Francouzský intelektuál tvrdí, že no-go zóny musí být opět dobyty silou

Francouzský intelektuál tvrdí, že no-go zóny musí být opět dobyty silou

Eric Zemmour, prominentní konzervativní intelektuál a politický novinář, prohlásil, že francouzské zločinecké a drogově zamořené „předměstí“ – známé také jako „no-go zóny“ – se staly zahraničními enklávami a musí být znovu dobyty silou nebo zcela opuštěny.

Během diskuse na francouzském televizním kanálu CNEWS, Zemmour uvedl, že nastala katastrofická situace, kdy nepřátelské zahraniční síly, z nichž většina je islámská, převzaly předměstí různých měst ve Francii a nadále vedou válku proti vymáhání zákona.Zemmour, který je také mluvčím policejní unie Synergie, popsal „asymetrickou válku“ vedenou levicovými médii proti policii, která je pomlouvána a obviňována z násilí, ke kterému často dochází v těchto migrantských enklávách.

Aby se situace napravila, policejní unie navrhla, že by policisté mohli také pořizovat videozáznamy, co se děje na předměstí, a „šířit je, aby ukázali realitu svých zásahů“.

„Úplně s nimi souhlasím. Myslím, že by to měli natočit, ukázat v televizi a uvidíme, co se tam děje. Uvidíme, že policie je obětí let zanedbávání a že [zahraniční obyvatelé a migranti] jsou cizí mocností. “

Později, když jeden z komentátorů souhlasil s jeho názorem, že mnoho z těchto takzvaných no-go zón je pod zahraniční okupací, Zemmour uvedl: „To je rozdíl mezi vámi a mnou. Myslím, že to dokážeme opětovně dobýt silou. Abychom to však mohli opětovně dobýt, je zde problém s počtem lidí.“

„Myslíte si, že můžeme tyto lidi převychovat. To je něco, čemu už nevěřím.“

„Existuje věta od Hegela, kterou stále opakuji: Kvantita se nyní stala kvalitou. Takže v tomto případě je nutné to znovu dobýt silou, nebo se vzdát.“

Zemmour již dlouhou dobu varuje před nebezpečími, které enklávy migrantů představují pro francouzský stát a veřejnost.

Zemmour v březnu prohlásil, že přistěhovalci žijící ve francouzských no-go zónách ohrožují zemi chaosem a tím, že odmítají dodržovat vládní preventivní opatření, která byla zavedena v boji proti šíření koronaviru.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Francouzský intelektuál tvrdí, že no-go zóny musí být opět dobyty silou

  • Francie ta už boj s islamem prohrála dávno jí už není pomoci !! Stále přijímají další uprchlíci a teď se diví že Francie je už muslimska !!!! Použití násilí na chudáci uprchlíci to vám EU nedovolí !!! Francouzi jste v prdeli !!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*