Francouzský expert, který tlačí na očkování dětí je předsedou nadace Rothschildových

Francouzský expert, který tlačí na očkování dětí je předsedou nadace Rothschildových

Nejprve uveřejníme výňatek z nedávného článku RT o tom, co říká francouzský „pan Vakcína“, Alain Fischer, o tom, proč by děty měly být očkovány a rychle.

Fischer, lékařský koncipient a dětský imunolog od Rothschildů, klade aritmetické imperativy nad morální vlastní úvahy. Kolektivní imunity, přirozené, bylo podle většiny nezávislých odborníků pravděpodobně dosaženo už dávno, ale on tvrdí, že bude dosažitelná pouze očkováním dětí.

Očkování teenagerů je „aritmetický imperativ“, říká referent strategie očkování.

Osoba odpovědná za strategii očkování vlády soudí, že k dosažení kolektivní imunity je nezbytné „očkovat 90 % od 12 až 100 let“, přičemž také vysvětluje, že „očkování sníží riziko uzavření zařízení na začátku školního roku“.Očkování nezletilých nad 12 let je „aritmetickým imperativem“, aby se přiblížilo kolektivní imunitě proti Covidu-19, ujišťoval profesor Alain Fischer, pověřený vládní strategií očkování, v rozhovoru pro Journal du Dimanche.

„Nápad očkovat teenagery místo váhajících dospělých je eticky nepřijatelný“, ale „otevření vakcíny teenagerům je oprávněné“, protože „je to aritmetický imperativ: k dosažení kolektivní imunity musí být očkováno 90% 12 až 100letých; natolik, že zůstane mimo dosah, i když budou očkováni téměř všichni dospělí“, argumentuje specialista na dětskou imunologii v rozhovoru zveřejněném 13. června.

Alain Fischer také zmiňuje u teenagerů – kteří by měli nízké zdravotní riziko oproti Covid-19 – „individuální přínos v sociálním a psychologickém smyslu“, protože „platí příliš vysokou cenu za pandemii“ se školními odpadlíky a velmi těžkými psychologickými dopady na mladé lidi bez vysoké či střední školy.

„Očkování sníží riziko uzavírání škol na začátku školního roku a víme, že teenageři se podílejí na oběhu viru stejně jako dospělí, takže musíme pokračovat,“ tvrdí osoba odpovědná za očkování ve Francii.

Dne 12. června premiér Jean Castex oznámil, že byl překročen symbolický milník 30 milionů Francouzů, kteří dostali první dávku, podle profesora Fischera je to „krásný symbol“, ale pro kterého je „smysluplnější uvažovat s ohledem na počet chráněných Francouzů“.

„Pojďme to jednoduše doplnit: když k tomu přidáme kompletně očkované osoby, ty, které dostávaly dávku po dobu nejméně 15 dní, a jsou tedy již částečně imunní, ty, které mají přirozenou imunitu po prodělaném covidu, dostaneme se asi na 32 milionů,“ vypočítává lékař.

„Takže téměř polovina populace je chráněna. Na obzoru je kolektivní imunita“, poznamenává Alain Fischer. „Ale je to jako maraton, ze kterého jsme už uběhli dvě třetiny. A víme, že ta poslední bude nejtěžší,“ varuje.

Alain Fischer, vládní “pan Vakcína”, sedí ve správní radě Nadace Edmonda de Rothschilda.

Od 3. prosince 2020 se Alain Fischer stal vládním „panem Vakcínou“, kterého jmenoval premiér Jean Castex.

Tento profesor imunologie je zde proto, aby Francouze donutil k očkování. A pokud už po očkování zemřelo šest Francouzů, Alain Fischer opakuje sdělení farmaceutického průmyslu Pfizer, který se domnívá, že jde pouze o „incidenty“.

Média se o dalším aspektu vizitky Alaina Fischera téměř nezmiňují. Alain Fischer je předsedou správní rady Nadace Edmonda de Rothschilda. To z něj musí udělat další téma hovoru s Emmanuelem Macronem…

 
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Francouzský expert, který tlačí na očkování dětí je předsedou nadace Rothschildových

  • Prave jsem zase splachnul par takovejch expertu po rannim tlaceni. Tenhle by mel viset! Uz brzy!

  • Někdy mám pocit, že Covid vymysleli stejní lidé, jako Pokémony. Celosvětové šílenství vede k tomu, že bohatí budou ještě bohatší.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*