FUKUŠIMA : 3 roky, žádné transparentní testování jídla

FUKUŠIMA : 3 roky, žádné transparentní testování jídla

Tento týden to budou tři roky od katastrofické události ve Fukušimské jaderné elektrárně, kdy došlo k jejímu vážnému poškození a  stále probíhajícímu úniku radioaktivně zamořené vody. Je to také rok ode dne kdy Fallout Awareness Network FFAN zaslal na Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (US Food and Drug Administration FDA),  právní dokument zvaný Citizen Petition ke snížení kurentních povolených limitů hladiny Cesia 134 a 137 v jídle, v přírodních doplňcích a lécích.

The International Physicians for the Prevention of Nuclear War(IPPNW) v Německu napsali zprávu s požadavkem ke snížení hladiny povoleného cesia v potravinách , která je skoro identická, jako ta od FFAN petition, tudíž se evidentně formuje mezinárodní zájem ohledně kritického problému ve Fukušimě. Úřad pro kontrolu potravin a léčiv FDA odpověděl, že potřebují více času, aby mohl vzít v úvahu petici od FFAN Citizen Petition, ale nemyslíte, že by jim k tomu měl ten rok stačit?

Situace je velmi urgentní a potřebujeme vaši pomoc, dokud je možnost komentářů stále otevřená, nebo může FDA petici kompletně zamítnout. Nové Youtube video kampaně právě vyšlo tak se na něj můžete podívat.

Společná petice “Bye Bye Becquerels,” která je součástí této důležité  kampaně a je také prezentovaná ve videu, může být včetně informací nalezena na tomto webu http://ffan.us


Byli jsme svědky mediálního tutlání a nedostatečného informování veřejnosti prostřednictvím veřejnoprávních médií a zákonodárců, obzvláště když si uvědomíme, že situace je stále den ode dne kritičtější. Minulý týden byl prostřednictvím Pacifica Radio´s Project Censored vytvořen výborný program ohledně aktuálních informací ohledně reality ve  Fukušimě a o dopadu na naši stravu a naše zdraví. Marybeth Brangan, která je členkou FFAN je jednou z hostů, tak si poslechněte tento důležitý rozhovor (anglicky) : www.kpfa.org/archive/id/100729

zdroj : blogs.naturalnews.com

Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*