Fukušima a konec lidské civilizace

Fukušima a konec lidské civilizace

Starosti kolem GMO, fluoridu, vakcín atd. můžeme hodit klidně zahlavu, jestliže nevyřešíme největší problém, který ohrožuje lidskou civilizaci : Fukušimský reaktor 4.

Právě teď je stav chladícího bazénu jen jedno zemětřesení od narušení struktury a způsobení řetězové reakce vedoucí uvolnění 10 až 85krát více Cesia – 137, než bylo v katastrově v Černobylu.

„Není to vůbec přehánění, když řekneme, že budoucnost Japonska a celého světa závisí na reaktoru 4, “  uvedl dřívější Japonský Ambasador Mitsuhei Murata.

Selhání reaktoru a následné katastrofické uvolnění Cesia 137 by decimoval lidské životy napříč Severní Amerikou, zničilo úrodu, kontaminovalo vodu, způsobilo rozsáhlé výskyty narozených mrtvých dětí, a exploze v počtech nakažených rakovinou. Severní Amerika by se stala pro lidstvo neobyvatelnou po staletí.

Pokud by Severní Ameriku pokryla vrstva Cesia 137 v roce 2012, tak  radioaktivita by byla polovičně silná v roce 2042. O další polovinu by spadla v roce 2072. Je možné, že v roce 2102 by mohla být radiace tak nízko, že by se lidstvo začalo snažit kontinent opět kolonizovat, ale i potom by výskyt rakoviny a defekty novorozenců nebyly nízké.

Mainstreamová media totálně ignorují tyto skutečnosti. Vlády předstírají, že zde není žáden problém a korporace, které tyto jaderné elektrárny postavily si klidně pořádají své desinformační kampaně přesvědčit každého, že zde není žáden problém.

Rozhovor s Michio Kaku : Fukušima a konec lidské civilizace (Božužel zatím  jen v angličtině)

http://www.youtube.com/watch?v=STSmFZeE50E

Poznámka redakce : Jedná se o informaci staršího datumu, ale je stále více aktuální.

To že by se stala neobyvatelná jen Severní Amerika je jen iluze, všichni víme, že by se radioaktivita časem dostala do celého řetězce, což se již v dnešních dnech začíná projevovat a bude případů rychle přibývat i v této momentální situaci, kdy by se podařil nějaký zázrak a problém s Fukušimou by se vyřešil, ale bohužel to optimisticky vidět nelze. Bude to mít obrovský dopad na lidskou civilizaci, už jen proto, že raioaktivita poškozuje a mění lidskou DNA a nechci vidět co tedy přijde.

zdroje : adistinctiveworld.net, naturalnews.com, youtube.com  překlad : svobodnenoviny.eu

 

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*