Gabrielo, Gabrielo. Stojí ti to za to, abys své psycho a levotu házela na jiné??? Kurňa-taková hezká holka a tak prázdná makovice.

Gabrielo, Gabrielo. Stojí ti to za to, abys své psycho a levotu házela na jiné??? Kurňa-taková hezká holka a tak prázdná makovice.

Naše Česká ikonka se nám vybarvila. Tolik se o ní psalo a nyní došla do stavu, kdy píše sama o sobě a dokonce si vytváří slušné alibi na účet jiných. To není zrovna moc fér milá Gabrielo a ani se proto nedivím, že jsi mezi kolegy a kolegyněmi zrovna moc oblíbená nebyla. Jelikož i sport je objektem mého zájmu tak si dovolím myslet, že vykládáš nesmysly. Dost možná proto, aby tě veřejnost litovala, že jsi byla takový chudák. Osobně jsem toho názoru, že chudák jsi-takový jak se říká – duševní.

Docela přesně si vzpomínám, že tvé problémy započaly v době, kdy jsi byla na vrcholu sportovní slávy. Pravděpodobně ti to bylo ještě málo a začala jsi politikařit. Ono trochu zviditelnění navíc neuškodí-že??? Trefovala jsi se do Ruských sportovců a připojila ses na mainstreamovou vlnu házení špíny po všem, co jen zavání Ruskem. To, že tvá kritika byla z valné části nepodložená a subjektivní ti moc nevadilo. Kolik ti za tu propagandu západ platil??? Ráda ses připojila, když se bilo do Rusů, ale když z nich byla drtivá většina zproštěna obvinění-to jsi se už neozvala. Přijde ti to dozajista fér a plné cti že???Jenže politika by ve sportu být neměla!!! Fakt, že sportovci užívají doping je všeobecně znám a zobou prakticky všichni. Amerikou počínaje, Ruskem konče a České sportovce z této řady nelze vyjmout. Nevěřím, že jsou všichni čistí jak lilie. Je to totiž globální problém vytvářející obrovský byznys. Jen blbec to neví. Dost možná sis taky zobla a proto tak rychlé přerušení kariéry. Říkám možná-nevím to, ale dávalo by to smysl. Ono by se ti totiž mohlo stát, že by ti špatní Rusové na tebe mohli ukázat a to by nemuselo být žádoucí, ale možná se mýlím. Faktem však je, že po tvých mnohých vystoupeních ti mnoho fanoušků začalo nadávat a to je vždy těžké unést.

O té tvé anorexii si dovolím pochybovat a o tom, že jsi místo jídla jedla tampony z buničiny namáčené ve vodě si též myslím své. Při takovéto stravě totiž nelze trénovat-natož vrcholově závodit a vyhrávat. To by tělo prostě nedalo-nemělo by energii. Je to stejné, jako kdyby horník místo kvalitního jídla plného kalorií papal stále jenom krupicovou kaši. Do týdne by se sesypal.

Napsala jsi také cosi o vztazích v týmu a to jak o sportovcích, tak o trenérech. Samozřejmě nevím jaké jsi měla vztahy v týmu, ale jisto je to, že jsou li mezi lidmi jakési neustálé spory a rozmíšky, tak to nikdy není vina jenom jedné strany. Vždy na tomto stavu mají svůj díl viny obě strany. Přijde mi dost pokrytecké, abys v tomto směru stavěla do pozice jednoznačného viníka Verunku Vítkovou. Tak to jistě není a dozajista i ty sama máš svůj díl másla na hlavě. Navíc mi přijde docela jako křivárna takovéto interní věci vytahovat na veřejnost. Myslím, že by to mělo být jako v rodině a nebo v partě v práci-prostě co se tam navaří, tak se tam také sní, ale ven se to netahá. Dle mého takovéhle věci dělá jen podrazák a falešný člověk.

Možná to vše děláš jen proto, abys u lidí ospravedlnila svůj zbabělý útěk ze scény a chceš udělat z nouze ctnost, ale jak sleduji v médiích, tak ti to lidé moc nežerou. Spíše nad tebou jen mávnou rukou. Osobně mi je skutečně líto, že už nechceš závodit. Jsi moc hezká holka která jen určité kroky nedomyslela. Myslím, že před realitou a před sebou sama neutečeš. Pakliže budeš zase chtít získat svou tvář a vážit si sama sebe-vrať se do stopy a nepleť se do politiky. Zjevně tomu nerozumíš. No a peníze Gabrielo nejsou všechno. Navíc ty které přijdou přes politiku velmi často pořádně smrdí.

(Gabriela Soukalová Foto: AP)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Gabrielo, Gabrielo. Stojí ti to za to, abys své psycho a levotu házela na jiné??? Kurňa-taková hezká holka a tak prázdná makovice.

  • I v krásném jablku hlodá červ, krásná tvář nemusí vždy znamenat, že dotyčný je v pořádku a že nemá nějaké psychické problémy nebo vlastnosti, které jsou negativní. Bohužel si rovněž myslím , že některá tvrzení pí Soukalové jsou lživá a hrající na pocity nemyslících. A tím svým politikařením se spíše ztrapnila než by získala sympatie.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*