Francouzskou policii infiltrují islámští extremisté, odhalili investigativní novináři

Francouzskou policii infiltrují islámští extremisté, odhalili investigativní novináři

Výzkumný projekt, který vedli dva francouzští novináři, vynesl na světlo některé šokující skutečnosti, píše deník France Inter.              

Gérard Davet and Fabrice Lhomme, dva novináři z deníku LeMonde, doprovázeli pět studentů žurnalistiky, aby provedli výzkum v migranty obydleném předměstí Seine-Saint-Denis poblíž Paříže.Projekt trval devět měsíců a byl publikován v knize „Inch’allah, islamizace s otevřenou tváří“. Kniha, kterou autoři popsali jako fakt, vypráví o pokroku politického islámu ve Francii.

Davet and Lhomme poskytli rozhovor deníku France Inter a podle nich je francouzská policie infiltrována muslimskými extremisty.

„Bylo zjištěno, že soudní policie v Saint-Denis („PJ“ ve Francii) obědvala se všemi vyšetřovateli. Část PJ uvedla: „Nechceme jíst vepřové a nechceme barbecue a klobásy, kterých se dotknou ženy“. To vytvořilo rozdělení, je to detail, je to anekdotické, ale ukazuje to chyby a fraktury, které vytváří islamizace,“ popsal Gérard Davet.

Podle deníku France Inter, „Inch’allah“ ukazuje vůli malé skupiny muslimů, kteří předkládají požadavky za účelem normalizace praxe svého náboženství ve veřejném prostoru.

Dokonce i prefekt pro rovné příležitosti v oblasti, Fadela Benrabia, situaci popsal s odzbrojující upřímností:

„Když ráno vstaneme, vydáme se na cestu, abychom vzali děti do školy, co to je? Co vidíme?

„Projdeme kolem kebabu na roku, který je zavřený, protože víme, že manažer byl zatčen, a pak první řezník halal, druhý řezník halal, třetí řezník halal, pak náboženský knihkupec a muslimský obchod, který prodává nikáb.“

„Co to způsobuje? Standardy. Celé čtvrti jsou pod halal.“

Autor Fabrice Lhomme odhalil, že 1,5 miliónů obyvatel Seiny-Saint-Denis jsou poloviční muslimové a vysvětlil, že má několik různých studií na podporu tohoto tvrzení.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*