Francouzský kniha o sexuální výchově pro děti podporuje, aby bílé ženy měly děti a Araby

Francouzský kniha o sexuální výchově pro děti podporuje, aby bílé ženy měly děti a Araby

Nathan je jedním z mála vydavatelství ve Francii, které čerpá ze státních smluv, takže jeho knihy čte téměř každé francouzské školu navštěvující dítě.

Vydavatelství Nathan nyní publikovalo manuál pro sexuální výchovu nazvaný „Jak dělat děti?“. Kniha o 32 stranách, která je napsána pro děti od 5 let, bude poskytnuta francouzským státním školám, které navštěvují milióny dětí.Kniha odpovídá na otázky, jako je „jaké to je být zamilovaná?“, co to znamená milovat?“. Jako typický příklad kniha zobrazuje dvojice smíšených párů s bílou ženou a mužem arabského vzhledu nakreslených na stránkách, aby pomohla dětem pochopit „jak dělat děti“.

Samozřejmě, že na mezirasových párech není nic špatného, ale proč se vždy zaměřuje na muže migranta, který má sex s bílou ženou? Sotva uvidíme ženu v islámském šátku, která by se stýkala, nebo měla sex s bílým mužem.

Stejná tendence se projevuje i ve švédské kampani, která se zaměřuje na migranty, kteří mají také sex. Na těchto webových stránkách sotva uvidíme ženu v šátku, která by randila nebo měla sex s bílými muži.

Ve Francii má vydavatelství Nathan vedoucí postavení ve třech aspektech vydavatelské činnosti, zejména v literatuře, vzdělávání a referencích.

Podle společnosti je vzdělávání centrem jejich činnosti již více než 130 let a jsou jednou z nejznámějších francouzských značek.

Nathan je také vydavatelství, které se nebrání kontroverzi. V loňském roce jejich matematické učebnice pro vysokoškoláky obsahovaly matematický problém s utonutými migranty.

 
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Francouzský kniha o sexuální výchově pro děti podporuje, aby bílé ženy měly děti a Araby

  • aha,
    tak alespoň tušíte, komu patří nakladatelství Nathan?
    Abo, Fernand Nathan byl jeden z těch, které nesmíme pojmenovat….

  • Sodoma Gomora. Blbost lidská už dosáhla svého vrcholu. Za všechno musíme platit a bude to i bolet.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*