Francouzská poštovní služba odmítá doručovat do „no-go zóny“ plné migrantů s odkazem na nebezpečí pro zaměstnance

Francouzská poštovní služba odmítá doručovat do „no-go zóny“ plné migrantů s odkazem na nebezpečí pro zaměstnance

Francouzský kurýr Chronopost oznámil, že nebude doručovat žádné balíky do převážně migranty obydleného předměstí Seine-Saint-Denis na okraji Paříže, protože oblast je příliš nebezpečná.       

Společnost oznámila opatření minulý týden, když uvedla, že obyvatelé pařížského předměstí budou muset cestovat, aby si vybrali místa, kde mohou dostat své balíky. Společnost uvedla, že nebezpečí pro jejich doručovatele je prostě příliš vysoké v oblasti, která byla označena jako no-go zóna, informovala rozhlasová stanice France Info.      

Ačkoli společnost Chronopost odmítla doručovat do některých čtvrtí, které považuje za příliš nebezpečné, od loňského roku je to poprvé, co byl za mimo limit označen celý okres.

V loňském roce bylo během plnění svých úkolů napadeno 51 doručovatelů. Počet násilných loupeží v oblasti Île-de-France, kde se nachází Seine-Saint-Denis, vzrostl v posledních dvou letech o 40 procent. V celé Francii se tento počet zvýšil o 60 procent.

Laurent Russie, starosta města Seiny-Saint-Denis, vyjádřil své znepokojení na rozhodnutí společnosti: „Je naprosto nezvyklé, že tak malá část města již nebude dostávat to, co pokládám za veřejnou službu.“

Chronopost je dceřinou společností La Poste, která je ze 73,7% vlastněna francouzskou vládou.

„Zmizení veřejných služeb povede k nejistotě,“ dodal Russie.

 

 

(Breitbart/ svobodnenoviny.eu Ilustrační obrázek Foto: Chronopost.fr)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Francouzská poštovní služba odmítá doručovat do „no-go zóny“ plné migrantů s odkazem na nebezpečí pro zaměstnance

  • Co si zaseli teď musí sklízet. Jen hlupáci a vlastizrádci budou propagovat jejich cestu, protože se neumí poučit z chyb druhých.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*