude chyceno mezi dvěma řadami ohně. Jak již bylo zmíněno, v tomto tempu, není to zítřejší Afrika, která bude jeden den připomínat dnešní Západ, ale Západ se bude podobat současné Africe.

Náhoda? Nemyslím si.

Není otázkou, zda pomáhat uprchlíkům, nebo ne. Každý myslící člověk ví, že musíte pomoci lidem v nouzi. To, co se nyní děje v Evropě, to není žádná pomoc uprchlíkům, ale instalace „barevné revoluce“ v Evropě za pomocí uprchlíků. To povede jen ke konfliktům, terorismu a destabilizaci Evropy.

Když vyškolení a vybavení zbraněmi, dobře organizovaní islámští teroristé přijdou do Evropy, bude Evropa zcela bezmocná. V Evropě budou nepokoje, spory, vraždy a demonstrace, to, co nazýváme takzvanou „barevnou revolucí“ v evropském měřítku. Jedním slovem, opakování Ukrajiny. A kdo za to všechno ponese vinu? Samozřejmě, že Putin. V Polsku se již objevují hlasy v médiích, že Putin vytvořil Islámský stát k dobytí Evropy.

Islamisté znají principy liberální demokracie a evropských hodnot, a vědí velmi dobře, jak je použít pro své vlastní účely.

„V Polsku máte vlády liberální demokracie, a nejsou tam žádné silné vzory nebo modely. Ve vaší zemi jsou to všechno výsledky oddělení Alláha a státu. Všechny tyto ekonomické pokušení, jako je například alkohol, pornografie, hazardní hry a dokonce i prostituce se staly lukrativním obchodem. Islám všechny tyto problémy odstraňuje a pak bude dost peněz na plození, zdraví a všechno ostatní. Nyní žijete v systému orientovaném na využití člověka. Jediný způsob, jak přežít na této planetě bude udělat to všechno nezákonné. Zavedení Islámu a práva šaría.“

Proto se zdá, že liberální demokracie se blíží k sebedestrukci. Po instalaci více islamistů v Evropě, bude stejná liberální a demokratická Evropa zlikvidovaná stoupenci Alláha jako synonyma pro „režim“.

Období prosperity a relativní spokojenosti je u konce. Je u konce období relativního klidu a sledování války na evropských televizních obrazovkách. Nyní „demokracie“ ze Středního východu přišla k samotným Evropanům: do jejich ulic, obchodů a domů. Tato „demokracie“, která byla donedávna jen sledována z bezpečné vzdálenosti.

Možná že vstupujeme do doby, kdy zabíjení ve jménu „svobody a demokracie“ na Blízkém východě bude nahrazeno zabíjením bezvěrců v Evropě ve jménu Alláha. V této souvislosti, jmenování Saúdské Arábie jako vedoucí panel OSN pro lidská práva může být docela výmluvným znamením, kde Evropa směřuje. Je to právě Saúdská Arábie, která nabídla svou pomoc v „řešení“ migrační krize postavením 200 mešit v Německu.

Instalace „barevné revoluce“ v Evropě se nyní provádí za pomocí síly. To dokazuje vyvlastnění lidí ze svých domovů v Německu jen proto, aby tam mohli ubytovat uprchlíky. Také o tom svědčí zatčení těch, kteří jsou proti imigraci, či sledování odpůrců přistěhovalectví prostřednictvím různých „nadací“, které je poté udávají na policii.

Důkazy o cenzuře jsou také skutečnost, že lidé s negativním postojem k tzv. otázce migrace jsou cenzurováni majitelem Facebooku Markem Zuckerbergem. Je to také potvrzeno návrhem OSN na zavedení nové daně z finančních transakcí, která má jít na pomoc migrantům.

Je to také potvrzeno Sorosovým fondem pro boj proti takzvané „nenávistné řeči.“ Nakonec se také potvrzuje skutečnost, že odpůrci migrace do Německa jsou vyhozeni z práce za komentáře na Facebooku.

Miriam Shaded, zakladatelka nadace Esther, která pomáhá syrským uprchlíkům v Polsku, uvedla, že: „V současné době je to poslední mírová kolonizace Evropy Muslimy, kteří si ji chtějí podmanit, když si budou myslet, že jsou dost silní. Více než 60 procent syrských rodin, se rozhodlo zůstat v Polsku. Někteří z těch, kteří emigrovali do západní Evropy, se již chtějí vrátit. Jsou zděšeni tím, co tam viděli. Bojí se o své zdraví a životy, protože západní Evropa je plná muslimů.“ Zpravodajské služby Francie, Německa a Velké Británie nejsou schopny rozlišit mezi uprchlíky kdo je kdo.

Witold Gadowski, investigativní novinář řekl, že: „Spolu se získáváním většího území bývalé Sýrie rukama Islámského státu, syrské společnosti vyrábějící cenné papíry padly do jejich rukou. Dnes je chalifát schopen padělat jakoukoliv měnu, ale také každý pas, takže ti, kteří mají doklady, nejsou nutně ti, kteří jsou uvedeni v těchto dokumentech. Navíc, mnoho z těchto takzvaných uprchlíků mají odstraněny otisky prstů. Tak jak chcete zjistit pravou identitu lidí přicházejících do Evropy? Navíc, všechny databáze v Iráku a většina provincií a území Sýrie je v rukou Islámského státu. Takže neexistují žádná taková data v mezinárodním toku informací.

Zdá se, že Evropa bude brzy destabilizována Blízkým východem. Cenzura médií, preventivní činnost policie a právního státu v Evropě stále zakazuje kritiku otázky uprchlíků. Jakákoliv kritika agresivního islámu v Evropě bude velmi obtížná, jelikož údajně „ohrožuje demokracii a evropské hodnoty“, na nichž byla EU postavena- jak říká Soros.

 

NEO/ svobodnenoviny.eu

Loading...

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*