Frau Merkel, odsun Němců po válce byl divoký, ale pochopitelný a ospravedlnitelný

Frau Merkel, odsun Němců po válce byl divoký, ale pochopitelný a ospravedlnitelný

Ráda bych připomenula, že váš drahý národ, který tak úspěšně vedete k masové sebevraždě, má na svědomí hned dvě nejkrvavější války posledních 100 let. Po té druhé byli Němci vyhnáni ze střední a východní Evropy. Šokující?

Více ZDE.

U příležitosti Světového dne uprchlíků si ve svém projevu německá kancléřka zase jednou vzpomněla, že je vlastně Němka. To aby odsoudila, jak ošklivě se k Němcům po druhé světové válce Evropané zachovali, když je vyhnali. Vždy nuceně, semtam násilně a bohužel občas ve vypjatých emocích po neskutečně kruté válce a okupaci, několik tisíc Němců při tomto nuceném odsunu zahynulo.

„Vyhnání a útěk Němců byly především bezprostředním následkem Němci započaté druhé světové války a nevýslovných zločinů nacionálněsocialistické diktatury,“ řekla dnes Merkelová. „To ale nemění nic na tom, že pro vyhnání neexistovalo ani morální, ani politické ospravedlnění,“ zdůraznila kancléřka. Více ZDE.Miloš Zeman se v odpověď německé kancléřce nechal slyšet: „Hluboký nesouhlas.“

Já bych to trochu rozvedla.

Drahá Frau Merkel. Sedm příšerně dlouhých let trvala okupace a WW2, jež stály život statisíců Čechů a Slováků. Za těch sedm let jste udělali obyčejným lidem ze života peklo. Jejich synové a otcové umírali. Dcery a matky často stihl podobný osud. Udělali jste si z nás otroky. Jedni se z odporu k vám stali mrtví hrdinové, druzí ze strachu k vám bezpáteřní zrádcové. Hluboce jste námi pohrdali, trpce nás nenáviděli. Vyhladili jste celé vesnice, smazali je z mapy. Neměli jste soucit pro nikoho.

Ve výčtu vašich válečných zločinů z této války jste předvedli to nejhorší, co člověk kdy vymyslel a uvedl v realitu. Vymysleli jste efektivní nástroj na smrt milionů, aby vás to vyšlo co nejlevněji, bylo to rychlé – ne kvůli pocitům obětí, ale kvůli vašemu smyslu pro pořádek a účty. Živé bytosti jste poslali do plynu a jejich tělo zužitkovali do stinítek i mýdel, vlasy do polštářů (Více ZDE a ZDE). Nechali jste statisíce umírat hlady, bolestí celé dny a týdny. Neměli jste problém vězně nechat vykopat svůj hrob. Neměli jste problém se zrůdnými experimenty, které lidská mysl nedokáže vstřebat. Ve svém pocitu nadřazenosti jste plánovali vymazat z historie celé národy.

Podle všeho slovanské národy měly přijít na řadu hned po konečném řešení židovské otázky. Dost možná byste si pro konečné řešení slovanské otázky našli ještě efektivnější a levnější metodu.

Většina Němců se s příchodem okupace a války postavila proti svým českým sousedům. Když vám spojenci vyprášili kožich a z vašich měst udělali oraniště, nemám pocit, že by bylo morálně ospravedlnitelné a ani proveditelné, aby Němci s pokrčením ramen “nevyšlo to”, si dál štrádovali mezi zuboženými lidmi po českých ulicích. Určitě bych byla raději, kdyby se odsun obešel bez násilností z naší strany, nemyslím ale, že kdo to nezažil, má právo naše dědy a pradědy soudit. Vy, paní Merkelová, to právo docela jistě nemáte.

Taková drobná poznámečka na závěr. S tím, jak to v Německu poslední dobou vedete, řekla bych, že můžete očekávat v dohledné době další vysídlení Němců.

Z Německa.

Takže přeji bezva Den uprchlíků.

 

(Angela Merkelová Foto: AP)
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Frau Merkel, odsun Němců po válce byl divoký, ale pochopitelný a ospravedlnitelný

  • Tahle politicka aktivistka z DDR, co milovala CCCP a plivala na zapad a pak po 1989 nahle nalezla lasku k USA a je pro prodlouzeni sankci na Rusko! Prave tahle zradna svine nam kaze o moralce!?
    Mysli si, ze jsme zapomneli?
    Po tech zverstvach, co zde naciste napachali je vyrok tehle nemecke ropuchy urazkou vsech Cechu. Masakry na nevinnem obyvatelstvu za Lidice a schvalovani atentatu na zrudu Heydricha byly dusledkem kolektivni viny, kterou naciste praktikovali. Po valce i dnes sami Nemci ovsem princip kolektivni viny sveho naroda za holokaust a vrazdeni obyvatelstva zasadne odmitaji!!!
    Nemci nebyli dosud volani k odpovednost a nahradam za jejich zlociny vsemi poskozenymi staty. Je na case jim to pripomenout. 350 tisic zabitych a umucenych lidi a deti ceskeho naroda za Protektoratu a hospodarske skody na zabavenych fabrikach a ukradenych surovinach je treba seriozne vycislit a lokajske Merkelove a Bundestagu predlozit.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*