Francouzský starosta dostal pokutu 3 000 eur za to, že odmítl povoliv výstavbu mešity

Francouzský starosta dostal pokutu 3 000 eur za to, že odmítl povoliv výstavbu mešity

Starosta Mantes-la-Ville, Cyril Nauth, byl 11. července pokutován za to, že odmítl udělit stavební povolení pro výstavbu mešity, informoval deník Le Parisien.   

Ve středu dostal Cyril Nauth velkou pokutu ve výši 3 000 eur, ale také prodloužení o jeden měsíc, aby mohl povolení k výstavbě mešity schválit.Pokud starosta nedodrží rozhodnutí správních soudců ve Versaille, bude mu udělena pokuta 150 eur denně, dokud stavbu nepovolí.

Muslimské sdružení (Muslims Association of South Mantes) toto rozhodnutí uvítalo prostřednictvím svého prezidenta Abdelaziza El Jaouhariho ve svém prohlášení:

„Z dogmatických důvodů starosta stáhl do bažiny město zdlouhavými a drahými postupy tím, že pošlapal základní právní normy. Tisíce eur vynaložených starostou na tyto postupy mohly být investovány do služeb obyvatelům, které město potřebuje. S odhodláním budeme i nadále zachovávat koexistenci lidí a bojovat proti všem extremismům bez ohledu na to, odkud pocházejí.“

 

(Ilustrační obrázek Foto: Wikipedia)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Francouzský starosta dostal pokutu 3 000 eur za to, že odmítl povoliv výstavbu mešity

  • Francie byla odjakziva vnitrne slaba krome doby za Napoleona se pri nebezpeci rozlozila. Ta hrozba je ted zevnitr a proti ni nema Francie reseni a hned tak ho nenajde. Z venci jim uz nikdo nepomuze. Lide pujdou proti vyvoji az jim bude velice zle a pujde jim o zivot.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*