Francouzský novinář: Marxisticko-islamistická koalice vede válku proti západní civilizaci

Francouzský novinář: Marxisticko-islamistická koalice vede válku proti západní civilizaci

Podle francouzského politického novináře a intelektuála Erica Zemmoura je západní civilizace obklíčena koalicí radikálních marxistů a islamistů, kteří vedou téměř identickou bitevní strategii na více kontinentech.

Zemmour, jeden z nejvýznamnějších evropských kritiků masové migrace a islamizace, tvrdí, že rozsáhlé nepokoje a násilí, které se rozrůstají na Západě, jsou produktem desetiletí plánování ze strany sociálních architektů a revolučních skupin, jejichž cílem je svrhnout kapitalismus a křesťanství.„Můžete si představit, že je to Stuttgart, ale mohlo by to být i v Paříži. Pak si můžete představit, že je to Brusel, nebo by to mohlo být v Londýně nebo by to mohlo být v Minneapolisu,“ řekl Zemmour o anarchistických scénách, které se odehrávají v západních městech.

 

Zemmour popsal současný stav jako „historický“, v němž nastala dlouho očekávaná „konvergence bojů“ a nastavila svou kolektivní mysl na zničení Západu.

„To znamená, že levičáci, Antifa, se spojili s migranty. A tito lidé, Antifa, levičáci, kteří sní o porážce světového kapitalismu, kteří sní o porážce bílých západních zemí – oni takhle mluví – našli svůj „proletariát“, který zahájí útok na tyto země. To znamená, Afričané, migranti z Maghrebu atd., “Vysvětlil Zemmour.

„Můžeme vidět, že se třídní válka stala postupně rasovou válkou – mezi civilizacemi, mezi křesťanským světem a islámským světem. Všichni vidíme, že se to děje a že ve všech zemích se děje totéž.“

Zemmour obvinil mainstreamová média, že pomáhají skrývat potíže v západních zemích, a nyní předstírají překvapení, když davy přicházejí do ulic, útočí na policii, loví nevinné osoby a ničí majetek.

„Je to záměrné,“ řekl Zemmour. „Stejně jako v Německu, nebyli to [Švédové] kdo kolonizoval země. Nejsou to lidé, kteří platí za kolonizaci, a přesto… jsou to stejné záběry. Stejné nepokoje. Stejné násilí. Stejné hnutí. Stejné tváře. To samé. “
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*